Сонник біле вино, до чого сниться біле вино уві сні

Якщо уві сні трапилося дегустувати біле вино, то про майбутній захід, особливо якщо воно пов’язане з ризиком або забороною, краще нікому не говорити. Інакше наживете неприємності замість приємного відпочинку і прибутку. Сонник розповість,, до чого сниться цей напій ще.

За Міллеру

Якщо уві сні пощастило бачити багато пляшок або, що ще краще, спускатися в винний льох, то в реалі отримаєте масу райдужних вражень і емоцій. Сонник впевнений, що це ознака розкішної і забезпеченого життя, але можливо, тільки в певний період.

Будьте стриманіше!

До чого сниться, що ви пробували на смак біле вино? На жаль, вам загрожують великі фінансові втрати.

Якщо довелося пити вишукане вино в ресторані, то в реалі отримаєте запрошення на знатну вечірку.

Сонник обіцяє, що на торжестві вас помітять і запам’ятають, але не обов’язково з кращого боку.

Не вимагайте багато!

Наснилося, що ви неспішно дегустували біле вино в повній самоті? Ви занадто багато чого хочете від оточуючих, вони не можуть дати вам більшого.

Уві сні пити вино в суспільстві реального партнера або друга? Скоро посварився з ним або з нею буквально через дрібницю. Щоб цього не допустити, сонник рекомендує на деякий час звести спілкування до мінімуму.

Розшифровка деталей

Тлумачення сну повністю залежить від того, яке вино на вигляд і смак довелося пити.

 • Кисле — плітки.
 • Солодке — побачення.
 • Міцне — нечесний заробіток.
 • Розбавлене — хвороба.
 • Каламутне — печаль.
 • Прозоре — багатство.
 • Виноградне — одужання.
 • Фруктове — подарунок, неждана прибуток.
 • Вермут — самоїдство.
 • Мартіні — скромна радість.
 • Шампанське — сюрприз.
 • Уві сні бачити, що ви проливаєте біле вино на себе або оточуючих означає, що ви зробите невірний хід, чому постраждає ваше матеріальне благополуччя.

  Проявіть себе!

  До чого сниться, що вам довелося відкорковувати вино? Сонник підозрює, що вам треба буде розв’язати якусь проблему. Більш того ви ризикуєте стати винуватцем серйозного конфлікту.

  Наснилося, що ви випадково розбили пляшку з винцем? Ви будете висловлювати свої емоції і почуття самим неординарним чином.

  Доведеться економити…

  Довелось купувати уві сні дороге колекційне біле вино? Сонник гарантує приємний відпочинок, в ході якого ви познайомитеся з забезпеченої пані.

  Наснилося, що довелося купувати недорогий напій? Це означає, що ви наполегливо прагнете до розкоші, але всі спроби не приносять належного результату.

  Бачити вино на полицях магазину і не мати можливості його купити — до вимушеної економії і стриманості.

  Досягнете всього!

  До чого сниться, що ви особисто робили біле вино? Сонник вважає, що ви готові витратити сили і час на якусь досить складну і копітку роботу.

  Наснилося, що ви розливали готовий напій по пляшках? З’явиться можливість помандрувати по світу або хоча б з’їздити в місце, куди ви давно хотіли потрапити.

  Самому робити уві сні з винограду або фруктів вино буквально означає, що ви досягнете успіху, поваги і положення в суспільстві малими зусиллями.

  Сонник біле вино, до чого сниться біле вино уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: