Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бабуся — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо вам приснилася ваша померла бабуся, то незабаром ви зможете знайти пристань, в якій сховані від життєвих бур. Незаміжні влаштують свою сім’ю, заміжнім потрібно чекати в гості лелеки. Якщо вона насправді ще жива, то бабуся сниться до її хвороби і навіть смерті. Снилося, як ваша бабуся дає вам поради, — попереду зміни у вашому житті. Але тільки від ваших умінь лавірувати і вивертатися залежить позитивний або негативний їх результат. Якщо в сновидіннях бабуся лає вас як дитину, то, швидше за все, ваші подальші дії будуть непродуманими і ви пошкодуєте про них.

Крім цього, бабуся сниться до того, що з найскладніших ситуацій ви знайдете правильний вихід. Допоможе вам в цьому ваша мудрість. Стікають по обличчю бабусі сльозинки пророкують вам сімейні скандали, гірку образу. Сниться, що ви самі є бабусею, — значить, вам потрібно чекати несподіванок. Ваші діти вимагають до себе уваги: ​​у них можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Сни, в яких ви розмовляєте з власним дідусем, провіщають смерть близької вам людини, можливо, родича. Якщо уві сні ви розмовляєте з померлим дідусем, то в реальності на вас обрушиться лавина проблем і нагальних справ, які цілком захоплять вашу увагу і час.

Якщо снилися в ролі дідуся ви самі собі, це застерігає вас від поспішних кроків на шляху до наміченої мети: почекайте, зірки розставлять все на свої місця. Може трапитися, що ви перебільшуєте складність проблем, що виникають, і для їх вирішення вам досить просто зробити в потрібному напрямку пару кроків. Разом з вами сидить за столом дідусь сниться до того, що перед вами розстеляється довга життєва дорога. Якщо снилося, що ви отримуєте від дідуся який-небудь подарунок, то в реальному житті можете стати повноправним спадкоємцем великого стану, яке дістанеться вам після його смерті.

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні ви зустрілися зі своєю бабусею і дідусем, поговорили з ними, це знак, що передвіщає проблеми, впоратися з якими буде досить складно. Однак на допомогу вам прийде чийсь добру пораду. Крім того, зустріч з цими родичами служить нагадуванням про ваших старих боргах. Бабуся і дідусь виглядали строго або сумно — щось значне ви випустили з уваги в своєму житті, і це вже скоро може привести вас до каяття. Вам слід подумати, про що може йти мова. У той же час посмішка на обличчі бабусі і дідусі свідчить про вірність обраного вами шляху. Ще одне можливе значення цього сну — скоро хтось поверне вам борг.

Сімейний Сонник

Бачити уві сні свою рідну бабусю, якщо вона жива в даний час, — знак отримання звісток від неї. Сон також означає, що, якщо вам повинні заплатити гроші за виконану вами роботу і ви в даний час переживаєте через це, то вам турбуватися нема про що. Ви обов’язково отримаєте ці гроші. Бачити свою бабусю з собою поруч в ліжку — ознака того, що вона схвалює ваші плани, які успішно здійсняться. Якщо уві сні ви зустрінете свою бабусю і ця зустріч буде абсолютно несподіваною для вас, то в житті вас чекає багато труднощів і перешкод у справах і ви будете гостро потребувати сторонньої допомоги або раді.

Сонник Фрейда

Бабуся є символом жіночого начала або жіночих статевих органів, але з певною забарвленням. Для дівчини вона символізує її побоювання у своїй непривабливості і страх залишитися без сексуального партнера. Для жінки бабуся символізує страх перед втратою сексуальної привабливості. Для юнака бабуся символізує його страх виявитися неспроможним. Для чоловіка бабуся символізує його смуток про втрачені можливості.

Сонник Мандрівника

Є в критичний період життя, коли вибір особливо складний: попередження або благословення.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: