Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білі чоботи, до чого сниться білі чоботи уві сні

Щоб правильно розтлумачити, до чого сняться білі чоботи, важливо врахувати, що в сонник таке взуття символізує достаток, подорожі, перешкоди, зміни, а також прагнення до моду і красу. Цей повсякденний атрибут уві сні вважається передвістям кар’єрних висот, цікавих проектів і знайомств.

Вид і стан предмета як показник майбутніх справ

До чого сняться красиві нові білі чоботи, пояснює сонник Мандрівника. Тлумачення сну обіцяє успішні починання і неочікувану допомогу в поточні справи. Наснилося, що дівчина одягає нові, з незвичайною формою каблука або халяви жіночі чобітки, передрікає чоловікові непростий, химерний характер обраниці.

Бачити жінку, на ногах якої красуються нові шкіряні черевички або півчобітки білого кольору, обіцяє сонниками несподіване послання з минулого. Чоловікові, уві сні виявити у себе на ногах цей жіночий атрибут, віщує снотолкователем зіткнення з підступами і інтригами.

В езотеричних сонник є роз’яснення, до чого сняться чисті білі чоботи. Приснився предмет гардероба підказує про вдалий часу для здійснення покупок. Одягати брудну або потоптану взуття уві сні, попереджає про непланомерних витратах, які не принесуть користі і задоволення.

Інтимна сторона сновидінь

Нескладно здогадатися, до чого сняться будь-яке взуття в сонник Фрейда. Доктор порівнює цей предмет з жінкою, її геніталіями. Одягати чоботи і відчувати, що вони тиснуть, говорить про ваш неприборканому прагненні змінити сексуального партнера. Наснилося, що ви взули білосніжні чобітки, і вони припали вам в пору, значить, наяву відчуваєте повне задоволення в інтимну сторону життя.

Чоловікові, якому трапилося уві сні взувати цей жіночий атрибут, Фрейд підказує про прагненнях сновидіння до швидкого сексуального розрядки. Міряти їх — до зміни партнерки або свіжим сексуальним враженням.

Еротичний снотолкователь, сновидіння, в якому довелося бачити або міряти шкіряні черевички білосніжного кольору з червоними вставками або каблуками, порівнює з передвістям нововведень в інтимному житті. Можливо, сновидцу варто побороти свою сором’язливість, розслабитися і відчути радості нетрадиційного сексу.

Придбання чобіт уві сні або зміни наяву

Дівчині, якій довелося купити в магазині білі чоботи, сновидіння пророкує про зустріч з незвичайним хлопцем, який підкорить сновидицей своєю щирістю та відкритістю. Можливо, це саме та людина, яку так довго чекала спляча панянка.

Купити або одягнути дитячі білі чоботи, свідчить про ваші амбіції і бажання, які на даний момент не співвідносяться з наявними навичками і здібностями.

Сонник Міллера і його тлумачення

Психолог Міллер трактує приснився образ в залежності від побаченого сюжету. так:

 • Бачити високі ботфорти уві сні, говорить про владності, зарозумілості і цілеспрямованості сплячого;
 • Приміряти чужі півчобітки свідчить сонником про необхідність на час звалити на себе чужі справи і турботи;
 • Відчувати, що чобітки сильно натерли ноги, означає, що в реальному дійсність ви не задоволені своїм оточенням, способом життя, професією;
 • Замшеві білі чоботи символізують сновідящего як м’якого, поступливого і поступливого людини.
 • Сонник білі чоботи, до чого сниться білі чоботи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: