Сонник білі кросівки, до чого сниться білі кросівки уві сні

Кросівки, побачені уві сні, частіше за все символізують якісь зміни в житті. Перед тим, як приступити до тлумачення того, до чого сняться кроси, пригадайте всі подробиці своїх мрій. Якщо вам приснилися, наприклад, білі кросівки, то все без винятку сонники обіцяють нові починання і здійснення задуманого.

Що передбачав Густав Міллер

Бачите уві сні, що ви хизуватися в новеньких білосніжних кросах? Відмінний знак, який означає удачу в бізнесі. Бачите, що ви в магазині вибираєте пару кросівок? Доля буде до вас прихильна. І тільки лише покупка білих мокасин, за версією сонника Міллера, означає розчарування.

Короткі тлумачення

Самі по собі білі кросівки — це символ успішності і новизни, але тлумачення сну може помінятися через те, які маніпуляції з ними ви робили уві сні.

 • Міряли — до радісних подій;
 • Купували — до печалі і смутку;
 • Мили — до перспективної роботи;
 • Шили — до прибутку;
 • Втратили — до образи;
 • Дарували — до корисних знайомств;
 • Отримали в подарунок — до захоплюючій поїздці.
 • Стан взуття, як символ успішності

  Окремо потрібно розглянути сюжети, в яких ви бачите свої білі кросівки старими і рваними. Такі бачення символізує невдачу через власну впертість, підказує сонник Мандрівника. А Циганський сонник передбачає, що порвана взуття уособлює собою неможливість просування. Ви будете тупцювати на місці, будучи не в силах що-небудь змінити.

  А ось якщо побачили уві сні, що таке взуття нова і красива, сліпуча очі своєю білизною, то можете сміливо братися за будь-які справи — у вас все вийде навіть краще, ніж ви того хотіли, радує тлумач Нострадамуса.

  Знайти будь-яку ціну…, або Везіння вже поруч

  Вам приснилося, що ви намагаєтеся знайти білі кросівки? Щоб зрозуміти, до чого це сниться, необхідно проаналізувати сновидіння і звіриться з сонниками.

  Втратити і шукати спортивне взуття — ви зайняті спробами відшукати шляхи вирішення проблем. Добре, якщо ви знайшли свої кроссовочки уві сні, значить і наяву рішення знайдеться. Шукати спортивну взування в магазинах або на ринку — приготуйтеся до того, що вам доручать складну, але цікаву і добре оплачувану роботу. Шукати уві сні білі кросівки на подарунок — познайомитеся з цікавою людиною з корисними зв’язками.

  Купівля — знак новизни

  Вам приснилося, що ви приміряєте нові білі кросівки? До чого це сниться, підкаже сонник пастора Лоффа: вони були вам впору — щось нове несподівано увірветься у ваше життя; були замалі, і вам в них було тісно — не варто нічого починати, тому що кожен «новий крок» буде даватися вам з великими труднощами.

  Приміряти дитячі кроссовочки на дитину — до принадному пропозицією, яке на перший погляд здається дріб’язковим. А ось, якщо вам приснилося, що ви допомагаєте комусь приміряти кроси, і вам не терпиться дізнатися,, до чого сниться такий сюжет, то вам на виручку прийде Місячний сонник: якщо допоможете товаришеві, то перед вами відкриються дуже райдужні перспективи.

  Сонник білі кросівки, до чого сниться білі кросівки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: