Сонник білі двері, до чого сниться біла двері уві сні

Бачити уві сні якусь двері — ознака того, що перед сновидцем встане якусь перешкоду, здатне перешкодити наміченим, засмучують сонники. Хоча, слід зазначити, що в більшості випадків такі трактування ми отримуємо, намагаючись дізнатися,, до чого сниться закрита дверцята, а ось, якщо вона відкрита, та ще й має якесь символічне відміну від інших, наприклад, наснилася біла двері, то значення мрії може змінитися.

Сонник Г. Міллера

Ось, які тлумачення сну дає сонник Міллера, якщо вам примарилась білі двері. Бачите, що стоїте на порозі будинку батьків або житла, де пройшло ваше дитинство? Це означає, що вас чекає щастя і удача, завдяки підтримці близьких приятелів і рідних людей.

Цікаву трактування можна отримати, поставивши питання, до чого сниться, що ви стоїте навпроти невинно-білих дверях під дощем в темряві, причому, не маючи парасольки: легковажність, з якою ви погоджуєтеся на авантюри або приймаєте знаки уваги, може довести до плачевного результату.

Бачите уві сні, що дверцята зірвалася з петель? Це бачення означає несподіванки, віщає сонник.

Вхід в будинок, або Чужі секрети і власне благополуччя

У тлумаченні того,, до чого сниться біла двері, важливо і те, куди саме вона вела. Так, наприклад, вхід в спальню — ознака благополуччя або проблем (в залежності від того, відкрита дверцята вам приснилася або закрита) в особистому та сексуального життя.

Стояти перед чужою вхідними дверима уві сні — ознака того, то ви бажаєте осягнути якусь таємницю, віщає сонник пастора Лоффа. Якщо ж уві сні ви стояли перед чужою вхідними дверима, і вона відкрилася сама по собі, то хтось довірить вам секрет, який стане для вас тягарем.

Нежитлове приміщення, як визначник фінансової складової

Наснилося, що ви фарбуєте ворота гаража або сарая фарбою білого кольору? Таке сновидіння, найчастіше, пророкує про те, що вас чекає на фінансовій ниві. Бачите уві сні, що білі двері гармонійно виглядає з іншим екстер’єром нежитлового або промислової будівлі — успіх буде негайним.

А ось, якщо біла дверцята сараю виглядає надто пафосно, в порівнянні з рештою, то це вісник грошових розчарувань.

«Робота-робота…» — знак успіхів і поразок

Щоб зрозуміти,, до чого сниться біла двері офісної будівлі, де ви працюєте, слід пригадати, змогли ви через неї пройти чи ні, радять тлумачі сновидінь.

Ввійти не вдалося — не варто розраховувати на успіх задуманого підприємства, засмучує Східний сонник. Ви легко розкрили дверні стулки уві сні? Ризикуйте, перемога можлива.

А ось, якщо наснилося, що ви взагалі не докладали ніяких зусиль, щоб її відчинити, бо вона розкрилася сама по собі, то вам буде супроводжувати небувале везіння, на яке ви навіть і не розраховували, радує сонник.

З чого зроблені дверні стулки

Розшифровуючи, що пророкує білі двері, так само важливо враховувати і матеріал, з якого вона виготовлена. Отже, уві сні вона була:

 • Дерев’яна — здоров’я порадує;
 • Пластикова — зіткнетеся з лицемірством і нещирістю;
 • Залізна — вас ніщо не зможе зламати;
 • Завіса з тканини — ви дуже відкрита людина.
 • Сонник білі двері, до чого сниться біла двері уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: