Сонник біле волосся, до чого сниться біле волосся уві сні

Під білим волоссям розуміють і яскравий блонд, і благородну сивину. До чого вони сняться? Тлумачення сонників для них сильно різняться. Побачити себе або знайомої людини з зачіскою несподіваного світлого відтінку — образ, що запам’ятовується. Можна бути впевненим, що він з’явився уві сні не дарма.

Блондини

Якщо шатенці або брюнетці раптом наснилися коротке світле, майже біле волосся, це говорить про їх посиленому випаданні: пора перейти на раціон краси і живильні маски. За циганського сонником, якщо виявилося, що вони побіліли, жінці необхідний відпочинок.

Дамі пощастило з її шанувальником, якщо бачила, що у неї сніжно біла, з платиновим відтінком зачіска. Але Весняний сонник застерігає,, до чого сниться чоловік-блондин: це вірна ознака, що залицяльник обдурить очікування.

Альбіноси

Жіночий сонник стверджує, якщо наснилися сніжно біле волосся, це віщує якісь втішні новини, запрошення на приємну подорож.

Побачити уві сні свою дитину справжнім альбіносом — знак чудового звістки, жінку-альбіноса — символ близького доленосного знайомства. Довгі білі волосся відображає загальну любов: чим вони світліші, тим спокійніше і спокійніше буде на душі у сновидіння.

Сивина

Не самий благополучний знак — побачити уві сні, як голову покрила сивина. Неприємно дізнаватися,, до чого сниться бути молодим, але сивим: можливі вельми прикрі події. Сива чуприна — знак майбутнього важкого вибору, нелегких змін.

Універсальний сонник зазначає солідність і спроможність людини, яка бачила себе уві сні посивілим — на навіть якщо наяву це не зовсім так, це натякає на хороші перспективи. З іншого боку, тлумачі застерігають від спонтанної і дуже дорогої покупки — фінансові проблеми переважать всі її переваги.

Цікаво, що знайомий людина, навіть молодий, якщо він приснився сивим, може в житті дати добру пораду з проблеми, яка ставить сновидіння в глухий кут.

Особливий випадок, якщо практично біле волосся наснилися жінці, краса якої в’яне — тоді це не пророче сновидіння, а візуалізація її переживань. Досить відвідати перукаря, пройти комплекс косметичних процедур — і настрій кардинально зміниться.

Догляд

Дамі слід утриматися від легковажних поривів, щоб гірко не пошкодувати про це, якщо уві сні вона розчісувала довге розкішні світлі пасма. Занадто коротка стрижка остерігає від фінансової марнотратства, а дізнатися, до чого сниться, що вона виконана з коротких кучерявого волосся, ще цікавіше — на впорядковану розмірене життя розраховувати не доводиться.

За сонником Міллера, повітряна укладання з довгих локонів обіцяє чисте жіноче щастя, але заплутані пасма — до прикростей. Якщо бачили уві сні буйний кучерявий безлад на голові, попереду кардинальні зміни, укладати завитки в локони — до нових любовних пригод. Розпущене і свіжовимите, вони пророкують занепокоєння, а обпалені вогнем — удачу.

За сонником Міс Хассе, продавати біле волосся, віщує людині тяжке горе. Заплетена коса розцінюється, як сплетіння доль — це буде щасливий союз.

Сонник біле волосся, до чого сниться біле волосся уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: