Сонник без ніг, до чого сниться без ніг уві сні

Приснився людини без ніг сонники часто інтерпретують в негативному ключі. Важливо правильно витлумачити,, до чого сниться цей сюжет, щоб гідно протистояти випробуванням. Подібне бачення уві сні обіцяє труднощі, невдачі, неприємності.

Вам знадобиться чиясь допомога

До чого сниться бачити себе без ніг? Сонник попереджає: попереду тупикова ситуація, звідки самостійно не вибратися. Потрібно відкинути гордість і звернутися за допомогою до того, кому найбільш довіряєте.

Якщо жінці довелося бачити себе так — це віщує розлучення, втрату всього майна. Дівчині сновидіння обіцяє звільнення з роботи, необхідність пережити неприємний період за чужий рахунок.

Складнощі взаємин

Жінка уві сні, яка втратила ніг, є попередженням: сновидіння оточують плітки, наклеп, значно ускладнюють життя. Приснився каліка, неважливо, жінка це чи чоловік, за сонником, обіцяє попереду серйозні труднощі.

До чого сниться незнайомий чоловік з такими каліцтвами? Справи сплячого застопоряться, оскільки припиниться допомога, підтримка. Безногий чоловік уві сні може обіцяти зрада з боку приятеля, на якого сплячий розраховував.

Вас підстерігають перешкоди, невдачі

До чого сниться безногий інвалід? Сонник називає його передвістям значних перешкод при досягненні мети. Це зачіпає як ділову сферу, так і особисте життя. Такий інвалід уві сні вказує на брак спілкування з людьми, добре розуміють сновидіння.

Інвалід без ніг і без рук може приснитися як вказівку: задуманого досягти не вдасться, скільки б сил, засобів ви не вклали. Уникайте порожньої витрати часу — знайдіть іншу мету для докладання своїх зусиль.

Бачили уві сні труп з такими каліцтвами? Сонник застерігає: налагоджений раніше бізнес може зазнати краху.

Обережно: можете потрапити в залежність

Самому залишитися без ніг для чоловіка означає: можливо, станете «підкаблучником». Будете потурати примхам, бажанням своєї половинки, щоб пом’якшити її і налагодити зіпсовані відносини.

Сонник Ванги називає приснився сюжет попередженням: хтось прийме рішення за сновидіння. Можливо, начальство вирішить перевести його на іншу посаду, куди сплячий зовсім не хотів йти.

До чого сняться люди без ніг? Сонник повідомляє: чекають серйозні проблеми по роботі або в бізнесі. Доведеться заручитися підтримкою особи, якій не дуже симпатизуєте.

Сновидіння про цих людей часто застерігає: недруги хочуть нашкодити, використовуючи навіть найбрудніші методи.

Хто це був?

Тлумачення сну безпосередньо залежить від того, хто це:

 • Знайомий — незабаром він звернеться до сновидцу за допомогою;
 • Родич — рішення чужих проблем зі збитком для себе;
 • Священик — дуже скоро почнуться неприємності;
 • Подруга — не допоможе при труднощах;
 • Один — з’ясуються безсторонні факти про нього, які сильно розчарують;
 • Брат — чекають неприємні події;
 • Дружина — наступ сімейної кризи;
 • Чоловік — звістку про важку хворобу родича;
 • Батько — сновидец серйозно захворіє;
 • Мама — насувається нещастя;
 • Дитина — клопоти через неприємності;
 • Син — відмовтеся від нових планів, тому що вони проваляться;
 • Небіжчик — стан справ зміниться на гірше.
 • Також брат в такому положенні уві сні віщує складності, які почнуться з вини сплячого. Після подібного бачення потрібно обережніше поводитися, прораховувати, які наслідки спровокує той чи інший вчинок.

  Сонник Міллера: будьте насторожі

  Наснилося народити дитину без ноги? Ви передчуваєте серйозну загрозу, тому треба бути напоготові. Сновидіння спонукає терміново вжити заходів, щоб захиститися.

  Інші значення

  Побачити уві сні колишнього хлопця таким означає: навіть якщо ви замислюєтеся про відновлення відносин, у них немає перспектив. Також колишній хлопець без ніг може приснитися як ознака недовіри. Сновидицей підозрює його в деяких негожих діях.

  До чого сниться безнога кішка? Таємні вороги зазнають невдачі, тому на деякий час втратять здатність шкодити. Собака — у одного з друзів почнуться труднощі, йому терміново потрібно ваша допомога.

  Кінь без ніг уві сні — сплячий отримає дуже неприємні звістки. Подібне бачення, по сонником, обіцяє великі невдачі.

  Сонник без ніг, до чого сниться без ніг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: