Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білі туфлі, до чого сниться білі туфлі уві сні

Білі туфлі уві сні часто несуть відмінний посил: обіцяють знайомства, вдалий життєвий період, романтичні відносини. Але іноді такий символ попереджає про необхідність вести себе обережніше з малознайомими чоловіками. Наш сонник пропонує різні тлумачення, до чого він сниться.

Має бути знайомство

Наснилося бачити нові білі туфлі? Наяву чекає знайомство з особою протилежної статі. Можливо, почнуться романтичні відносини.

Нові красиві туфельки уві сні обіцяють дівчині приємного молодого людини, з яким їй буде цікаво спілкуватися.

Проявіть свої здібності для досягнення мети

До чого сняться нові білі туфлі на підборах? Сонник пояснює: незабаром доведеться докласти максимум зусиль, цілеспрямованості, щоб домогтися бажаного.

Туфельки на підборах круглої форми вказують: сновидицей має здібності дипломата, умінням домовлятися з людьми, уникати конфліктів, вміє доступно пояснити будь-які речі.

Має бути доленосна зустріч

Приснилася красива взуття на високих підборах? Сонник обіцяє: попереду романтичний вечір, який принесе задоволення.

Побачили уві сні весільні? Має бути доленосна зустріч з претендентом на роль чоловіка або, якщо такий є — швидке заміжжя.

Обережніше: можете помилитися

Заміжній жінці весільні туфельки обіцяють зустріч з першим коханням або воскресіння романтичних почуттів, які вона вважала згаслими.

Одягати весільні та відчувати, що вони малі — попередження для дівчини: вона може сильно помилитися при виборі нареченого. Якщо ж вони уві сні контрастують по фасону, стилю, відтінку з весільним платтям — шлюб буде нерівним.

Будьте впевнені в собі і своїх вчинках

Наснилося одягати модельну білу взуття на шпильці? Опинитеся в центрі уваги чоловіків, серед яких буде той, хто вам подобається.

До чого сняться чоловічі білі туфлі? Сонник підказує: наяву ви все робите правильно. Навіть якщо при початку якогось справи сумніваєтеся, чи треба було його затівати — не варто турбуватися, просто дотримуйтеся розробленого плану.

Також бачити світлу чоловіче взуття жінці уві сні означає: у сплячої є таємний шанувальник, який соромиться або ще не готовий відкрити їй свої почуття.

Інші значення

Приснилися чоловікові жіночі білі туфлі, за сонником, віщують йому знайомство зі своєю єдиною.

Якщо молода людина побачив сюжет, ніби він купив жіночі туфельки — значить, він хотів би стосунки зі своєю дівчиною перевести на наступний рівень. Для цього треба докласти певних зусиль.

Бачити ношені туфельки уві сні означає: колишні почуття не згасли і ще мають владу над вами. Постарайтеся оцінити ситуацію по-іншому — це допоможе змінити звичне думку.

До чого сниться купувати білі туфлі? Сонник стверджує: Попереду зміни, які можливі в будь-якій області життя. Ви можете змінити роботу, місце проживання, отримати пропозицію про заміжжя або поїхати подорожувати.

Що ви робили?

Тлумачення сну залежить від того, що довелося робити:

 • Міряти їх в магазині — до чиєїсь заздрості;
 • Купувати — попереду знайомства;
 • Надягати — благополуччя;
 • Втратити — близька людина зречеться вас;
 • Викинути — самі припиніть відносини з партнером.
 • Сонник Міллера: обережніше з новими знайомими

  До чого сниться дівчині приміряти білі туфлі і милуватися, як добре вони сидять? Наяву їй слід утриматися від довірливості щодо нових знайомих чоловіків. Бажано зберігати дистанцію.

  Везіння при веденні справ, поява шанувальника

  Приміряти їх уві сні обіцяє жінці наступ сприятливого життєвого періоду, везіння в різних справах. Незаміжня отримає пропозицію руки і серця.

  Наснилося отримати їх як подарунок? Сонник обіцяє: з’явиться шанувальник, який завоює серце сновідіци.

  Самою подарувати їх чоловікові означає: ви справите на нього дуже сильне враження якимось своїм неординарним вчинком.

  Сонник білі туфлі, до чого сниться білі туфлі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: