Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білі опариші, до чого сниться білі опариші уві сні

Бачити білих опаришів уві сні — двоякий знак. З одного боку, контакт з ними може передвіщати ризик, залучення сновидіння в неприємні справи, з іншого — черв’яки є символом грошей і раптової удачі. Щоб зрозуміти, до чого сняться личинки, потрібно згадати, за яких обставин вони наснилися і тільки потім заглядати в сонники.

Тлумачення сну в сонник Міллера

Американський психолог рекомендує стати обережнішими, навчитися усвідомлювати кожну свою дію і поменше ділитися планами на майбутнє з оточуючими, якщо наснилися білі опариші на тілі, в тарілці, або в ягодах, фруктах. Такі сновидіння означають безпорадність людини перед обставинами і попереджають про небезпеку.

До чого сняться черви, сонник Міллера трактує таким чином:

 • На тілі — до самотності, незлагод;
 • В супі — до прибутку, подарунками;
 • На рибалці — до пропозиції співпраці;
 • В роті, в вухах — до удачі, виграшів.
 • Перемога над суперниками попереду

  Бачити, як вас оточили білі опариші уві сні, за сонником Нострадамуса — до здобуття перемоги в змаганні. Добре, якщо наснилося, що ви їх випльовували, або витягали з себе. Таке сновидіння означає, що прийшов час покарати наклепників і очистити власну репутацію.

  Збереження чесного імені, підвищення авторитету, отримання знаків пошани від оточуючих — саме те, до чого сняться черви, яких вдалося виколупати з себе, виплюнути.

  Готуйтеся побачити нові можливості

  З пропозиціями руки і серця, вигідними контрактами зіткнуться ті, кому наснилися білі опариші на рибалці. Насаджувати личинок на гачок уві сні — означає, знайти вірного партнера, спонсора, партнера по бізнесу або багатого коханця. Традиційні сонники радять не упустити шанс, який випаде дуже скоро.

  До чого сняться дрібні білі опариші, інші черв’ячки, добре пояснює Цвєтков. Виявляється, вони пророкують виграш в будь-якій справі. Всі проблеми залишаться позаду, вам вдасться впоратися навіть з тими справами, які здавалися недавно непідйомними. Головне — відкинути сумніви і прийдешні зміни на краще не забаряться.

  Бережіть почуття рідних, близьких

  Бачити, як по тілу повзають білі опариші, уві сні не завжди добре. Особисте життя може опинитися під загрозою, якщо довелося спостерігати, як вони «кішілі» навколо, зайняли весь простір і навіть перебралися на руки, ноги голову. Сонник Ванги попереджає: стосунки з коханими можуть похитнутися через дрібних розборок і самих незначних взаємних причіпок.

  Є ризик залишитися надовго в самоті, якщо сновидіння викликало цілу гаму негативних почуттів: від огиди до різкого неприйняття всього, що оточує. Переступити уві сні через личинок, розчавити їх — до подолання власних комплексів наяву.

  Сонник білі опариші, до чого сниться білі опариші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: