Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біла миша, до чого сниться біла миша уві сні

Домашні гризуни навіть уві сні викликають масу незручностей і почуття огиди. Однак на відміну від тлумачень сонника про сірих мишок, то,, до чого сниться біла миша, передрікає радість і благополучне подолання життєвих перешкод.

Зовнішній вигляд і особливості

Згідно сонником Міллера, бачити уві сні багато білих мишей, віщає про удавання уявних друзів, розладі сімейних відносин і застої в бізнесі. У дворянському тлумачі Н. Гришиной є кардинально протилежне тлумачення приснився бачення. Так, багато білосніжних гризунів обіцяють радість, щастя і успішне збіг обставин.

Сонник провидиці Ванги пов’язує,, до чого сниться маленька біла миша, з неминучим подорожчанням продуктів. Саме час робити запаси і утриматися від легковажних грошових витрат.

Летюча біла миша уві сні тлумачиться сонниками двояко. З одного боку — це сприятливий знак, що пророкує можливість втілення планів і заповітних бажань, з іншого — вказує на вашу «сліпоту» в робочих моментах і відносинах з оточуючими.

Приснився чорно-білий мишеня символізує отримання звісток, які будуть мати неординарний сенс. Можливо, люди, які, як Вам здається, несуть загрозу, насправді нешкідливі і доброзичливі.

Мертва біла миша уві сні є передвісником змін в особистому житті. Побачити дохлого звірка в їжі — до сімейних незлагод, в воді — швидкі сльози, в мишоловці — можливістю розпізнати ворога, що сховався під личиною товариша.

Поведінка гризуна

Наснилося метушлива біла миша, за версією сонника Дмитра та Надії Зими, є попередженням про підступність і лицемірство близької людини, якого Ви вважаєте своїм давнім другом.

Бачити уві сні, що білосніжна декоративна мишка народила мишеня — до добрих вістей, що несе радість. Два, гризуться між собою звірка уособлюють розлад в сімейних відносинах або ж непередбачену сутичку з недругом.

Жінці, побачити мишеняти на своїй сукні, віщує скандал, в якому вона зіграє головну роль. Застати в будинку це маленька тварина — до несподіванки, що межує з розчаруванням.

Агресивно налаштований домашній вихованець передбачає сварку з товаришем, яка може перерости у відкриту ворожнечу і протистояння.

Взаємодія з твариною

Наснилося, що декоративна біла миша вкусила Вас — готуйтеся до важкого протистояння з підступним ворогом. Якщо вона кусає сновидіння, перебуваючи на руках, значить, незабаром доведеться швидко відходити від розчарування і удару в спину, нанесеного колишнім приятелем.

Сонник пояснює,, до чого сниться сон, в якому кішка ловить білосніжного гризуна, хорошим прибутком. Якщо наяву приснився кіт належить сплячій людині, значить, найближчим часом вороги не будуть докучати своїми інтригами.

Бачити уві сні летючу мишку і пробувати зловити її — до підсвідомого прагнення виділиться з натовпу. Якщо Вам вдалося це зробити — Ваші оригінальні ідеї будуть високо оцінені начальством і оточуючими.

Нескладно здогадатися,, до чого сниться вбити уві сні це маленька тварина. За версією більшості сонників це сновидіння символізує перемогу над недоброзичливцями і можливість справитися з виниклими на шляху перешкодами.

Сонник біла миша, до чого сниться біла миша уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: