Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник береза ​​до чого сниться береза ​​уві сні

Сни можуть обіцяти багатство, просування по службі, фатальне знайомство або втрати. Важливо навчитися правильно розуміти підказки підсвідомості, з огляду на обстановку уві сні, власні відчуття. Наприклад, якщо потрібно зрозуміти,, до чого сниться береза, досить відкрити сонник і згадати подробиці сновидіння. Одне і те ж дерево може передбачати різні речі в залежності від місця зростання, стану гілок та інших факторів.

Пора романтики і почуттів

Сонники стверджують, що береза ​​є символом духовної чистоти, невинності, добрих помислів. Якщо приснилося струнке деревце незаміжньої дівчини — значить, прийшла пора задуматися про серйозні стосунки з протилежною статтю. Недосвідченому юнакові сон так само обіцяє перспективне знайомство з приємною особою.

Людям старшого віку береза ​​сниться до нових романтичних пригод з молодим і енергійним партнером. Торкатися уві сні до білосніжного стовбура — до оволодіння новими знаннями або досвідом. Той, кому приснилася берізка обов’язково зіткнеться з дуже сильними почуттями.

Самотня береза

Зрубані гілки по тлумаченню сонника Міллера є поганою ознакою. Якщо приснилося, що ви ламаєте самотнє деревце — чекайте раптового захворювання або дрібних неприємностей на роботі. Зламана або хвора береза ​​не з вашої вини — знак того, що хтось із близьких родичів потребує догляду або інший, не менш важливою допомоги.

Залізти на березу — до отримання суворого покарання. Сонники попереджають: прийшла пора отримати по заслугах, особливо, якщо раніше вам вдалося уникнути розплати за погані вчинки. Садити деревце уві сні — до премії і нагород. Пити березовий сік — до пом’якшення праведного гніву.

Прибуток або підвищення

Гарячі колоди або кора означають наступ кардинальних життєвих змін. Наснилася заготівля дров з берези — до вступу до престижного вузу або від’їзду у відрядження на курси підвищення кваліфікації.

Бродити по гаю уві сні — до спілкування з розумними людьми. Той, кому сниться багато белоствольних дерев, потрапить на наукову конференцію, познайомиться з потрібними людьми, отримає безцінну підтримку від малознайомих людей.

Весняна гай

Бачити кілька берізок, посипаних сережками — до несподіваного прибутку. Сонники обіцяють хороші доходи того, хто примудрився уві сні заблукати в гаю або маленькому листяному лісі. Дерева з зеленими листочками сняться до потрапляння в добре згуртований колектив.

Збирати березовий сік або молоді зелене листя — до швидкого одужання. Якщо приснилося, що в лісі багато беріз і ви до кожної підходите для збору кори, листя, або соку — значить, ви любите приймати участь в житті близьких людей. Сонники стверджують: скоро ваша допомога буде оцінена і винагороджена.

Колір листя берези

Традиційні сонники стверджують: якщо сняться жовті, сухі, навіть опале листя — будьте готові до вимушеного розставання з коханою людиною. Бачити уві сні березу в осінньому вбранні — до віджилим почуттям і зміні партнера.

Зрубати березу під корінь — позбутися від давно обридлих відносин. Тримати сокиру власноруч — до зміни місця проживання. Крім того, в найближчі дні може відбутися повна зміна роботи, друзів, рухомого майна.

Банний віник

У переказах говориться, що березовий віник здатний вигнати хвороби і нечисті помисли. Таке ж тлумачення зустрічається і в найдавніших сонниках. Якщо сниться лазня, вас неодмінно чекає успіх в новій справі. Паритися і добре відшмагати себе віником з берези уві сні — до позбавлення від заздрісників і недоброзичливців в реальному житті.

Пити березовий сік прямо в лазні — до швидкого зцілення від давньої хвороби. Зелені гілки, які наснилися розкиданими по передбанника і крамницях — до вісточці від дорогої людини, давно не давав про себе знати.

Сонник береза ​​до чого сниться береза ​​уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: