Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник балкон — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити уві сні балкон — знак того, що ви безсилі перед обставинами і можете вважати положення, в якому ви опинилися, безвихідним. Однак іноді бачити балкон уві сні — передвісник швидкого зміцнення вашого становища в суспільстві, яке пов’язане з ризиком і небезпекою. Крім того, сон про балконі може передвіщати отримання звісток про одного, якого ви давно не бачили. Якщо уві сні вам сниться, що ви впали з балкона, то ваші мрії ніколи не здійсняться. Якщо уві сні ви стоїте на балконі, то ваші плани зустрінуть багато перешкод і ви просто не уявляєте собі, у що ви вплуталися. Сон попереджає вас про марність ваших зусиль здійснити якусь справу. Сон також пророкує вам розчарування в любові. Вам не слід витрачати на задумане багато часу і сил. Скоро ви переконаєтеся, що це попередження не було марним.

Для закоханих бути на балконі або прощатися на балконі — знак швидкої розлуки. Можливо, ваш коханий важко захворіє, і з цієї причини ви довго його не побачите, або ж вас будуть мучити ревниві підозри, які виявляться безпідставними і надуманими. Якщо уві сні ви намагаєтеся перейти через балкон з одного приміщення в інше і вам це вдається, то вас чекає успіх у справі, яке нелегко здійснити. Однак якщо вам це не вдалося через те, що інші двері виявилися зачиненими або з іншої причини, то ваша справа не може здійсниться з причин, що не залежать від вас. Дивіться тлумачення: Двері, Замок, Вікно.

Сонник Фрейда

Балкон — це символів жіночих грудей. Тому будинок з балконом є символом жіночого тіла. Спроба дотягнутися до балкона означає сексуальний потяг. Будинок з великою кількістю балконів говорить про численність сексуальних партнером і нерозбірливості в їх виборі. Балкон, прикрашений квітами і рослинами говорить про вашу захопленості і закоханості.

Якщо ви ремонтуєте балкон, то ви продовжуєте любити свою дружину і потребуєте в ній. Такий же сон у холостяка говорить про необхідність змінити спосіб життя. Якщо ремонт балкона сниться жінці, це говорить про її серйозного занепокоєння своєю зовнішністю. Стояти на балконі і розглядати перехожих означає для жінок бути впевненою в собі і пишатися своїми грудьми, а для чоловіка — надію на швидке досягнення мети.

Сонник Цветкова

Якщо вам снилася лоджія, це означає, що ви мрійник і весь час будуєте повітряні замки. На дійсність ви дивитеся не інакше як крізь рожеві окуляри, з якими вперто не хочете розлучитися. Побачити в лоджії якоїсь людини — сон до зустрічі, яка допоможе вам знайти грунт під ногами. Вистрибнути з лоджії і при цьому нічого собі не пошкодити — ваше повернення в реальність буде практично безболісним. Фарбувати, ремонтувати лоджію — змініть напрямок діяльності на більш цікаве вам.

Еротичний Сонник

Якщо Ви бачите уві сні закохану пару, яка довго прощається на балконі, Вам належить розрив або довгу розлуку з Вашим (їй) коханим (ою) з вини життєвих обставин. Можливо, Ви отримаєте неприємні звістки про відсутній близьку людину. Що звалився уві сні під ногами жінки балкон — попередження про можливу небажаної вагітності.

Езотеричний Сонник

Те, що ви бачили на балконі, служить вказівкою на життєву сферу, вирішення питань в якій немов зависло в повітрі. Вам не вистачає надійності. Обвалюється — небезпека, може бути нещасний випадок.

Сонник Міллера

Для закоханих бачити уві сні довге прощання на балконі — передвіщає, можливо, остаточне розставання. Бачити балкон — також означає неприємні звістки про відсутніх друзів.

Сучасний Сонник

Поява балкона уві сні може означати малоприємні звістки про відсутніх друзів. Для закоханих довге прощання на балконі віщує остаточне розставання в реальності.

Сонник Хассе

Бачити балкон уві сні — не зможеш утримати справжній стан, впасти з балкона — кінець твоїм мріям. Часто сниться до ревнощів і небезпеки в любовних справах.

Сонник Менегетті

Є символом можливості, сприятливого моменту, готовності до дій, оновленню, вкладенню.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: