Сонник буряк, до чого сниться буряк уві сні

Буряк — це настільки звичний для нас овоч, що ми ніколи не замислювалися над тим, чи важлива вона в нашому раціоні або марна. Будь-яка господиня відповість, що користь від буряка є і не мала. Одна борщ зварить, інша вінегрет накришить, а третя борщ на швидку руку приготує! Одним словом, буряк незамінний продукт, така собі паличка-виручалочка! А ось цікаво інше,, до чого сниться цей солодкий корінь? Що пророкує сновидіння, в якому людина його їсть? Не знаєте? А сонник знає! І з задоволенням підкаже, про що попереджає нас побачена уві сні буряк!

Солодкий корінь

Якщо вам приснилася червоний буряк — на радість і веселощів, обіцяє сонник Міллера.

Бачити уві сні білу цукровий буряк — до нудьги і туги. Дізнавшись про це тлумаченні, ви можете змінити нудьгу на радість: не забувайте посміхатися людям і вони відплатять вам тим же.

Сниться, що ви збираєте буряки на грядці — до багатого врожаю коренеплодів, пророкує Місячний сонник.

Наснилися багаті бурякові сходи на грядках — знак того, що у вашій родині запанує мир, спокій і взаєморозуміння.

Багато великих коренеплодів, зібраних докупи — до гучній вечірці або урочистого заходу, можливо до весілля.

Варимо борщ…

Сниться, що ви чистите червоний буряк для борщу — отримаєте приємні новини чи почуєте від сторонніх людей похвалу на свою адресу.

Варений буряк, порізана шматочками, — до дрібних, але приємним покупкам.

Бачити, що ви ріжете варену бурячок для вінегрету або іншого салату — незабаром вас чекає сюрприз від коханої людини.

Є уві сні варений буряк, відкушуючи шматки, — стежте за тим, що ви говорите, попереджає сонник. У найближчі дні через одного необдуманого слова або пропозиції, про що ви говорили, може розгорітися скандал.

Сниться, свіжа буряк, яку ви трете для обсмажування — будьте готові до будь-яких непередбачених обставин незабаром.

Чи то на ринку, чи то в магазині…

Купувати уві сні червону вінегретних буряк — до міцного здоров’я, білу — стережіться небезпек, попереджає сонник.

Сниться, що ви продаєте буряк — в реальному житті ви позбудетеся від якихось проблем, що заважають вам жити.

Купувати безліч різних овочів — вас чекає гідна оплата за добре зроблену роботу.

Наснилося, що ви дуже довго вибираєте, яку буряк купити, але вам нічого не подобається — вас чекає розчарування через упущеної вигоди.

Побачити себе, перебирають буряк на складі, — в найближчі дні вам належить допомогти одному виплутатися з «брудної» історії. Якщо бачите, що ви забруднені — ця історія буде стосуватися і вас теж.

Різні коренеплоди

Побачити уві сні разом зі бурячок морква — до отримання грошей. Причому, чим більше морквини ви бачите, тим більше буде сума.

Бачити уві сні, що ви збираєте на грядці різні коренеплоди — моркву, картоплю, ріпу, редис і т. п. — в реальному житті ви стоїте перед якимось вибором. Сонник рекомендує не думати довго, перше рішення буде найвірнішим.

Наснилося, що ви варите борщ, і перед вами на столі лежать різні дрібно нарізані овочі — наяву ви занадто багато часу приділяєте дрібниць, тому часто не встигаєте. Сконцентруйтеся на головному, і всі завдання, які стоять перед вами, вирішаться дуже швидко.

Є чим худобу нагодувати!

Сон, в якому ви трете на тертці кормової буряк, щоб нагодувати худобу — пророкує, що вас чекає копітка, але добре оплачувана робота, обіцяє Східний сонник.

Наснилося, що вам замість звичайної буряка продали кормову — до брехні і фальші, якщо торговець ви самі — обдуріть когось ви.

Побачити уві сні, що ви годуєте корову Бурак — до приємних, але несподіваним подарункам, радує своїм прогнозом сонник.

Сонник буряк, до чого сниться буряк уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: