Сонник біла майка, до чого сниться біла майка уві сні

Біла майка — дуже суперечливий символ, тому діапазон тлумачень в різних джерелах широкий і різноманітний. Сонник вбачає в побачене уві сні провісник і печалі, і радощі. Нерідко те,, до чого сниться цей предмет гардероба, служить застереженням.

Пояснення Міллера

Пояснюючи,, до чого сниться біла майка, сонник Міллера виходить з того, на кого її довелося бачити і за яких обставин. Діти і молодь в біленьких маечках трактуються як добрий знак, провісник радості і припливу сил.

Якщо приснився одягнений по-домашньому літній знайомий, йому доведеться пережити сильне засмучення або недуга. Йти по вулиці в світлій футболці і бачити перехожого в такому ж одязі трапляється напередодні майнового спору.

Якщо попало порвати або забруднити річ уві сні, несподівана витівка зашкодить репутації. Якщо приснилося, як відпирається дочиста, насолоджуючись чистотою, перемога буде за вами. Вкрадена білосніжна обновка означає, що ви не постоїте за ціною.

Ваші дії

Сонники усього світу розкажуть, що означає біла майка в тих чи інших життєвих ситуаціях. Бачити себе в такому вбранні трапляється незадовго до довгоочікуваного романтичного побачення. Тлумач Чжоу-Гуна попереджає сновидіння про зростання магнетизм. Заковика в тому, що залучити чарівністю можна симпатичних і не дуже осіб.

Якщо уві сні цей елемент гардеробу став другою шкірою, ви давно нерозлучні і відчуваєте себе комфортно і органічно, Езотеричний сонник обіцяє велике щастя. Приводом може послужити будь-яка дрібниця, адже життєрадісність насправді живе в вас.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться знімати білу майку. Попереду любовні втіхи і багато занепокоєння. Футболка навиворіт віщує переворот в світогляді.

Непорядок

Одна з особливостей білої майки полягає в тому, що на тлі її білизни кидається в очі будь-яка вада. Сонник розповість,, до чого сниться той чи інший непорядок.

 • Плями від поту уві сні символізують суперництво в спорті, бізнесі, на любовному фронті;
 • Якщо приснилися діри, наяву вами рухає невдоволення собою, бажання змінитися;
 • Коли трапляється бачити сліди крові уві сні, можете сміливо довіряти другій половинці;
 • Якщо наснилася біла майка, хтось із улюблених людей потребує вашої турботи;
 • Коли чоловікові приснилася негарна особа в такому вбранні, його авторитет під загрозою;
 • Світла футболка з-під чорного костюма означає вибір між достатком і незалежністю.
 • Біліший від снігу

  Слід знати, чому уві сні білим-біло від ідеальної чистоти. Бачити себе в білосніжній маєчці доводиться занадто довірливим і відкритим людям. Сонник іменинників радить бути розумніше.

  Сонник Закоханих пропонує куди більш спокусливе тлумачення сну: ваша привабливість різко зростає в очах протилежної статі, особисте життя стане яскравішим і різноманітнішим.

  Зніміть це негайно!

  Провісники роз’яснюють, до чого сниться, що біла майка відверто з чужого плеча. Якщо дама уві сні приміряє занадто тісний або дитячу штучку, Психоаналітичне тлумачення натякає на інфантильність сплячою. Східний провісник радить уникати суперечок в сім’ї: до конфлікту через дрібницю один крок.

  Сновидицей в чоловічій білій майці очікує довгоочікувана вагітність. Загальний гардероб передрікає зраду другої половинки. Сонник Мандрівника ототожнює чужі натільні одежинки з чужими секретами, які незабаром вдасться дізнатися.

  Сонник біла майка, до чого сниться біла майка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: