Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий будинок, до чого сниться білий будинок уві сні

Будь-яке світле будова, побачене уві сні — це вже добре! А якщо вам наснився білий будинок з красивими вікнами, сходами і оточуючим його двориком або галявинкою — це чудовий знак. Але все ж точно зрозуміти,, до чого сниться подібна пастораль, допоможуть тільки сонники. Адже житло — це відображення людського «Я», і знати, що може статися після такого сну — святий обов’язок кожного.

Коротко про головне

Хочете знати, що вас чекає, але не до кінця впевнені, що пам’ятаєте всі подробиці сну? Це не проблема. Сонники без праці дадуть вам тлумачення, навіть по невеликому фрагменту сновидіння.

 • Жити в білому домі — до успіху.
 • Будувати його — удача залежить від вас.
 • Бачити, як падає житло — до суєти і печалі.
 • Білосніжний інтер’єр — до душевного спокою.
 • Сонник Міллера

  Щастя і радість, обіцяє тлумач сновидінь Міллера того, хто уві сні бачив біленький акуратний будиночок. Ще краще, якщо це будівля була вашим житлом — до здійснення бажань, веселощі і радість від зустрічей з друзями. Правда є одне «але»: якщо вам наснився Білий Дім — резиденція американського президента — то бути вам нервовим і неспокійним через невміння розслаблятися.

  Жити в білому домі — знак радості й удачі

  Сниться, що великий будинок з білими стінами належить вам? Хороший знак, що означає удачу в справах. А якщо у вас у дворі поруч з великим сірим будинком, стоїть маленький будиночок з білими стінами — не дивлячись на всі труднощі, ви зумієте досягти щастя, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Уві сні вам подарували великий доміще кольору снігу — вас чекає повагу і авторитет. Ви зробили подарунок, віддавши комусь одне зі своїх численних осель кольору засніжених гірських вершин — в реальності допоможете комусь досягти бажаного. Купити палац, кольором і формою схожий на Тадж-Махал — амбіції вас не підведуть.

  Руйнується споруда — до тривог і метушні

  Хочете знати, до чого сниться, що ви бачите рушаться білий будинок, що належить вам? До тривогам, підказує сонник Цвєткова. А якщо будиночок з білої цегли був сусідський, то чекайте суєти і турбот через друзів. Уламки якийсь споруди з білої цегли розкидані по ділянці, господарем якого є ви — до приїзду гостей.

  Наснилося, що впало два поруч стоять будівлі кристально-білого кольору — вас змусить переживати партнер по шлюбу. А якщо два будинки, падаючи, вперлися боками один в одного — близькі люди допоможуть уникнути розчарувань.

  Будувати білий будинок, або Ви господар свого щастя

  Сонник Медеї обіцяє щастя тому, хто будував для себе білий будинок. А допомагати в будівництві житла одного або родичів — вороги пересваряться між собою, позбавляючи вас від себе і своїх підступів.

  Зводити уві сні лікарню, школу, дитячий сад або інше соціальне установа світлих тонів — виконання бажання залежить від вашої щедрості і вміння ділитися — таке тлумачення сну дає Місячний сонник.

  Білосніжна оздоблення, як символ внутрішньої гармонії

  Наснилося, що всередині ваша квартира білосніжна, немов крейда? Відчуєте душевний спокій і умиротворення. А якщо темне зовні будова всередині відмовилося світлим — тривоги, які мучать вас, підуть назавжди.

  Сниться, що сліпуче-білий будинок всередині виявилося темніше, ніж зовні — ви зберігаєте в своїй душі якісь давні таємниці.

  Сонник білий будинок, до чого сниться білий будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: