Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник берег річки, до чого сниться берег річки уві сні

До чого сниться берег річки? Сонник дає кілька різнопланових тлумачень цього символу. Так, він може передвіщати успіх в справах, розширення кар’єрних перспектив, розмірене життя. Але таке бачення уві сні обіцяє розрив відносин, невдачі, конфлікти.

Попереду спокійний час

Пісок на ньому означає: треба буде безхмарний життєвий період.

Можливо ще одне тлумачення сну про піщаному бережку: поки сновидец нічого не робить, час невблаганно біжить.

Він був з травою? Зелена, соковита вказує: ви успішно досягнете поставленої мети. Суха, тьмяна трава віщує хвороби вашим близьким.

До чого сниться, ніби у вас є будинок біля річки? Згідно сонником, у вас добре розвинена інтуїція. При спірних питаннях прислухайтеся до неї.

Важливий вибір, щасливий шансу

Наснилося переходити на інший берег річки по мосту? Справи, важливі проекти сновидіння успішно завершаться.

Переплисти на інший бережок уві сні — кар’єрні перспективи сплячого значно розширяться.

Якщо хтось допоміг переплисти річку і опинитися на суші — сонник обіцяє: доля незабаром подарує щасливий шанс. Не проґавте його!

Здалеку бачити крутий берег річки — потрібно буде зробити важливий вибір, що стосується особистого життя. Не поспішайте, добре все зважте.

Неприємності в любові та спілкуванні

Якщо після сварки з кимось побачили уві сні дуже крутий берег річки без спуску — наяву всі спроби примиритися виявляться невдалими. Має бути розрив відносин.

Наснилося ходити там, але не бачити протилежний, так що створюється враження, ніби вона з одним берегом? Сонник пояснює: зараз не варто робити ніяких дій.

Сюжет про річку з одним бережком уві сні обіцяє самотність, відсутність друзів. Крім того, бачити річку з одним берегом, означає: пошуки другої половинки поки безуспішні.

Сонник Міллера: сплячому набридла невизначеність

До чого сниться плисти по воді і дуже хотіти причалити до берега річки? Сновидець в реальному житті дуже втомився від тривалої невизначеності, недомовленості.

Мають бути труднощі

Довелося уві сні йти по берегу річки? Сонник підказує: ви сумуєте за спогадами про минуле, нездійсненних мрій. Це заважає об’єктивно сприймати дійсність.

Наснилося йти по кромці води вздовж русла? Наяву зможете досягти своїх цілей, лише подолавши безліч перешкод.

Які дії здійснювали?

Пригадайте, що довелося робити уві сні:

 • Йти по ньому — належить цікаве подорож;
 • Стояти, не прагнучи рухатися кудись — побачите цікаві події;
 • Гуляти одному — тимчасова бездіяльність;
 • Сидіти, відпочивати — життя увійде в розмірене русло;
 • Лежати — короткочасна хвороба;
 • Перейти туди — виконання бажань;
 • Бігти — бажання втекти від самотності.
 • Складнощі, проблеми

  До чого сниться стояти над водою і дивитися на річку? Сонник вказує: ви мрієте про далекі подорожі. Можливо, незабаром мрія стане реальністю.

  Наснилося, як зазвичай спокійна річка трохи вийшла з берегів? Доведеться залагоджувати дрібні неприємності. Якщо вона вийшла із своєї землі та розлилася по великій площі — чекають складності, подолати які виявиться непросто.

  Коли уві сні річка сильно вийшла з берегів — згідно сонником, виникнуть серйозні проблеми в роботі. Що вийшла на простір вода віщує великий скандал, здатний вплинути на подальше життя.

  Продумуйте свої вчинки

  До чого сниться, ніби річка, що вийшла з берегів, затопила все навколо? Це означає: незабаром відбудеться ситуація, здатна потрясти сновидіння до глибини душі.

  Наснилося спостерігати уві сні за тим, як вона виходить? Сонник попереджає: ви проявите нестриманість почуттів. Така експресивність може принести шкоду.

  Бачення про виходить за межі річці, коли вода широко розлилася в окрузі, обіцяє вчинення якогось зухвалого вчинку. Однак для його успіху важливо ретельно зважити свої рішення, адже ризик може не виправдатися.

  Сонник берег річки, до чого сниться берег річки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: