Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник басейн, до чого сниться басейн уві сні

Нічні мрії, в яких Ви бачите себе плаваючим в басейні з прозорою блакитним водою, важко забути. Такі сновидіння дарують спокій і умиротворення. Але,, до чого сниться вода каламутна, брудна? В цьому випадку сонник дає попереджуючі передбачення. Які саме? Читайте опис.

Плавати у воді

Якщо ви плаваєте в басейні уві сні — це віщує приємні події. Для молодої жінки таке сновидіння означає, що завдяки вмінню викликати прихильність до себе людей вона отримає бажане в життя і знайде гідного супутника.

Плавати в новому і привабливому басейні — знак міцного здоров’я і матеріального достатку. Універсальний сонник обіцяє численні перемоги на любовному і кар’єрному поприщі.

Якщо вам приснилося, що хтось із близьких або друзів плескається в басейні, то, згідно з сонником, в житті настають великі зміни, які змінять звичний погляд на багато речей.

До чого сниться басейн розтлумачує Лонго. Відповідно до даного сонником подібне плавання передрікає довгоочікуване любовне побачення. Можливо, ви побачитеся з одним з колишніх залицяльників, до якого раніше відчували любовні почуття.

Якщо вам приснилося, що ковзати по воді дуже легко, — скоро отримаєте пропозицію, яке може здатися вигідним. Але, будьте обережні, цілком може статися, що вас намагаються обдурити.

Згідно сонником Фрейда, якщо Ви купаєтеся в басейні, то вами скоро заволодіє любовне переживання, і ви забудете про свої справи і обов’язки. Незважаючи на сильні емоції, ейфорія триватиме недовго.

Відчуття від плавання

Якщо уві сні отримуєте задоволення від купання в басейні — це означає, що в житті занадто багато віддаєте сил на виконання домашніх справ. Сучасний сонник радить гарненько відпочити.

Якщо під час купання відчували дискомфорт (вода була холодна, важко було плисти і так далі), доведеться розлучитися з близьким другом на деякий час. Це може бути викликано його від’їздом.

До чого сниться такий сюжет розповідається і в тлумачі Міллера. Якщо молода дівчина бачить себе уві сні в басейні — це обіцяє їй приємні зміни. Завдяки порядності і почуттю власної гідності вона придбає справжнього друга і забезпечить собі міцне становище в суспільстві.

Порожній басейн

Сонник Езопа трактує порожній басейн, як страждання від самотності. Якщо наснилася замерзла вода — вас чекають неприємності, з якими ви змушені будете справлятися самостійно.

Ванга пояснює,, до чого сниться басейн без води. Вважається, що в вашій душі панує порожнеча, що утворилася після розриву відносин з коханою людиною. Ви не знаєте, як втішити себе і постійно думаєте про втрату. Вам необхідно знайти заняття до душі і направити думки в інше русло.

Різні пояснення

Наснилася рідина прозора і чиста, вас чекає міцне становище в суспільстві і успіх у справах. Бачити зелену або коричневу рідину в басейні згідно Сучасному сонником — ризик серйозно захворіти.

Стрибнути з трампліну уві сні і боляче вдаритися об водяну поверхню — значить, наяву ви уникаєте брати на себе відповідальність, тому що не впевнені в своїх можливостях. Через це всі починання терплять невдачі.

Якщо приснилося, що рідина йде з водойми, готуйтеся пережити досить серйозні неприємності. Остерігайтеся нещасних випадків і більше приділяйте уваги здоров’ю.

Тонути уві сні, означає потрапити в непросту ситуацію. Вийти з неї з гідністю буде досить важко. Сонник Странніков радить порадитися на тему того, як вчинити, з мудрою людиною.

Якщо уві сні басейн наповнений шампанським — чекайте пояснення в любові від вашого шанувальника; молоком — хворій людині такий сон обіцяє швидке одужання.

До чого сниться стрибок з вишки, роз’яснює Весняний тлумач. Стрибати з вишки уві сні — означає наяву зробити важливий вибір. Від цього вибору буде залежати все подальше життя.

Сонник басейн, до чого сниться басейн уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: