Сонник біла нитка, до чого сниться біла нитка уві сні

Побачені уві сні нитки можуть символізувати прихильність і духовний контакт, запевняють сонники. Якщо вам приснилася біла нитка, то це, в більшості випадків, ознака дружньої участі і взаємовиручки. Хоча деякі тлумачі, роз’яснюючи,, до чого сниться подібний образ, радять все ж уточнювати нюанси: для чого були ці нитки, де вони були і в якому стані.

Сонник Міллера

Згідно з тлумаченням сну про білу нитці, пропонованого Густаву Міллеру, таке бачення означає, що найближчим часом складності вам не загрожують.

Порівняно уві сні ниточки білого кольору попереджають про віроломство друзів. А якщо ви бачите, що ви не можете знайти кінчик ниточки в котушці, то це може означати безвихідну ситуацію, в яку ви потрапите по дурості.

Швейна приналежність як символ непорозумінь

Сонник Мандрівника, пояснюючи,, до чого сниться просунуті в голку біла нитка, радить звертати увагу на те, що саме ви ними шиєте уві сні.

Так, наприклад, шити темну тканину голкою з білою ниткою — символ непорозумінь і конфузу, які трапляться з сновидцем незабаром. Стежки уві сні були великими? Конфуз буде сильним, підказує тлумач і тут же рекомендує, не звертати особливої ​​уваги на нього, а поставитися до ситуації з гумором.

Шити уві сні тонку напівпрозору тканину товстої циганської голкою з всунути в неї такий же товстою ниткою світлого відтінку — символ туги і зневіри, якій схильний віддаватися спляча людина.

Клубки для в’язання — ознака прихильності і товариськості

Добре бачити уві сні великий тугий клубок світлої пряжі для в’язання. За версією сонників, такий образ символізує успішне протягом життя, відсутність в ній проблем, а також тісний контакт з близькими і рідними людьми.

Наснилося, що ви в’яжете щось світле вовняними нитками? Це говорить про те, що ви не проти «почухати мовою», попліткувати. Правда, варто віддати належне, ви робите це без злого умислу і не на шкоду, а скоріше, від нудьги.

А ось, тлумачачи,, до чого сниться розпускання в’язаній речі і змотування пряжі в клубок, сонники запевняють, що в реальності ви зіткнетеся з заплутаним і не зовсім приємною справою. Наснилося, що ви розплутувати закручений білу нитку? Допоможете близькій людині виплутатися з проблем.

Інші ниточки: Від проблем до успіху

Про невдачі на роботі попереджають мрії, в яких ви бачите, як плетете макраме білою ниткою, постійно пов’язуючи шматочки між собою. Якісь обставини будуть гальмувати ваші плани, зриваючи терміни їх реалізації.

А ось приснився сюжет про те, що ви вишиваєте білими муліне по темному полотну, символізує успішний старт справи, яке ви постійно відкладали через власну невпевненість. Повірте в себе, і все вийде, підбадьорюють сонники.

Де вона була

Ще один факт, на який радять звертати сонники, розшифровуючи,, до чого сниться біла нитка — це місце її розташування. Отже, вона була:

 • В роті — будете хвалити когось;
 • На килимі — чекайте приїзду гостей;
 • На одязі — ви комусь дуже симпатичні;
 • На волоссі — отримаєте звістку від близької людини.
 • Сонник біла нитка, до чого сниться біла нитка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: