Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біла курка, до чого сниться біла курка уві сні

До чого сниться біла курка? Сонник називає цей символ передвістям удачі в особистих справах, бізнесі, приємно проведеного часу з близькими. Однак бачення уві сні також застерігає від дурного поспішного рішення, попереджає про важку або неприємної роботі.

Обережніше: даремні справи і марнослів’я

Бачили, як кілька курей без толку бігають по двору? Сонник підказує: вас залучать до абсолютно не потрібну діяльність, яка принесе лише клопоти, а взаємодіяти будете з недалекими людьми.

Біла курка уві сні часто означає марнослів’я. Сновидінню доведеться багато спілкуватися зі знайомими, але ніякої користі з цього він не винесе. Тут важливо не проговоритися про власні секрети.

Попереду удача, але не робіть дурниць

До чого сниться купувати живу? Сонник обіцяє: чекає велика удача. Можлива покупка заміського земельної ділянки.

Присниться жива квочка, яка водить своїх курчат по двору, віщує діловій людині успішне розширення бізнесу.

Жива біла курка уві сні обіцяє благополуччя в особистих і сімейних справах, самотні можуть зустріти свою пару. Однак треба постаратися не квапити події і не робити дурниць, щоб не шкодувати згодом.

Легко досягнете своєї мети

Також сновидіння обіцяє швидке і легке досягнення поставленої мети. Крім того, сонник підкреслює: чим більше було курей, тим більшим виявиться везіння.

Наснилося тримати в руках білу курку? Наяву чекає успіх у діловій сфері. Сміливо починайте новий проект — навіть самий ризикований завершиться благополучно. Можна братися за будь-яку працю: він принесе задоволення, а крім того, буде добре оплачений.

Бачити у неї уві сні велику голову — з’явиться можливість зайняти солідну посаду завдяки якісно виконаній роботі.

Мають бути труднощі, але ви впораєтеся

До чого сниться велика біла несучка? Сонник пояснює: попереду великий обсяг важкої роботи.

Наснилася голова білої курки? Незабаром приймете дурне рішення і доведеться виправляти його наслідки.

Бачити мертвих курей уві сні означає: треба буде неприємна робота, яку доведеться виконувати. Треба філософськи віднестися до цього: за вас її ніхто не зробить.

Рішучість допоможе досягти успіху

Ловили білу курку? Потрібно проявити рішучість і спритність — тільки тоді зможете домогтися успіху. Якщо вдалося зловити її — очікує успіх, тріумф. У найбільш значущою для вас сфері крупно пощастить.

До чого сниться купувати її? Наяву також потрібно зайнятися покупками продуктів і необхідних речей — зараз для цього відмінний момент.

Деталі сновидіння

Сонник рекомендує пригадати подробиці бачення:

 • Знесла яйце — жінці обіцяє вагітність, а чоловікові неприємний сюрприз;
 • З курчатами — турбота про дітей, часто необгрунтоване, або марну метушню;
 • Квокче — чекають турботи про сімействі;
 • Бігає по двору — прийдуть гості, доведеться клопотатися;
 • Без голови — неприємності, небезпечне підприємство;
 • Клюнула вас уві сні — успішний хід справ;
 • Зловили її — удача в любові.
 • Сонник Міллера: приємне спілкування

  Приснилася біла курка? Тлумачення сну наступне: наяву чекають зустрічі з близькими людьми. Проведете час за приємним спілкуванням.

  Сонник біла курка, до чого сниться біла курка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: