Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білі зуби до чого сняться білі зуби уві сні

Вважається, що якщо у людини красиві білі зуби, значить, він здоровий і успішний. Крім цього, в сонник є ще кілька тлумачень, до чого сняться ці органи. Приснилася уві сні картинка вважається показником багатства, збільшення добробуту, здобуття морального комфорту.

Тлумачення сну в сонник Міллера

Відповідно до теорії психолога, все, що пов’язано з щелепою уві сні, загрожує неприємним зіткненням з недугами або метушливими людьми. Наснилося, що милуєтеся своєю красивою білосніжною посмішкою, передрікає Міллером виконання бажань і радість від спілкування з близькими товаришами. Бачити, як з зубків йде наліт, і вони стають красивими і білосніжними, говорить про те, що всі невдачі — тимчасові, скоро настане мир і спокій. Якщо ви помітили уві сні, що у людини рівні штучні білі зуби, значить, по теорії сонника пана Міллера, готуйтеся вистояти суворе випробування.

Налаштуйте свої плани

Сонник іменинників пояснює, до чого сняться білосніжні зубки у дитини. Приснилося сновидіння пророкує здорове потомство сновідящій. А ось бачити рівні біленькі великі зубки в однорічної дитини, попереджає про те, що ваші плани недостатньо продумані, щоб втілювати їх в життя.

Остерігайтеся обману

На думку загального сонника те, до чого сняться сліпучо-білі зуби, застерігає про обман. У найближчі дні слід проявити обережність, зберігати спокій і цілісність духу.

Боріться за свої інтереси

Широке пояснення,, до чого сниться вибілювати зубки, надає сучасний суміщений сонник. За версією снотолкователя, сновидіння, в якому вам довелося самостійно вибілювати свою щелепу, підказує про майбутню жорстоку боротьбу за збереження своїх інтересів. Вибілювати свої зуби в стоматологічному кабінеті, після чого вони стали здоровими і чистими, означає, що для досягнення задуманого, вам необхідно заручиться підтримкою надійних людей.

Бачити, що після відбілювання у стоматолога, здорові зубки на наступний ранок знову пожовкли, означає, що довіривши свої інтереси якимось персонам, ви з часом дізнаєтеся, що вони не змогли відстояти їх.

Сміливо йдіть вперед…

Більшість снотолкователей впевнені, що все, до чого сниться, як випадають білі зуби, вказує на швидке виявлення невеликих проблем зі здоров’ям у сновидіння або його родичів. Сонник XXI століття приснився сюжет, в якому доводиться випльовувати свої ікла, пов’язує з майбутніми неприємними подіями, які торкнутися не тільки сновідящего, але і його найближче оточення.

У середньовічному тлумачі Данила, сновидіння з випали зубами тлумачиться залежно від їх розташування в роті. так:

 • Бачити, що випадають передні зуби уві сні — подбайте про безпеку своїх батька і матері;
 • Бічні — віщують смерть знайомих або неблизьких товаришів;
 • Верхні — обіцяють нужду в чомусь;
 • Нижні — застерігають про збитки, матеріальні втрати.
 • Готуйтеся до поповнення…

  Ісламський снотолкователь вважає, що випльовувати білі зуби уві сні, віщує про довге і радісного життя. Якщо уві сні випав різець і ви його тримаєте в руці, значить готуйтеся до поповнення в сімействі або набуття нового друга.

  Забудьте про тяготи зобов’язань

  Іноді приснилися білі зуби уві сні є показником заможного життя, спостерігати їх у небіжчика віщує позбавлення від тривог і суєти. А багато цілих випали різців символізують зобов’язання, які заважають вам жити розміреним і спокійним життям.

  Наближатися побачення

  Молодій дівчині, займатися відбілюванням щелепи уві сні, віщує сонником закоханих романтичне побачення. Причому пропозицію про зустріч надійде несподівано від чоловіка, до якого ви вже давно відчуваєте симпатію.

  Сонник білі зуби, до чого сниться білі зуби уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: