Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брудна дорога, до чого сниться брудна дорога уві сні

До чого сниться брудна дорога? Поява цього образу уві сні означає, що вам треба буде докласти зусилля по максимуму, щоб домогтися хоча б чого-небудь. При цьому сонник настійно радить робити розшифровку, грунтуючись на деталях бачення.

З чого почати?

Починати тлумачення сну сонник рекомендує з трактування головного об’єкта. Адже бруд уві сні лише тільки підсилює основне значення.

Так бачити криву і звивисту дорогу значить, що неправильна життєва позиція може завести на саме дно. Наснилася рівна, хоч і брудна дорога — обраний шлях вірний, але доведеться пережити чимало випробувань.

 • Пустельна символізує самотність.
 • Мощена бруківкою — безчесний вчинок.
 • Асфальтована — безуспішну угоду.
 • Проселочная — доведеться сподіватися тільки на себе.
 • Самому прокладати — в боротьбі з негараздами допоможе впевненість і твердий характер.
 • Незнайома — зустріч, яка обіцяє небезпека.
 • Залізнична — неприємне подорож.
 • Езотерична трактування

  Якщо наснилася дуже вузька, нехай навіть брудна дорога, то сонник вважає це добрим знаком з точки зору езотерики.

  Ваше бачення світу значно відрізняється від того, що прийнято в суспільстві, але воно, безумовно, правильне. Бачення означає, що ви духовна і розумна особистість і зумієте домогтися того, про що мрієте.

  Скоро все закінчиться…

  До чого сниться, що дорога роздвоюється? Сонник впевнений, що вам належить зробити вкрай важкий вибір, від правильності якого залежить все подальше існування.

  Приснився перехрестя? Доведеться зіткнутися з чужими інтересами або думкою, що загрожує серйозним конфліктом.

  Якщо ж брудна дорога уві сні виведе вас в гарне місце, то скоро випробування закінчаться, і настане благополучний період.

  Затвердження Міллера

  Сонник Міллера схильний вважати, що йти по брудній стежці уві сні означає, що ви втратите довіру найближчих. Але причину цього шукати слід тільки в собі.

  Ви впораєтеся!

  Якщо приснилося, що по бруду вам трапилося йти з кимось або навіть в компанії, то незважаючи всі життєві перипетії вам несказанно пощастить.

  Уві сні трапилося бачити, як інші бродять по багнюці? Наяву загрожують плітки і злі пересуди. Для хлібороба подібне сновидіння є знаком неврожаю.

  Йти по забрудненню і відчувати почуття приреченості — до невеселої сімейного життя. Якщо ж при цьому ви навпаки зазнали позитивні емоції, то сонник впевнений — ви впораєтеся з будь-якою бідою.

  Позбавлення або успіх?

  До чого сниться їхати по сльотавій дорозі? Це бачення, на думку сонника, обіцяє погану компанію з вельми прозаїчними наслідками.

  Якщо уві сні вам довелося їхати по непролазній багнюці, то очікується період поневірянь і труднощів. Якщо ж їхати вдається відносно легко, то успіх і прибуток принесе неблагонадійне справу.

  Труднощі на роботі

  Сонник впевнений, що навіть сама по собі брудна дорога і сльота є серйозним символом. Так випадково вляпатися в неї — до чуток і домислів, причиною яких послужить ваша поведінка.

  Бачити уві сні сльота і бродити по ній — до втрати довіри начальства. Спостерігати, як в сльоту потрапили інші — до конфлікту з колегами.

  Розбагатієте!

  До чого ще сниться брудна дорога? Брести по непролазній бруду, копатися або впасти в неї — до багатства. Однак сприятливе тлумачення бачення несе тільки духовним людям з помірними потребами. Для багатьох воно має повністю протилежне значення.

  Сонник брудна дорога, до чого сниться брудна дорога уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: