Сонник білі кошенята, до чого сниться білі кошенята уві сні

Крихітні білі кошенята уві сні є символом невинності, чистоти і доброти. Бачити багато пухнастих малюків у однієї кішки — до душевної простоти сновидіння. Сонники попереджають, що пора подорослішати, перестати вірити в казки, інакше можна потрапити в пастки, розставлені шахраями, ловеласами. До чого сняться милі чорно-білі грудочки, докладно розписують відомі тлумачі.

Сонник Міллера і його застереження

Психолог вказує на наївність людини, якій наснилися маленькі білі кошенята. Особливо це стосується молодих дівчат і хлопців. Їх очікування може обдурити підступний партнер, якого цікавлять не відносини, а вигода. До чого сниться кішка з приплодом, сонник Міллера пояснює наступним чином:

 • Один нудьгуючий білий кошеня — до сумнівів;
 • Кілька сплячих пухнастих грудочок — до насмішок, глузуванням;
 • Багато вовни навколо них — до пліток, інтриг, чуток;
 • Грайливі малюки — до зради.
 • Сміливо вступайте в шлюб

  Бачити маленьких тварин уві сні, спостерігати за ними — до висновку вдалого шлюбу. Сонник Ванги рекомендує не сумніватися і сміливіше приймати рішення щодо вибору партнера на все життя. За її словами дуже добре, якщо наснилося, що кішка привела білих кошенят прямо до вас в кімнату. Таке сновидіння означає, що чоловік буде щедрим і люблячим.

  Тлумачення сну у цілительки зводиться до рівним і довірчим відносини. Включення здорового глузду, інтуїції, прийняття вірних доленосних рішень — саме те, до чого сняться пухнасті чорно-білі вихованці.

  Не беріть участі в аферах

  Будьте обережні, якщо довелось бачити сліпих крихт, яких кинула уві сні мама. Сновидіння означає, що нерозбірливість у зв’язках може призвести до небезпечних наслідків. Сонники застерігають від зустрічі з шахраями, аферистами. Погано, якщо наснилося, що вихованці дряпали вас і кусали.

  Згадайте найбільш яскраві деталі, щоб трактування були максимально точними. Розповзаються уві сні білі кошенята, свідчать про чутки, які розходяться навколо вас, як кола від каменя, кинутого у воду. Хтось із недоброзичливців прагне зіпсувати вашу репутацію, розпускаючи плітки.

  Вигода поруч

  До чого сниться біле істота, розповідає і Нострадамус. Він дає вельми сприятливі прогнози про майбутні періоди життя. Поважні білі кошенята уві сні принесуть спокій і наяву теж. Ваш побут стане стабільним, майбутнє буде здаватися райдужним і безпечним.

  У традиційних сонниках новонароджені чорно-білі тварини асоціюються з достатком, блискавичної прибутком, легким заробітком. Якщо приснилося, що вони доставили вам максимум радості і розчулення, знайте: попереду багато захоплюючих дух моментів. Хтось отримає цікаву пропозицію руки і серця, а кому-то на робочому місці дістануться лаври переможця.

  Сонник білі кошенята, до чого сниться білі кошенята уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: