Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник берег моря, до чого сниться берег моря уві сні

Берег моря, побачений у сні — символ закінчення випробувань, кінець періоду турбот і труднощів, а так само ознака досягнення мети. Сонники, в цілому, дають позитивні тлумачення того,, до чого сниться узбережжі, але, як і в будь-якому іншому випадку, кожен сюжет має і зворотну сторону, або негативну, або нейтральну. А залежить це від приснився подробиць.

Сонник Міллера

Бачили уві сні, що ви з коханим стоїте на березі моря? Це означає, що життя незабаром зміниться. Щоб зрозуміти, в якому напрямку, згадайте, яким був водойму: спокійним — вас чекає благополуччя; вируючим — не варто розраховувати на спокій.

А ось, незаміжньої дівчини стояти на піску і дивитися, як хвилі накочуються на бережок — позитивна ознака. Ця мрія означає, що у неї буде можливість вибирати між кількома кавалерами.

Жити у води: Від спокою до незадоволеності

Практично всі сонники, тлумачачи,, до чого сниться берег моря, обіцяють радість. Так, наприклад, сонник пастора Лоффа дає таке тлумачення сну, в якому ви бачите, що ваш будинок стоїть на узбережжі: вас чекає легка і спокійне життя.

Циганський тлумач, що стоїть недалеко від берегової лінії будинок, розглядає, як близькість сновидіння до своєї мрії: чим ближче до води споруджено будинок, тим швидше здійсняться бажання.

І тільки лише сонник Фрейда, який наснився на узбережжі будинок ототожнює з самотністю і сексуальної скутістю сплячого. Особливо, якщо поруч з вашим житлом більше немає ніяких споруд.

Прогулянки по бережку, як символ взаємин

Якщо ви бачите уві сні, що гуляєте по морському бережку, то уточніть, чи був у вас супутник. Тому як, гуляти по берегу моря одному — сигнал про те, що ви відчуваєте дефіцит спілкування, вам нема кому вилити душу. А ось, йти по морському березі з одним — символ довірчих відносин.

До чого сниться мрія, в якій ви йдете по морському узбережжю у великій компанії? Східний сонник говорить: скоро ви досягнете того, про що мріяли, завдяки підтримці близьких людей.

Вечірня і ранкова зоря, або Майбутнє залежить від вас

Вам приснилося, що ви були на березі моря в той момент, коли сонце сідало за обрій? Ось, як пояснює сонник міс Хассе,, до чого сниться подібне: ви відчуваєте в душі почуття задоволеності і легкої втоми від того, що виконали чималу роботу, просуваючись по запланованому «маршруту».

А ось, бути там під час ранкової зорі і спостерігати за незвичайним через далекої кромки моря сонцем — ознака того, що ви тільки-тільки плануєте свої дії. Причому, зверніть увагу, якщо сонце уві сні мало червоний колір, то шлях до успіху буде сповнений емоційних потрясінь.

Бути на пляжі або ходити вздовж водної кромки в темний час доби — ознака розгубленості і нерішучості.

Повінь — знак прибутку

Наснилося повінь? Згадайте свої дії і емоції уві сні, радять сонники.

Ось, наприклад, якщо наснилося, що ви сидите на бережку блакитного океану і спостерігаєте за пінливими хвилями, наповзаюча на пісок, то це пророкує приємне здивування або сюрпризи, які повалять вас в стан «радісного шоку».

А ось, сидіти або лежати уві сні на пляжі і загоряти в той момент, коли море вийшло з берегів — знак раптової прибутку. Причому, чим сильніше був залитий берег моря водою, тим більшу суму отримаєте.

Врятуватися за всяку ціну, або Почуття у вашому житті

Довелося уві сні бігти або скакати на коні, рятуючись від вийшов з берегів моря? Чекайте «приходу» великого почуття. Якщо уві сні ви злякалися того, що море вийшло з берегів, то нахлинули почуття змусить страждати, а якщо сміялися, тікаючи — чекайте позитивних емоцій, віщає Весняний сонник.

Якою була прибережна зона

Те,, до чого сниться берег моря, може мати кілька варіантів. Все залежить від того, яким він був уві сні. Порівняйте:

 • Кам’янистий — до важкого, але прибуткової справи;
 • Піщаний — необхідно розрахуватися з боргами;
 • Всипаний галькою або черепашкою — порадують дрібниці;
 • Порослий травою — будете коливатися, приймаючи рішення;
 • Зарослий деревами — знайдете впливові зв’язки і підтримку.
 • Сонник берег моря, до чого сниться берег моря уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: