Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник безлад, до чого сниться безлад уві сні

Сновидіння, в якому ви бачите навколо себе повний хаос, навряд чи обіцяє щось добре. Намагаючись розгадати,, до чого сниться безлад, перше, що спадає на думку — це необхідність розібрати «завали», що зібралися в житті сновидіння. Почасти це так і є, підказують сонники. Але існують і інші тлумачення хаосу, побаченого уві сні. І ці передбачення ніяк не пов’язані з безладом в реальності.

Короткі сюжети

Якщо ви людина, який свято вірить у те, що все приснилося — це підказки долі, то забути сон для вас — це катастрофа. Але не варто так переживати. Є чудова можливість отримати допомогу від сонника, згадавши хоча б суть того, що снилося, нехай навіть і без подробиць. Ось, наприклад, що вас чекає, якщо приснився безлад.

 • Якщо бардак створили ви самі — до бідності.
 • Хтось інший зробив це — почуєте плітки про одного.
 • Розставляти все по місцях — до важкої роботи.
 • Вас влаштовує відсутність порядку — ви звикли «плисти за течією» і міняти що-небудь не збираєтеся.
 • Сонник Міллера

  Густав Міллер вважав, що бачити уві сні безлад в квартирі — це знак нервового напруження сновидіння. Швидше за все, того, кому приснилася зрушена меблі в квартирі або ж розкидані речі і звалений в купу мотлох, доведеться пережити незабаром (або він вже це переживає) роздратування і розчарування.

  Уві сні предмети інтер’єру були розставлені навколо вас в хаотичному порядку? Це до зустрічі з колишнім коханим. Ви зможете по-новому поглянути на ваші минулі відносини і зробити правильні висновки.

  Створювати бардак, або Невдача вже на порозі…

  Тлумачення сну, в якому ви бачите, як розкидаєте навколо себе речі, створюючи безлад, таке: скоро ви станете біднішими на пристойну суму. Сонник Медеї рекомендує обережніше поводитися з грошима.

  Якщо вам сниться, що ви навели безлад в чужій квартирі, то це означає, що ви можете ненавмисно нашкодити комусь, внести в його життя проблеми. А ось якщо безлад, який ви влаштували в чужій квартирі мав творчий підтекст, то подібний сон означає, що ви потрапите в халепу через свого небажання підкорятися певним правилам.

  Розбирати безлад — знак складного періоду в кар’єрі

  Уві сні ви прибиралися в будинку? Вас чекає дуже важкий період на роботі: конкуренти будуть «звірствувати», партнери — підводити, зустрічі — зриватися. Але, незважаючи на всю тяжкість, в результаті він може виявитися дуже продуктивним, говорить Весняний сонник. Але це тільки в тому випадку, якщо порядок в домі був відновлений.

  А ось якщо наснилося, що ви прибирати в чужому домі, то приготуйтеся до безперспективного етапу в кар’єрі. Будь-які маніпуляції з очищення простору в чужому домі — це символ часу витраченого марно, пророкує Східний сонник.

  Життя в хаосі, як символ безвідповідальності

  Всім тим, кому сниться, що він живе в кімнаті, заваленої сміттям, Місячний сонник рекомендує з усією серйозністю підійти до вирішення всіх проблем, інакше, пустивши їх на самоплив, можна упустити шанс змінити життя на краще.

  У кімнаті, незважаючи на безлад, світло і чисто? Ви легко ставитеся до життя, вважаючи за краще нічого не планувати. А ось якщо в кімнаті крім безладу, ще й душно і темно — ваша безвідповідальність приведе вас до низки суцільних невдач.

  Сонник безлад, до чого сниться безлад уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: