Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник баскетбол, до чого сниться баскетбол уві сні

Баскетбол — гра, що має велику кількість шанувальників. Якщо уві сні ви бачите себе баскетболістом або ж вболівальником, то не полінуйтеся уточнити, до чого сняться подібні сюжети. Сонники, пропонуючи свої тлумачення, рекомендують звертати увагу на деталі мрії.

Сонник Міллера

Відомий знавець людських сновидінь Густав Міллер у своєму сонник озвучував такі варіанти розвитку подій, якщо вам наснився баскетбол:

 • Ви брали уві сні участь в матчі — можете розраховувати на підтримку одного.
 • Хворіли на стадіоні — ви віддаєте перевагу домагатися цілей планомірно, без ризику.
 • Спостерігати уві сні за матчем по телевізору — вам не доступні багато життєві радості.
 • Тренували уві сні «збірну» з баскетболу — чекайте привабливих пропозицій.
 • Радість перемоги, як символ успіху

  Наснилося, що ви — гравець «збірної» країни з баскетболу, і ваша команда виграла у вирішальній грі? Відмінно! Це означає, що всі розрахунки щодо втілення в життя якихось планів, вірні. А якщо бачите, що ви «вилітає в трубу», але точний кидок, зроблений вами, допоміг виграти, то такий сюжет означає подальше веселощі і радість, пророкує Місячний сонник.

  Смуток поразки — знак зради

  Якщо вам приснилося, що, не дивлячись на те, що команда відмінно грала, ви все ж програли, то в реальності вам слід бути готовим до зради людини, яку ви вважали особливою наближеною. Грати погано уві сні і програти — знак того, що ви самі винні в тому, що ставлення оточуючих до вас не відповідають бажанням вами висунутих.

  До чого сниться бачення, в якому команда відчайдушно боролася з сильними супротивниками, але ті все одно примудрялися грати краще, підкаже сонник пастора Лоффа. Такі мрії підказують, що не можна судити про людей по першому враженню, вони можуть надати не тими, ким здаються.

  Бути тренером — Від авторитету до необхідності бути визнаним…

  Хочете дізнатися, до чого сниться, що ви займаєтеся спортом і тренуєте «збірну» з баскетболу? Такі трактування є в багатьох сонниках. Ось, наприклад, якщо ви бачите, як вчіть дітей закидати баскетбольний м’яч в корзину, то можете розраховувати на успіх і підвищення авторитету серед колег.

  А якщо в реальності ви далекі від спорту, а уві сні ви з’являєтеся першокласним тренером по баскетболу, спритно закидає баскетбольний м’яч в корзину, стоячи до неї спиною, то це говорить про потребу бути на виду.

  Вболівальник — важливий «елемент» гри, або Робота: труднощі та успіхи…

  Та людина, якій наснилося, що він вболіває за товариша, який грає в баскетбол, повинен бути готовий до того, що на його долю випаде важка і копітка робота. А ось, наскільки «грошової» вона буде, підкажуть нюанси, на які слід звернути увагу, трактуючи, до чого сняться мрії про те, що ви — затятий любитель баскетболу.

  Тлумачення сну, в якому один зі своїми товаришами по баскетболу здобув перемогу в нелегкій сутичці з противником, пророкують «грошовий дощ». Програш же обіцяє мізерну оплату при великих фізичних і моральних стараннях, засмучує Східний сонник.

  Сонник баскетбол, до чого сниться баскетбол уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: