Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біле плаття, до чого сниться біле плаття?

Одяг уві сні, завжди викликає у нас двояке відчуття. Велике значення має стан речей, що наснилися, їх колір, та почуття комфорту. Особливо, це стосується білого плаття.

Якщо уві сні ви побачили себе у білій сукні, сонники розглядають цей сон як знак прогресу в духовному зростанні та обіцяє вам повагу оточуючих, які не можуть не помічати змін, що відбуваються з вами. Сновидіння також свідчить про вашу моральну чистоту. Але не все так однозначно, адже деталі мають значення.

Короткий зміст:

Сонник біле плаття

Основні трактування

До чого сниться біле плаття? Сонник не дає однозначної відповіді. Сон, в якому ви шиєте білу сукню, говорить про те, що ви занадто форсуєте події, та блокуєте виконання бажань. Зіпсоване або неохайне плаття може виявитися передвісником розриву відносин.

Сон, в якому вам довелося бачити біле плаття, милуватися його красою, не роблячи ніяких дій, є відображенням ваших реальних переживань стосовно майбутнього. Сновидіння допускає два варіанти розвитку подій: або у вашому житті все буде чудово, або ви станете популярною у своєму оточенні.

Як вважає сонник, наречена в білому платті — дуже значущий сон, який має подвійний сенс. З одного боку, наречена символізує чистоту, доброту та радість. З іншого, сновидіння застерігає, що кращі людські якості можуть виявитися всього лише маскою.

До чого сниться інша жінка в білій сукні? Для жінки сновидіння уособлює її оптимістичний та амбітний настрій. Якщо чоловікові приснилася жінка в білій сукні, сон відображає щирість його намірів. Нежонатому сновидцю подібний сон обіцяє початок нових романтичних відносин або відродження перевірених часом почуттів. Якщо сон приснився неодруженій жінці, сонник вбачає тут звичку не виставляти напоказ свої сильні сторони.

Як тлумачить сонник Міллера, біле плаття можна розцінювати як добрий знак. Вас очікує популярність і повага оточуючих, висока оцінка результатів праці, успішне завершення справи.

Те, до чого сниться довга біла сукня, викличе у вас чималий подив. Сон обіцяє, що ви нарешті отримаєте те, чого вже не сподівалися дочекатися. Ваші особисті якості або досягнення в якій-небудь сфері отримають загальне визнання. Сон передбачає, що, можливо, ви почуєте новину, яка виявиться для вас вище усіляких похвал.

Гарне біле плаття, означає те, що вами будуть захоплюватися і подавати всілякі знаки уваги, повагу та гостинність.

Додаткові трактування

Щоб точним було тлумачення сну, біле плаття бажано як слід запам’ятати. Якщо воно нове, чисте, охайне, сновидіння обіцяє радісну подію. Помічені на білій тканині плями можуть настільки серйозно зашкодити репутації, що постраждають відносини з коханою людиною.

Тлумачачи, до чого сниться весілля, біла сукня на якому є неодмінним атрибутом, сонник рекомендує вам не замикатися в чотирьох стінах і частіше виходити у світ. Сон означає, що в іншому випадку важливий захід або весела вечірка пройдуть без вас.

Сон в якому вам пощастило одягати білу сукню, відображає вашу амбітність, вам подобається перебувати в центрі уваги та блищати своїми успіхами. І це сновидіння застерігає, що у вас можуть бути не тільки шанувальники, а й заздрісники.

Побачене уві сні біле мереживне плаття обіцяє, що у вас незабаром з’явиться привід для щирої радості, справжнього свята. Сон означає довгоочікувану зустріч, побачення. З ким саме — сказати неможливо, це буде сюрпризом.

До чого сниться біле весільне плаття на подрузі? Сон означає, що у подруги можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, якщо можете, то зверніть на це її увагу, можливо, вона чимось захворіла та не надає цьому великої уваги. Це може погано закінчитись, потрібно її серйозніше настроїти на лікування. Або ж це може означати проблеми у житті цієї подруги, тобто, у будь-якому разі, придивіться до неї, їй потрібна допомога.

Приснилися біле плаття і фата — в найближчому майбутньому вас чекає радісна подія, яка не просто доставить приємні миті, але і переверне ваш світогляд. Сновидіння говорить, що вам належить переглянути деякі свої погляди.

Примірка білої сукні уві сні допомагає виявити потенційних суперниць, в більшості випадків вони стають учасницями сновидіння. А от одягаючи уві сні чуже біле плаття, ви переймаєте на себе проблеми його власника в реальному житті. Оскільки мова йде про білу сукню, сонник передбачає, що проблеми можуть бути пов’язані з чуттєвою та інтимною сферою.

Лариса

Мені наснилося, що моя подруга приміряє біле весільне плаття. Дуже дякую вам за цей сайт і за те, що я прочитала значення сну. Я знала, що в неї проблеми з чоловіком, що вони постійно сваряться, він її принижує, після сну ми зустрілися, трохи випили і вона розповіла мені, що хоче завершити своє життя самогубством, бо вже не може терпіти. Наступного дня вона говорила, що це вона таке сказала через алкоголь, але я не повірила. Ми саме з ще однією подругою збиралися їхати у Чехію на роботу і змогли умовити її поїхати з нами, адже вдома вона заробляла копійки. А далі сталося справжнє диво. Той чех, у якого ми працювали, він реально в неї закохався. Справжня Санта-Барбара, коротше. І зараз вона вже розлучилась в Україні і вийшла заміж у Чехії, вже народила дитину, і начебто там все добре. Ось так сон допоміг мені врятувати подругу від біди та ще й знайти їй нового чоловіка!

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: