Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник базар — до чого сниться?

Сонник Лонго

Бачити уві сні торгуючим на базарі — вам найближчим часом буде дуже везти, ви можете грати в різні, лото, азартні ігри. Але це продовжиться тільки до тих пір, поки ви не почнете розраховувати на неодмінний виграш і засмучуватися через програш. Сприймайте все легко — успіх і удача вам будуть забезпечені.

Спостерігати за тим, як хтось із ваших близьких торгує на базарі, хоча до цих пір він ніколи цим не займався — означає, що ви стали занадто вимогливі до цієї людини, вважаєте, що він вам повинен багато, а дає мало. Насправді ви явно перебільшуєте, вам не варто так розраховувати на чиюсь допомогу і турботу. Тільки в тому випадку, якщо людина буде допомагати вам абсолютно добровільно, ви отримаєте все сповна.

Бачити уві сні самий звичайний базар — вам необхідно звернути увагу на своє здоров’я. Воно може доставити вам багато клопоту. І зайнятися в першу чергу вам потрібно харчуванням, на що вказує сюжет вашого сну. Згадайте, які ви бачили продукти — від них на час вам треба відмовитися.

Якщо ж вам наснився «речовий» ринок — це означає, що ви занадто стурбовані своїм матеріальним становищем, вам здається, що ви недостатньо багаті. Насправді мудрість життя полягає в тому, щоб задовольнятися тим, що у тебе є. Постарайтеся прийняти це як аксіому, і тоді переконайтеся, що жити стало набагато спокійніше. Якщо вам сниться, що ви купуєте щось — в реальному житті ви прагнете до своєї мети, не піклуючись про вибір засобів і завдаючи страждання оточуючим.

Побачити уві сні занедбаний базар — означає, що в житті ви залишилися на самоті з тих чи інших причин. Одного образили випадково, і він більше не шукає з вами зустрічей, іншого підвели, третього кинули у важкій ситуації. Як би там не було, але вам треба відновити колишні зв’язки, життя в повній ізоляції нікому ще не приносила щастя.

Сонник Фрейда

Якщо вам наснився базар — значить, в реальному житті ви відрізняєтеся вражаючим умінням вести безладне статеве життя. Ви безвідповідальні і постійно плутаєтеся в іменах, тому що запам’ятати число статевих партнерів вже не в змозі. Чи не час вам завести відповідну картотеку з коротким описом достоїнств і недоліків ваших коханців (коханок)? Якщо ви опинилися на базарі — це означає, що у вас є приховані бажання. Які? Це можна з’ясувати, якщо ви чітко пам’ятаєте, що з вами відбувалося в сновидінні.

Гучний базар з великою кількістю народу і жвавою торгівлею — символізує ваше бажання зберегти свої справи в глибокій таємниці; можливо мова йде про вашу нову сексуального зв’язку. Спорожнілий базар — говорить про те, що ви самотні і нікому немає діла до ваших турбот і прагнень, вам нема з ким навіть поділитися своїми проблемами або нікому поплакати в жилетку.

Ви спостерігаєте за сваркою або бійкою на базарі, але не втручаєтеся — це означає, що ви маєте потребу в авторитетному супутнику життя і шукайте його, але не віддаєте собі в цьому звіту. Така ж ситуація, але якщо ви приймаєте в ній активну участь — говорить про ваш спокій і урівноваженому поведінці в житті.

Якщо ви активно торгуєтесь з продавцями на базарі — для жінки це символізує шлях до занять проституцією, а для чоловіка — тягу до жінок легкої поведінки. Якщо розглядаєте товари і тільки прицінюються до них — це говорить про вашу мрію про ідеальний сексуальному партнері. Якщо ж ви самі торгуєте на базарі — ви пишаєтеся своєю сексуальною привабливістю, яку навколишні вас люди поки ще не оцінили.

Ісламський Сонник

Здебільшого, базар — означає обман, брехня, гріх, розпуста, турботу і тривогу, тому що на ринках всього цього більш ніж достатньо. А якщо хто-небудь побачить, що голосно згадує ім’я Аллаха на базарі, то він буде спонукати до добра і забороняти зло і гріх. І для кожного ринку своє тлумачення. Що стосується книжкового базару, то бачення його уві сні є ознакою настанови на Істинний Шлях і покаяння. Аптека — це зцілення для хворого. Ринок прянощів — символ віри і покірності Аллаху. Базар дорогоцінних виробів — символ радощів, краси і дружин.

Парфумерний магазин — символ радісних новин і приємною мови. Збройний магазин — символ війни і перемоги над ворогами. Ринок овочів і риби — це постійна вигода і засоби для існування. М’ясний базар — символ тривог і турбот. Фруктовий ринок — це благі діяння. Місце де продають деревину, означає, лицемірство у вірі, розкол і роз’єднаність. А ринок, де продають намети — символ поїздок і подорожей. Пожежа на базарі означає, лицемірство і непорядність його торговців. Якщо хто-небудь побачить уві сні, що він зайшов на ринок, то можливо, що наяву він відвідає мечеть і навпаки.

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви бачите базар здалеку, знак того, що скоро ви отримаєте новини, які дуже стурбують вас. Іти в сні по базару — передвісник того, що люди пліткують про вас на кожному розі, і тому вам слід критично оцінити свої вчинки і спосіб життя. Сон, в якому ви йдете по базару і зустрічаєте знайомих, означає, що зловмисники розпускають про вас ганьблять чутки, які можуть зашкодити вашій репутації.

Бачити безліч людей на базарі, натовп означає, що вас чекає багато клопоту, проблем, зустрічей з різними людьми, нові знайомства. Допомагати одному на базарі означає, що вас чекає багато любовних пригод. Одруженим або заміжнім такий сон пророкує розчарування в дружині. Самому торгувати — передвісник успіху в справах. Дивіться тлумачення: Натовп, Купувати і Продавати.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви опинилися на базарі — означає, що ви проявите ощадливість і велику активність у всіх областях діяльності. Якщо на базарі багато людей і стоїть суцільний гамір — наяву зав’яжете нові приятельські стосунки. Бачити порожній базар — занепокоєння з приводу занепаду справ, доведеться переступити через власну гордість, щоб поправити їх.

Купувати щось на базарі — сум’яття і розгубленість про раптово звалилися негараздів. Бути торговцем — ваше благополуччя зросте, пропонувати покупцям товари — хороший заробіток. Бачити торговців або говорити з ними — судовий процес. Побачити на прилавках зіпсоване м’ясо або гниють овочі — втрати в матеріальному плані.

Сонник Лоффа

Базар або ринок, як правило, асоціюється з торгом, а також з можливістю вигідно купити і вигідно продати. Тут вирує грошова стихія, де хтось зважує «за походом», а хтось намагається «наколоти» покупця. Словом, це місце, де люди не лицемірять, а щиро виявляють прагнення до вигоди. Тому він також може вказувати на певну вигоду, яку отримає сновидец в реальному житті; Однак в більшості випадків базар все ж сниться до якоїсь спустошеності, до туги, а в деяких випадках — до побутових сварок, депресії і втрат в справах. Останнє особливо вірно в тих випадках, коли ви бачите уві сні спорожнілий ринок з валяються харчовими відходами.

Сонник Ванги

Якщо ви уві сні торгуєте на базарі, то незабаром вам зроблять вигідну пропозицію, прийнявши його, ви поліпшите своє матеріальне становище. Робити покупки — належить бути обдуреним людиною, від якого ви найменше цього очікуєте. Опинитися на галасливому базарі — передвістя приємного відпочинку і цікавих, захоплюючих подій, а взагалі ринок сниться як попередження — не варто забувати про вічні справжні цінності в гонитві за швидкою наживою. Вам слід перестати сприймати навколишній світ тільки як джерело матеріальних цінностей.

Англійська Сонник

Бачити уві сні галасливий східний базар, на якому ви раптом опинилися, говорить про те, що попереду у вас почнуться цікаві події і незабутній відпочинок. Якщо вам пропонують якийсь товар, але ви не хочете його брати і відмовляєтеся, то це означає, що в реальному житті у вас присутні сцени ревнощів, які створює ваш коханий (а) і ви від них дико втомилися. Чекайте розчарувань і неприємностей, якщо вам сниться, як ви йдете по порожньому базару ввечері і бачите брудні ряди.

Сонник Міллера

Якщо вам сниться, що ви на базарі — це означає, що ви проявите ощадливість і велику активність у всіх областях діяльності. Молодій жінці побачений подібний сон передвіщає приємні зміни в її долі. Побачити порожній базар — знак депресії в справах і душевного приниження, з яким вам належить справитися. Побачити гниють овочі і м’ясо на прилавках — віщує втрати в справах.

Еротичний Сонник

Сон про базар — сниться людям, які звикли постійно міняти сексуальних партнерів. Ваше особисте життя носить безладний характер, у вас відсутній постійний партнер. Ви шукаєте невідомо що в інших людях, але, не знайшовши цього, зав`язуєте нові відносини, і так до нескінченності.

Езотеричний Сонник

Базар південний — ви скоро переситився тим, чим зараз насолоджуєтеся. Сільський — до простих радощів і нехитрим розвагам. Торговка на сільському базарі — ваша подружнє життя буде подібна цій торговці (галаслива або повна).

Китайський Сонник

Ринок (базар) уві сні — до збільшення сімейних витрат. Бачити, як з дружиною купуєте товар — до збагачення. Для хворого такий сон означає швидке одужання.

Сонник Хассе

Бачити себе на базарі — ти повинен продовжувати своє удосконалення; продавати речі — присвятити себе торгівлі; овочевий базар — твій задум вдасться.

Сонник Мандрівника

Базар — розголос анкетних даних; подив, розгубленість. Багатий — успіх, достаток; порожні прилавки — крах в справах.

Сонник Цветкова

Базар — світське життя, дозвілля.

Сонник Менегетті

Базар — брехня, обман, наклеп.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: