Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник батько — до чого сниться?

Ісламський Сонник

Побачити хворому в своєму сні батька обіцяє швидке одужання; сплячий вирішить на яву свої проблеми, якщо такі є у нього; придбає те, що мені треба; досягне того, чого бажає. Батько уві сні вказує, що ви зможете совладеть з усіма негараздами, які вас чекають в життя. Настрій і поведінка батька уві сні може відображати його реальне ставлення до вас в житті. Батько приснився здоровим — благодать. Якщо в сновидінні вашому батько якусь роботу виконував, то в житті вам необхідно продовжити його справу або професію.

Повага до батька, виражене вами уві сні, ознака вашого покори Аллаху. Якщо ви виявили неповагу — ознака вашого непокори Аллаху. Споглядати посмішку батька — Аллах вами задоволений. Смерть батька бачити — погана звістка вас чекає. Якщо на яву ваш батько помер, а уві сні з’явився до вас — ви будете чимось зраділи. Батько ласку свою проявляє по відношенню до вас означає, що труднощі скінчилися, починається спокійний період вашого життя.

Якщо ви побачили батька уві сні в період, коли в житті вам не вистачає матеріальних благ, то незабаром вони прийдуть звідти, звідки ви зовсім їх не чекаєте, щедрість і прихильність по відношенню до вас може проявити будь-яка людина. Стурбованого чимось батька бачити — означає його образу на вас. Якщо батько дуже різко з вами розмовляв — ознака його щирої любові до вас. Побачити батька, в поспіху виходять з дому, віщує сумну звістку.

Сонник Лоффа

Образ батька, що з’являється в наших сновидіннях, вельми цікавий з точки зору їх тлумачення. Йому властиво з’являтися в різних іпостасях і викликати суперечливі відчуття своєю присутністю. Результати психологічних досліджень стверджують, що від того, як ви ставитеся до батька, яким чином ви його сприймаєте, у великій мірі залежить сприйняття істот вищого порядку (якщо ви в них вірите).

Виходить, що сновидіння, в яких фігурує батько, у багатьох випадках відносяться до категорій сили, присутності і любові. Поняття сили і авторитету пов’язані в нашій свідомості в першу чергу з батьком. Саме батько всезнаючий і всевидюще, а встановлюється їм дисципліна — це тільки наслідок перерахованих якостей. Іноді в сновидіннях батько стає частиною нашого життя якимось незвичайним чином, і тоді бачення здатні народжувати в нас дискомфортні відчуття і думки про те, що не так вже й прекрасно все облаштовано в цьому світі.

Присутність батька може уособлювати теплоту, силу або, навпаки, їх відсутність по відношенню до інших персонажам. Крім іншого, хворий батько зазвичай позначає наявність невирішених питань, а яких саме, допомагають дізнатися інші елементи сновидіння. Для сновидінь з образом батька ключове значення мають обставини його появи уві сні, інші учасники подій сновидіння, ваші реальні і побачені уві сні відносини з батьком.

Сучасний Сонник

Батько сниться до того, що в реальному житті начальство візьме вас в оборот і буде керувати вами, як йому заманеться. Якщо уві сні ви спілкуєтеся з батьком, то наяву вам доведеться виходити з таких перипетій, в яких без мудрої поради батька не обійтися. Ваші сни — це своєрідне дзеркало реальних відносин з батьком. Якщо вони сняться, це свідчить про те, що вам потрібно досягти успіху в дуже важливій справі, і ви незримо відчуваєте потужну підтримку батька.

У снах батьки (батько або мати), як правило, — фігури знакові. Причина в тому, що саме з них починаємося ми. Вони колись заклали в нас основи світосприйняття, ставлення до головних людських цінностей і до себе самих. Саме тому навіть після смерті вони часто приходять в наші сни. Але є вони не просто так: своєю появою вони нагадують про будь-якому пов’язаному з ними ритуалі. Сняться вони і якщо при їх життя в ваших відносинах залишилися нез’ясовані моменти. Про істинному розумінні подій у вашому сні здогадатися можете тільки ви, так як тільки ви були свідком того, що відбувається між вами.

Сонник Лонго

Сон, в якому вам наснився власний батько, віщує щастя в сім’ю і шлюб, якщо він в реальному житті жива й здорова; якщо ж його наяву вже немає в живих, то такий сон означає, що ви насилу уникнете перешкод в справах, вдавшись до допомоги друзів і найближчих родичів. Бачити свого покійного батька хворим уві сні пророкує засмучення через не відбулася або відкладеної зустрічі з коханою людиною. Якщо приснився сон, в якому ваш батько помер і ви його ховаєте, — значить, наяву вас спіткає нещасний випадок. Ожилий батько — несподіваний подарунок.

Розмовляти уві сні з батьком — відчуєте радість від зустрічі з давно не бачених приятелями, сперечатися з батьком — наяву справи застопоряться і вам доведеться запросити консультанта, щоб розібратися в причинах цього. Бачити уві сні свого хрещеного батька означає, що на вас звалять нові обов’язки, від чого ви не зможете відмовитися по ряду причин особистого характеру. Приснився святий отець означає, що вас вводять в оману родичі.

Сонник Міллера

Зустріти уві сні батька означає, що вам погано вдається уникати бар’єрів в справах. Вам необхідний чийсь мудру пораду, бо самі ви вирішити проблеми не зможете. Смерть батька вказує на те, що в справах вас чекають труднощі, вам потрібно проявити свою обережність при їхньому віданні. Побачити смерть батька для молодої жінки уві сні символізує те, що її коханець незабаром обдурить її або вже обманює. Побачити уві сні веселого батька обіцяє приємне спілкування в компанії і задоволення в особистих справах.

Якщо вам приснилися батьки, після їх смерті — це ознака прийдешніх неприємностей, будьте пильні, особливо в ваших справах. Побачити батька уві сні у вашому власному домі пророкує приємні зміни на життєвому шляху. Якщо уві сні батьки бліді, одягнені в щось темне — вас чекають серйозні розчарування; якщо сумні — удача пройшла повз вас. Якщо ж батьки мають здоровий і задоволений вигляд — доля береже вас, успіх супроводжує вам всюди.

Сімейний Сонник

Бачити його уві сні вмираючим означає, що ви засоромився скоєного вами. Померлого батька бачити — знак хвороби або отримання спадщини. Закоханим такий сон віщує звістка про зраду. Якщо ваш батько буде мовчати уві сні, то скоро ви отримаєте звістку про його хвороби. Сон, в якому ви побачили, що ваш батько хворий, віщує засмучення. Якщо вам присниться, що ви розмовляєте з батьком, який давно помер, то вам слід пом’янути його. Розсваритися з батьком уві сні — знак невдач. Побачити його уві сні щасливим означає отримання звістки з дому.

Стати батьком уві сні — знак щасливого закінчення якоїсь справи. Хрещений батько уві сні є символом захисту. Після такого сну вам слід прислухатися до хороших порад і наслідувати їм. Іноді такий сон нагадує нам про відповідальність, яка лежить на нас. Дівчині побачити уві сні матір і батька разом — знак швидкого заміжжя або великого успіху і щастя.

Сонник Ванги

Батько людині сниться в ті періоди життя, коли той зазнає серйозних труднощів. Пригнічений стан, роздоріжжі, неможливість знайти відповіді на свої питання, відсутність вірного друга — ось причини, за якими батько з’являється у снах. Побачити батька хворим — значить хворіти самому наяву. Якщо батько уві сні поводиться активно, багато розмовляє, то сновидец подолає свої проблеми зі здоров’ям. Однак, якщо ви сперечаєтеся з батьком уві сні, нічого хорошого це не обіцяє. Все, що заплановано, не збудеться.

Сонник Мандрівника

Батько — прояв владної (кармічного) сили і волі, заступництво. Залежно від виду і поведінки: для чоловіків — успіх, визнання або невдачі, провал в головній справі. Для жінок — особистісна ситуація. Хворий, п’яний або погано одягнений — зрада; загроза здоров’ю та авторитету; занепад справ і життєвих сил. Гарний, задоволений, охайний — доленосні починання, благословення на щастя і здоров’я в особистому; великі зміни на краще. Секс з батьком — до серйозної хвороби; заняття чорною магією.

Еротичний Сонник

Якщо Вам приснився рідний батько, Вам слід проявити обережність в любовні пригоди, батько — попередження про те, що у Вашому особистому житті не все гаразд. Якщо уві сні Ваш батько веде з Вами серйозна розмова — краще придивіться до свого партнера, можливо, він не стоїть Вас. Дівчину, яку сниться її померлий батько, наяву обдурить коханий.

Сонник Фрейда

Якщо доньці наснилося, що вона вдалася до інтимного зв’язку зі своїм батьком вказує на наявність батьківського комплексу. Це означає, що дівчині важко під шукати собі партнера, так як вона приміряє всіх до батька і знайти схожого не може. Якщо батько головний образ уві сні — символ того, що ви сваритеся себе за те, що не приділяєте йому належної уваги.

Сонник Цветкова

Бачити батька уві сні мовчазним, хворіють або мертвим вказує на біду, яка може з вами статися. Вести розмову уві сні з батьком віщує щастя, яке трапиться незабаром. Для дівчини, побачити уві сні батька і матір разом обіцяє удачу; побачити кого-від з батьків — щасливе заміжжя.

Англійська Сонник

Якщо сниться батько, це говорить про його любов до вас і вічної ніжної прихильності. Батько вже давно покинув цей світ — значить, сон з ним служить закликом бути уважніше до знаків долі, щоб на життєвому шляху не оступитися.

Езотеричний Сонник

Живий батько сниться до того, що ви потребуєте в життєвій опорі, підтримки, оскільки відчуваєте дефіцит стабільності і надійності. Уві сні батько щось радив, чогось вчив — до цього слід прислухатися.

Сонник Менегетті

Батько — фігура є втіленням авторитарності, закону, порядку, соціальних звичаїв, патернів поведінки, пов’язаних з суспільством а також чоловічий захисту.

Сонник Хассе

Побачити або розмовляти з батьком — це на щастя; бачити вмираючого — на жаль.

Китайський Сонник

Допомагати батькові керувати човном — підвищення по службі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: