Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник банкомат, до чого сниться банкомат уві сні

До чого сниться банкомат? Це пристрій уві сні може обіцяти багатство, якого не очікували, вдалий хід справ, позитивні зміни. Однак, іноді такий знак стає передвістям істотних витрат енергії даремно, значних витрат, обману — говорить сонник.

Прибуткова справа, несподіване багатство

Наснилося стояти в черзі до нього? На кошти, які сновидец намір отримати, є й інші претенденти, тому він повинен серйозно попрацювати, щоб їх заробити.

Бачити банкомат уві сні часто означає: ваші починання чекає удача, прибуток. Все що додаються для досягнення благополуччя зусилля виявляться вельми успішними.

До чого сниться, ніби він видав багато грошей? Сонник пояснює: сплячий несподівано отримає багатство з джерела, на яке не сподівався, або від удаваного провальним справи.

Стримуйте своє его, побережіть себе

Банкомат видав багато грошей — більше необхідної суми? Це попередження: у вас занадто роздута его, деякі речі ви сприймаєте надто впевнено. Слід критичніше до себе ставитися.

Знімали готівку уві сні? Сонник сповіщає: сплячий витрачає значну кількість енергії даремно, тому його внутрішні ресурси вже знаходяться на межі виснаження.

Чи зможете вирішити складну справу

Користування банкоматом вказує на бажання сновидіння забезпечити собі фінансову безпеку. Сновидіння сигналізує: страх про можливу нестабільність не обґрунтований.

До чого сниться набирати ПІН-код? Наяву для вирішення якогось справи потрібно затратити чимало енергії, а також інтелектуальних зусиль. Але, впоравшись з ним, більш дрібні завдання зможете вирішити легко.

Можливо нездужання, значні витрати

Бачити банкомат з грошима, які отримували уві сні, обіцяє захворювання. Якщо з грошима сталася неприємність (закінчилися прямо перед вами) — сонник вказує: чекає довгий неприємна розмова з особою своєї статі.

Довелося побачити цей пристрій з розлітаються з нього грошима? Обережніше: ваші витрати значно перевищать доходи, і це згодом може обернутися великими боргами.

Наснилося знімати велику суму? Сонник попереджає: великі купюри наяву обіцяють великі збитки.

Деталі сновидіння

Тлумачення сну враховує різні подробиці:

 • Бачити банкомат — позитивні зміни;
 • Довго шукати — робите безліч легковажних вчинків;
 • Знімати готівку — чекають покупки, грошові витрати;
 • Зламався — успішне, здавалося б, справа провалиться, принесе лише розчарування.
 • Сучасний сонник: великі надії

  До чого сниться банкомат? Він уособлює великі надії, які наяву можуть збутися або не збутися — в залежності від приснився розвитку подій.

  Має бути обман, розчарування

  Бачити зламаний банкомат уві сні означає: у важливій справі, яке незабаром почнете, не варто розраховувати на прибуток.

  Наснилося пристрій, де була відсутня проріз для картки? Остерігайтеся обману, тому поводьтеся обережніше з малознайомими людьми.

  Довелося побачити, як хтось намагається зламати, пограбувати його? Сонник повідомляє: попереду розчарування або несподівана втрата близької.

  Самі уві сні збиралися пограбувати банкомат? Наяву затіє ризикована справа. Але ймовірність успішного результату мізерно мала, а негативні наслідки — великі. Навіть при дуже спокусливих перспективи краще утриматися.

  Сонник банкомат, до чого сниться банкомат уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: