Сонник біла миша, до чого сниться біла миша уві сні

Домашні гризуни навіть уві сні викликають масу незручностей і почуття огиди. Однак на відміну від тлумачень сонника про сірих мишок, то,, до чого сниться біла миша, передрікає радість і благополучне подолання життєвих перешкод.

Зовнішній вигляд і особливості

Згідно сонником Міллера, бачити уві сні багато білих мишей, віщає про удавання уявних друзів, розладі сімейних відносин і застої в бізнесі. У дворянському тлумачі Н. Гришиной є кардинально протилежне тлумачення приснився бачення. Так, багато білосніжних гризунів обіцяють радість, щастя і успішне збіг обставин.

Сонник провидиці Ванги пов’язує,, до чого сниться маленька біла миша, з неминучим подорожчанням продуктів. Саме час робити запаси і утриматися від легковажних грошових витрат.

Летюча біла миша уві сні тлумачиться сонниками двояко. З одного боку — це сприятливий знак, що пророкує можливість втілення планів і заповітних бажань, з іншого — вказує на вашу «сліпоту» в робочих моментах і відносинах з оточуючими.

Приснився чорно-білий мишеня символізує отримання звісток, які будуть мати неординарний сенс. Можливо, люди, які, як Вам здається, несуть загрозу, насправді нешкідливі і доброзичливі.

Мертва біла миша уві сні є передвісником змін в особистому житті. Побачити дохлого звірка в їжі — до сімейних незлагод, в воді — швидкі сльози, в мишоловці — можливістю розпізнати ворога, що сховався під личиною товариша.

Поведінка гризуна

Наснилося метушлива біла миша, за версією сонника Дмитра та Надії Зими, є попередженням про підступність і лицемірство близької людини, якого Ви вважаєте своїм давнім другом.

Бачити уві сні, що білосніжна декоративна мишка народила мишеня — до добрих вістей, що несе радість. Два, гризуться між собою звірка уособлюють розлад в сімейних відносинах або ж непередбачену сутичку з недругом.

Жінці, побачити мишеняти на своїй сукні, віщує скандал, в якому вона зіграє головну роль. Застати в будинку це маленька тварина — до несподіванки, що межує з розчаруванням.

Агресивно налаштований домашній вихованець передбачає сварку з товаришем, яка може перерости у відкриту ворожнечу і протистояння.

Взаємодія з твариною

Наснилося, що декоративна біла миша вкусила Вас — готуйтеся до важкого протистояння з підступним ворогом. Якщо вона кусає сновидіння, перебуваючи на руках, значить, незабаром доведеться швидко відходити від розчарування і удару в спину, нанесеного колишнім приятелем.

Сонник пояснює,, до чого сниться сон, в якому кішка ловить білосніжного гризуна, хорошим прибутком. Якщо наяву приснився кіт належить сплячій людині, значить, найближчим часом вороги не будуть докучати своїми інтригами.

Бачити уві сні летючу мишку і пробувати зловити її — до підсвідомого прагнення виділиться з натовпу. Якщо Вам вдалося це зробити — Ваші оригінальні ідеї будуть високо оцінені начальством і оточуючими.

Нескладно здогадатися,, до чого сниться вбити уві сні це маленька тварина. За версією більшості сонників це сновидіння символізує перемогу над недоброзичливцями і можливість справитися з виниклими на шляху перешкодами.

Сонник біла миша, до чого сниться біла миша уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: