Сонник білі красиві зуби, до чого сниться білі красиві зуби уві сні

Білі красиві зуби — мрія будь-якої людини, небайдужого до своєї зовнішності. Навіть якщо вони привиділися уві сні, настрій з ранку буде істотно краще, стверджує більшість відомих сонників. Зазвичай, білосніжні зубки символізують благополуччя і успіх, але якщо вам приснилася незвичайна, хоч і сліпуча усмішка, поцікавтеся, до чого вона сниться.

Коротко про головне

Білозуба посмішка радує око, як наяву, так і уві сні. А ось, до чого сняться білі красиві зуби окремо:

 • Передні різці — символ батьків, ніж вони біліше, тим міцніше здоров’я мами і тата;
 • Ікла — це друзі, бачите уві сні, що ви їх чистите — налагодите «зіпсовані» відносини;
 • Наснилися білосніжні моляри — чекайте прибутку;
 • Вся верхня щелепа обіцяє достаток;
 • Нижня — до придбання і подарункам;
 • Трапилася неприємність з ними — будьте насторожі.
 • Сонник Міллера

  Якщо вам приснилися зуби, пише Густав Міллер в своїй збірці нічних мрій, то це віщує вам зіткнення з малоприємними ситуаціями, можливо, на шляху зустрінеться «індивідуум», який буде вас дратувати або викликати сильні негативні емоції.

  Чистити уві сні білі красиві зуби означає боротьбу за щастя, а якщо ваша усмішка сліпуча настільки, що нею захоплюються всі навколо, то це буде означати безмежне щастя і успіх.

  Краса вимагає жертв, або Будьте пильні…

  Якщо ви хочете дізнатися,, до чого сниться процедура відбілювання зубів, то прислухайтеся до пророкувань Сучасного сонника.

  Його тлумачення сну таке: ви їх самостійно вибілювали в домашніх умовах — підготуйтеся до того, що за свої інтереси доведеться поборотися. А якщо ця процедура відбувалася в кабінеті у стоматолога, то можете не сподіватися, що ви зумієте досягти мети поодинці — заручитися підтримкою близьких друзів і родичів, рекомендує тлумач.

  Гарні від народження: Продумайте все до дрібниць

  Бачити уві сні білі красиві зуби у дитини — знак того, що ваші плани не до кінця продумані, тому можуть виникнути складності з їх реалізацією, стверджує сонник пастора Лоффа. А ось, білий молочний зубок у немовляти віщує здорове і міцне потомство. За версією того ж тлумача.

  Хочете дізнатися,, до чого сниться бачення про те, що ваші зубки ніколи не знали карієсу і завжди радували своєю красою? Це відмінне ознаку, що позначає довге і радісне життя, запевняє Східний сонник.

  Жахлива втрата — символ, як смутку, так і радостей

  Буває так, що наші сновидіння нас не радують, а засмучують. Так, наприклад, якщо у людини уві сні випадають зуби, це означає, що його чекає якась втрата, запевняє більшість сонників. Особливо погано, якщо при цьому ви бачите кров.

  Хоча деякі тлумачі пророкують зовсім інше. На думку Ісламського сонника, якщо наснилося, що у людини вам знайомого випав гарний білий різець, будьте готові до поліпшення відносин з ним. А якщо постраждала щелепу у людини, якого ви не знаєте, то це може бути пророкуванням швидкої вагітності.

  Сонник білі красиві зуби, до чого сниться білі красиві зуби уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: