Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий кінь, до чого сниться білий кінь уві сні

Іноді трапляються милі хороші сновидіння, коли день починається з посмішки. Вам пощастило зустріти уві сні прекрасну білого коня — будь-який сонник трактує це виключно сприятливо. Однак врахуйте, щоб визначити, до чого снилося ця благородна тварина, треба згадати всі деталі, обставини — вони виключно важливі для точного толкованія.-

Бачити уві сні коня — дуже сприятливий знак, добрий знак, навіть незалежно від його масті. Але якщо пощастило милуватися, як він скаче, то будьте впевнені, все, про що мріяли, чого домагалися з останніх сил, неодмінно трапиться.

Трапляються незвичайні тлумачення, які дещо несподівано пояснюють, до чого снилася білий кінь. За сонником Цвєткова, не впораєтеся зі справами так, як слід було б — клієнти будуть скаржитися начальству. Якщо вона втекла в дикий табун, сонник попереджає, хтось із вашого оточення захворіє. Вважайте це тривожною прикметою, застереженням, яке дає білий кінь.

Езотеричний сонник акцентує увагу — для людей, необізнаних в таїнства магії, бачити уві сні саме білого коня означає — їм належить особливо емоційно переживати що відбудуться незабаром. Вони принесуть багато яскравих вражень, як правило, позитивних.

Хто б не побачив себе уві сні верхом — він може пишатися вірними, надійними друзями, отримає від них допомогу, про яку навіть посоромився просити. Прийняти її треба стримано, гідно — адже повинні ви точно не залишитеся. Безстрашно скакати верхи — майбутнє стане безтурботно щасливим. Зістрибнув з сідла — прощай кар’єра, достаток, авторитет, високе положення.

У найближчому майбутньому доля зведе з людиною, який переверне все ваше життя, змусить по-новому оцінити свої можливості — ось, до чого сниться сон, де білий кінь вразила вас своєю статтю. Хочете знати про нього більше? Сонник допоможе, головне, треба яскраво запам’ятати численні деталі.

Знаменитий сонник Міллера стверджує, якщо ви уві сні перетинали холодний чистий струмок верхи на білому коні, то попереду чекає удача, помітили брудну, мутну воду — успіх буде затьмарений серйозними неприємностями.

Білий кінь: у кожного своє щастя

Для чоловіків, жінок, дівчат сонники можуть давати різні тлумачення.

Веселі дружні вечора в чоловічій компанії, корисні зв’язки нагадають чоловікові, до чого йому напередодні снилася білий кінь. А якщо чоловік осідлав її, він може планувати романтичну зустріч з дамою. Вірність жінок може не викликати сумнівів у тих, хто іноді бачить себе блискучим наїзником.

Для всіх без винятку, сонник обіцяє, білий кінь — знак надії на безхмарне життя. Для молодої панночки побачити уві сні білого коня, скакати верхи щодуху по гірській дорозі, геть від наздоганяє наїзника на вороному скакуні, означає постійно турбуватися через якихось серйозних проблем, важливих незакінчених справ. Пам’ять зберегла сновидіння, де кінь скаче по гірській дорозі або горбистій місцевості — значить, доля дівчини мінлива — то чорна смуга, то біла.

Молодій жінці, що має коханого, тлумачення сну про білого коня виявиться, безумовно, щасливим — її чекає весілля.

За сонником Міллера чомусь тільки підприємці, журналісти і письменники, прикрашаючи уві сні кінський хвіст і гриву, збільшують шанси на удачу, наближають годину слави.

Сонник білий кінь, до чого сниться білий кінь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: