Сонник білі опариші, до чого сниться білі опариші уві сні

Бачити білих опаришів уві сні — двоякий знак. З одного боку, контакт з ними може передвіщати ризик, залучення сновидіння в неприємні справи, з іншого — черв’яки є символом грошей і раптової удачі. Щоб зрозуміти, до чого сняться личинки, потрібно згадати, за яких обставин вони наснилися і тільки потім заглядати в сонники.

Тлумачення сну в сонник Міллера

Американський психолог рекомендує стати обережнішими, навчитися усвідомлювати кожну свою дію і поменше ділитися планами на майбутнє з оточуючими, якщо наснилися білі опариші на тілі, в тарілці, або в ягодах, фруктах. Такі сновидіння означають безпорадність людини перед обставинами і попереджають про небезпеку.

До чого сняться черви, сонник Міллера трактує таким чином:

 • На тілі — до самотності, незлагод;
 • В супі — до прибутку, подарунками;
 • На рибалці — до пропозиції співпраці;
 • В роті, в вухах — до удачі, виграшів.
 • Перемога над суперниками попереду

  Бачити, як вас оточили білі опариші уві сні, за сонником Нострадамуса — до здобуття перемоги в змаганні. Добре, якщо наснилося, що ви їх випльовували, або витягали з себе. Таке сновидіння означає, що прийшов час покарати наклепників і очистити власну репутацію.

  Збереження чесного імені, підвищення авторитету, отримання знаків пошани від оточуючих — саме те, до чого сняться черви, яких вдалося виколупати з себе, виплюнути.

  Готуйтеся побачити нові можливості

  З пропозиціями руки і серця, вигідними контрактами зіткнуться ті, кому наснилися білі опариші на рибалці. Насаджувати личинок на гачок уві сні — означає, знайти вірного партнера, спонсора, партнера по бізнесу або багатого коханця. Традиційні сонники радять не упустити шанс, який випаде дуже скоро.

  До чого сняться дрібні білі опариші, інші черв’ячки, добре пояснює Цвєтков. Виявляється, вони пророкують виграш в будь-якій справі. Всі проблеми залишаться позаду, вам вдасться впоратися навіть з тими справами, які здавалися недавно непідйомними. Головне — відкинути сумніви і прийдешні зміни на краще не забаряться.

  Бережіть почуття рідних, близьких

  Бачити, як по тілу повзають білі опариші, уві сні не завжди добре. Особисте життя може опинитися під загрозою, якщо довелося спостерігати, як вони «кішілі» навколо, зайняли весь простір і навіть перебралися на руки, ноги голову. Сонник Ванги попереджає: стосунки з коханими можуть похитнутися через дрібних розборок і самих незначних взаємних причіпок.

  Є ризик залишитися надовго в самоті, якщо сновидіння викликало цілу гаму негативних почуттів: від огиди до різкого неприйняття всього, що оточує. Переступити уві сні через личинок, розчавити їх — до подолання власних комплексів наяву.

  Сонник білі опариші, до чого сниться білі опариші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: