Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білі кошенята, до чого сниться білі кошенята уві сні

Крихітні білі кошенята уві сні є символом невинності, чистоти і доброти. Бачити багато пухнастих малюків у однієї кішки — до душевної простоти сновидіння. Сонники попереджають, що пора подорослішати, перестати вірити в казки, інакше можна потрапити в пастки, розставлені шахраями, ловеласами. До чого сняться милі чорно-білі грудочки, докладно розписують відомі тлумачі.

Сонник Міллера і його застереження

Психолог вказує на наївність людини, якій наснилися маленькі білі кошенята. Особливо це стосується молодих дівчат і хлопців. Їх очікування може обдурити підступний партнер, якого цікавлять не відносини, а вигода. До чого сниться кішка з приплодом, сонник Міллера пояснює наступним чином:

 • Один нудьгуючий білий кошеня — до сумнівів;
 • Кілька сплячих пухнастих грудочок — до насмішок, глузуванням;
 • Багато вовни навколо них — до пліток, інтриг, чуток;
 • Грайливі малюки — до зради.
 • Сміливо вступайте в шлюб

  Бачити маленьких тварин уві сні, спостерігати за ними — до висновку вдалого шлюбу. Сонник Ванги рекомендує не сумніватися і сміливіше приймати рішення щодо вибору партнера на все життя. За її словами дуже добре, якщо наснилося, що кішка привела білих кошенят прямо до вас в кімнату. Таке сновидіння означає, що чоловік буде щедрим і люблячим.

  Тлумачення сну у цілительки зводиться до рівним і довірчим відносини. Включення здорового глузду, інтуїції, прийняття вірних доленосних рішень — саме те, до чого сняться пухнасті чорно-білі вихованці.

  Не беріть участі в аферах

  Будьте обережні, якщо довелось бачити сліпих крихт, яких кинула уві сні мама. Сновидіння означає, що нерозбірливість у зв’язках може призвести до небезпечних наслідків. Сонники застерігають від зустрічі з шахраями, аферистами. Погано, якщо наснилося, що вихованці дряпали вас і кусали.

  Згадайте найбільш яскраві деталі, щоб трактування були максимально точними. Розповзаються уві сні білі кошенята, свідчать про чутки, які розходяться навколо вас, як кола від каменя, кинутого у воду. Хтось із недоброзичливців прагне зіпсувати вашу репутацію, розпускаючи плітки.

  Вигода поруч

  До чого сниться біле істота, розповідає і Нострадамус. Він дає вельми сприятливі прогнози про майбутні періоди життя. Поважні білі кошенята уві сні принесуть спокій і наяву теж. Ваш побут стане стабільним, майбутнє буде здаватися райдужним і безпечним.

  У традиційних сонниках новонароджені чорно-білі тварини асоціюються з достатком, блискавичної прибутком, легким заробітком. Якщо приснилося, що вони доставили вам максимум радості і розчулення, знайте: попереду багато захоплюючих дух моментів. Хтось отримає цікаву пропозицію руки і серця, а кому-то на робочому місці дістануться лаври переможця.

  Сонник білі кошенята, до чого сниться білі кошенята уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: