Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білі квіти, до чого сниться білі квіти уві сні

Побачити уві сні білі квіти може стати і передвістям виконання самих затаєних бажань, і знаком печалі. Особливі обставини сновидіння, а також традиції їх інтерпретації є причиною великої різноманітності тлумачень того, до чого сняться прекрасні світлі бутони.

Ніжні пелюстки

За сонником Міллера, білі квіти уві сні є вісником печалі, пророкують тужливий самотність. Для чоловіка є в цьому знаку приємний момент — якщо вони наснилися на четвер, він зустрінеться з прекрасною жінкою. Всі отримають задоволення дізнавшись,, до чого сниться море білих квітів: це означає, що ви закохалися.

Часто вони пророкують швидке одруження, щастя і радість. За прогнозами Чаклунки Медеї, білі квіти відображають зародження або згасання почуттів: бачити бутони — передчуття закоханості, зів’ялі пелюстки — старість, згаслі почуття.

З величезної кількості білих квітів провісники деяким приділяють особливу увагу, даючи особливе тлумачення, до чого сняться саме вони. Хризантеми несуть на собі печатку туги, розставання з близькою людиною, з-за гордині ви пожертвуєте прихильністю — так інтерпретує образи Еротичний сонник.

Приснився конвалія — ​​до зародження нового романтичного почуття, ромашка — до радості. Нарцис застерігає від надмірної жертовності або, навпаки, безоглядного егоїзму. Лілії з зеленим листям інтерпретуються як ранній шлюб і швидка розлука.

Бачити уві сні білі троянди — знайти щастя в любові. Фрейд вважає: троянди — втілення жіночності, але шипи на її стеблі є фалічним символами. Ці прекрасні бутони уві сні говорять про наївності дівчата, зайвої довірливості у відносинах.

Наснилося вколотися шіпамі — бути обманутою чоловіком. На думку Міллера, безмірно самотнім людям колючі і ніжні красуні уві сні нагадують про можливість любові, а сімейним пророкують спокійний гармонійний союз.

У букеті

Сонник Ванги каже, що якщо дівчині уві сні дарують ніжний букет і вона замилувалася їм, то і наяву їй нададуть милі знаки симпатії. Величезний букет по Фрейду — таємне прагнення до нерозбірливим утіх, бачити його для чоловіка — небезпека зазнати фіаско при близькості. За Велесову сонником, якщо він у вазі — до радості любові, зів’ялий — до обману.

В сонник Жовтого Імператора йдеться, що якщо вам уві сні подарували букет цих білих квітів, то це вимагає відповідного кроку: ви повинні дарувати самого себе, в ім’я неба принести себе в жертву, витримавши тяжкі випробування. Борошно, якій наснилося, що вона купує і дарує живі троянди, готова першою освідчитися. Якщо кавалер подарував їх дамі, він готовий заради неї на все.

В саду і на лузі

Наснилося рвати білі квіти в саду: згідно Циганського сонником — велике щастя, а збирати і нюхати на лузі — до прикрощів, слабкості тіла і нерозумність.

За сонником Жовтого Імператора, осіння прогулянка в благоухающем саду говорить про вашу силу, якщо приснився інший сезон — відбудеться необхідний заряд енергією. Якщо зривати їх уві сні не вколовшись, чекайте похвали. До чого сниться рвати білі квітучі лілії: треба подбати про здоров’я близьких. Садити їх в саду — незабаром зробити благородний вчинок.

У символічну сонник дається тлумачення, до чого сняться білі квіти на дереві — це пророкує успіх у реальному житті. Розпустилася кущик в горщику відображає сімейні радощі і труднощі, якщо він не подобається — в стосунках подружжя буде помітний холодок, а якщо привів у захват — переживете оновлення почуттів.

Взагалі бачити білі квіти на вікні в горщику не дуже добре, але Психоаналітичний сонник роз’яснює, що це символ культивації, збереження теплих відносин: поливати їх — боротися за щастя в будинку, зривати — до втрати невинності. Головне, щоб вони не здавалися зів’ялими — тоді подружні ласки втратять свіжість.

Сонник білі квіти, до чого сниться білі квіти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: