Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник безпліддя, до чого сниться безпліддя уві сні

Безпліддя уві сні досить цікавий символ. Він не тільки відображає почуття сновидіння, але і пророкує прийдешні події. Сонник детально розшифрує цей сновідних образ і допоможе точно зрозуміти, до чого він сниться.

Не хвилюйтесь!

Наснилося своє безпліддя? Ви явно відчуваєте почуття власної непотрібності, нікчемності і непотрібності. Зокрема від того, що ведете досить скромний спосіб життя і, що називається, не хапаєте зірок з неба.

Сонник впевнений, що підсвідомість уві сні закликає вас позбутися тяжких роздумів і сумнівів в помилкової неспроможності. Не всім судилося бути лідерами або рятувати світ. Можливо, у вас зовсім інша місія або ваш час ще просто не настав.

Повний застій!

До чого сниться безпліддя ще? Сонник підозрює, що гряде життєвий етап, який ознаменується тотальним застоєм.

Замруть на місці не тільки справи і події, навіть в душі і голові утворюється справжня порожнеча, а кожну нову ідею доведеться витягати з себе буквально кліщами.

Сталося бачити безпліддя іншої людини? Це означає, що ви розраховували на чиєсь участь або допомогу, але на жаль, доведеться розбиратися власними силами.

Інтерпретація Міллера

Сонник Міллера наполягає: безпліддя уві сні попереджає, що на зазначеному етапі немає можливості для реалізації задуманого. Потрапити трохи і краще ще раз обміркуйте все, як слід.

Задумайтесь!

До чого сниться безпліддя коханої дівчини? Схоже, всі ваші наміри щодо обраниці так і залишаться нездійсненними мріями.

Наснилося, що у дівчини раптом виявили безпліддя? Сонник вважає, що ви беретеся за справу, яке свідомо не зумієте добре виконати.

Цей же сюжет натякає на неготовність або стійке небажання приймати вже трапилися зміни.

Дійте!

Бачити страшний діагноз для самої дівчини означає, що їй доведеться докласти чимало зусиль, щоб втілити задуманий план.

Уві сні безплідною виявилася сестра? В реалі не отримаєте очікуваний прибуток, що радикально порушить заплановані справи.

Хто сновідел?

Задумалися,, до чого сниться такий несподіваний образ? Сонник радить врахувати, кому саме приснилося безпліддя.

 • Бідному — відсутність поліпшень.
 • Багатому — втрата доходу.
 • Одруженому мужику — спокій в будинку.
 • Неодруженому — самотність.
 • Жінці молодий — застій у справах, відпочинок.
 • Літній — довгі роки.
 • Очікування або шанс?

  До чого сниться, що гінеколог повідомив про безпліддя? Момент виконання заповітної мрії відкладається на невизначений термін.

  Якщо ви примудрилися уві сні завагітніти, хоча були впевнені, що абсолютно безплідні, то наяву трапиться справжнє диво. Постарайтеся не прогавити свій рідкісний шанс!

  Довелось бачити, як ви посилено лікувалися від безпліддя? Сонник вважає, що вам уготовані довгі духовні пошуки або дослідження чогось незнайомого.

  Йдіть уперед!

  Наснилася безплідність особистих зусиль? Це символ свідомо нездійсненних мрій і сподівань.

  Іноді тлумачення сну більш обнадійливе. Уві сні безплідність зусиль відображає лише тимчасові труднощі.

  Завзятість, терпіння і підвищення професіоналізму допоможе пройти вкрай важкий шлях до успіху, але це лише зміцнить і загартує дух.

  Сонник безпліддя, до чого сниться безпліддя уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: