Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бант, до чого сниться бант уві сні

Неоднозначне пояснення,, до чого сниться бант, дають різні сонники. З одного боку, цей красивий атрибут уві сні символізує легковажність, невизначеність сплячої особи. З іншого — означає захист, заступництво, успіхи в справах.

Трактування сонника Міллера

Психолог передбачає, що приснився бантик — символ успіху в любовних справах. Жінці, бачити себе прикрашеної великим яскравим бантом, означає можливе романтичну пригоду, яке, в підсумку, буде перешкодою для основних цілей та ідей сновидящей.

Фальш і лицемірство прогнозує Міллер, тлумачачи,, до чого сниться вплетена в косу стрічка. Також, подібне сновидіння, для заміжніх людей, відображає обман і невірність другої половинки.

Про любовних справах…

Сонник для стерви радить відмовитися від серйозних відносин з людиною, що не викликає любовного трепету, роз’яснюючи,, до чого сниться червоний бант. Краще залишіться хорошими товаришами, ніж продовжуйте грати роль поганих коханців.

Побачити у себе на голові атрибут білого кольору, уособлює чисті наміри пов’язати долю з щирим і добрим людиною. Якщо незаміжньої дівчини приснився білий бант на голові, значить, на думку Східного снотолкователя, сновидицей скоро зустріне ідеального чоловіка.

Інтимні моменти…

Жінці, побачивши бант, Фрейд сповіщає, неймовірне блаженство і сильний оргазм під час інтимної близькості. Чоловікові, який наснився образ сповіщає про необхідність утриматися на час від сексуальних контактів.

Не пропустіть шансу!

Зав’язати на чужих волоссі красивий бантик, за версією Східного жіночого сонника, означає, що вам вдасться вчасно надати допомогу і підтримку близької особи.

Дівчині, якій довелося уві сні прикрашати себе стрічкою, варто скористатися можливістю поліпшити свій добробут і матеріальне становище.

Гряде веселий захід!

Тим, кому трапилося виявити на своєму повсякденному плаття ошатну тасьму, слід готуватися до веселого торжества, важливого заходу. Образ білосніжного, прикрашеного бантами сукні, з фатою і прикрасами, може свідчити про пропозицію руки і серця.

Малювати уві сні бант на папері, обіцяє Загальним снотолкователем запрошення на грандіозне торжество, веселий захід.

Підготуйтеся!

Несприятливим знаком, ототожнюється з хворобою і застоєм у справах, є сновидіння, в якому приснився розв’язаний бант на розпатланою голові. Бачити багато чорних стрічок уві сні, говорить про потребу, необхідність щодня боротися за існування, щоб звести кінці з кінцями.

Розчарування і дрібні клопоти сповіщає Загальний сонник, пояснюючи,, до чого сниться втратити бант. Бачити зав’язану на шиї стрічку уві сні, за версією сонника Мандрівника, сповіщає про самообман, звабу.

Довіртеся інтуїції

Синій бант в косі, свідчить про внутрішній чуття сплячої персони, яке допоможе загладити негаразди. Бачити цей предмет на одязі одного з персонажів уві сні — обіцяє Сучасним поєднаним сонником вигідну угоду, співпраця.

Чи не загострюйте кути!

Наснилося, що ніяк не вдається зав’язати стрічку? Значить, доведеться пережити сварку з близькою людиною, причина якої залишиться таємницею для вас. Постарайтеся не вступати в диспут з опонентом — це лише підштовхне агресора.

Сонник Світлого Мага, пояснюючи,, до чого сниться зав’язувати собі бант, пророкує роль третейського судді. Вам доведеться дати об’єктивну оцінку вчинкам людини, ретельно вивчивши надані факти.

Розв’язувати стрічку уві сні, виймати її з чужих волосся, сповіщає про невеликі складнощі. Не варто перебільшувати проблеми, інакше заплутаєтеся в них і ризикуєте не надати значення важливих подій.

Подробиці

Тлумачення сну в Універсальному сонник, тісно пов’язане з кольором банта. так:

 • Білий бантик уві сні є символом гармонії і досконалості;
 • Червоний — уособлює недоречні почуття, запальність;
 • Чорний — сповіщає про жалобу, негаразди;
 • Синій — символізує загострену інтуїцію;
 • Рожевий — говорить про легковажність, недостатнім володінням інформацією.
 • Сонник бант, до чого сниться бант уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: