Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білі троянди, до чого сниться білі троянди уві сні

Білий колір уві сні символізує невинність, мудрість і чистоту. Практично в кожному випадку сонник трактує сновидіння з білими трояндами як милостивий знак. Для точного визначення,, до чого сниться подібне сновидіння необхідно проаналізувати особливості сюжету.

У більшості випадків бачити уві сні білі троянди до щасливого і безтурботного життя наяву. Чи не буде ніяких проблем і тривог. З оточуючими людьми виникне повне взаєморозуміння. Особливе значення це сновидіння має для одиноких людей. Згідно сонником який не перебуває в парі сновидец або сновидицей зовсім скоро наяву зустрінуть гідного партнера і нарешті знайдуть щастя в особистому житті.

Сонник квітів детально роз’яснює, до чого сняться квіти білі троянди. З цього тлумачу такі квіти, побачені уві сні, попереджають про хвороби. Також велика ймовірність пережити втрати, розчарування і кризові ситуації. Хорошим знаком вважаються крапельки роси на пелюстках. Вони пророкують міцне здоров’я і довгі роки життя.

Якщо молода дівчина бачить уві сні, як вона зрізує стебла квітів, їй необхідно уважно придивитися до поведінки коханого. Велика ймовірність підступного обману з його боку. Засохлі троянди, згідно сонником, передрікають самотність. Колишні стосунки Ви повернути не зможете, навіть якщо дуже сильно захочете, а нові не знайдете ще тривалий час.

Якщо Вам подарували букет білих троянд уві сні, і Ви відчуваєте, як вони прекрасно пахнуть, зовсім скоро в реальному житті пощастило випробувати величезну радість. Радість може виникнути і від приємного подарунку, і від дружнього спілкування, і від несподіваної новини здалеку.

Ще до чого сняться білі троянди

За сонником тільки що розпустилася трояндовий кущ уві сні віщує наяву стабільне матеріальне благополуччя. Може з’явитися нове джерело доходу. Не виключено підвищення по службовій драбині, що приємно відіб’ється на грошовому доході. Засохлий квітковий кущ віщує численні печалі, смуток або хвороби. Захворіти можете як Ви самі, так і Ваші близькі люди.

Сонник описує, до чого сняться білі троянди в букеті. Подібний сюжет говорить про душевний стан. Красиві пахучі квіти символізують душевну гармонію, чистоту помислів і спокій. Вколотися шипами від букета до переживання важкого емоційного потрясіння в реальному житті. Швидше за все, підведення для таких переживань дасть кохана людина або чоловік.

Побачені уві сні троянди білі і червоні попереджають про те, що в реальності зовсім скоро зустрінете людину, з яким виникне тісний фізична і душевна зв’язок. Сонник обіцяє, нове знайомство переверне всю Ваше життя. Але, сонник радить зберігати холодний розум, щоб не сталося. Продовження цих відносин буде залежати лише від Вашої поведінки.

Дворянський сонник Н. Грішіной розтлумачує, до чого сняться білі троянди уві сні. Цей тлумач попереджає про небезпеку, яка буде в реальності загрожувати Вашому дорогій людині. Ймовірна також розлука з коханим на тривалий період часу. Переживати вона буде досить нелегко. Але, туга незабаром зміниться радістю від зустрічі.

Якщо в нічних мареннях дарують білі троянди, то в реальному житті якийсь чоловік бажає виключно добра і намагається зробити все, щоб життя Ваша складалася добре. Завдяки підтримці цього доброзичливця Ви досягнете бажаного з мінімальними втратами.

Самому дарувати білі троянди уві сні кому-небудь до опіки людини, який особливо приємний. Хтось в реальному житті викликає у Вас щиру симпатію. Скоро наяву Ви надасте йому серйозну послугу, не чекаючи нічого взамін. Зробивши добро готуйтеся до щедрої подяки у відповідь.

Сонник білі троянди, до чого сниться білі троянди уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: