Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник банкет, до чого сниться банкет уві сні

Банкет, побачений у сні — символ розкішної і ситого життя. Якщо ви хочете знати,, до чого сниться стіл, що ломиться від делікатесів, то погортайте сонники. Ви зрозумієте — це ознака того, що в майбутньому у вас не виникне жодних проблем з грошима. Але будьте пильні, якщо ваш захід жахає убогістю асортименту, що подається до столу — це явний знак скрутного становища.

Сонник Міллера

Дуже добре, за версією сонника Міллера, бачити уві сні банкет. Це означає, що до вас будуть прихильні не тільки друзі, але й люди малознайомі. Особливо порадує бачення, в якому ви запрошений гість, пірующій в ресторані на банкеті — такий сюжет пророкує великий успіх в будь-якій справі, за що б ви не взялися.

А ось, якщо вам наснився банкет з порожніми столами і похмурі непривітні особи поруч, то подібні сновидіння означають сварки і розчарування.

Меню банкету

Їжа, якою вас пригощають уві сні, грає не останню роль в тлумаченні сну про банкетах. Згадайте, які страви переважали в меню, і вам стане набагато простіше зрозуміти, чого чекати в найближчому майбутньому. Отже:

 • Ви пригощалися м’ясними делікатесами — до швидкого вирішення всіх проблем;
 • Вам подавали рибні страви — пам’ятайте, успіх залежить від уміння тримати язик за зубами;
 • Наснилися солодощі та випічка — чекайте веселощів і запального настрою;
 • Бачити уві сні, що на банкеті подають лише напої — до сліз і жалю;
 • Порожні тарілки віщують втрати і розчарування.
 • Весільний банкет — ознака, що наближається щастя

  Наснилося, що ви прийшли на весільний бенкет без запрошення? Це сновидіння говорить про те, що нахабство «в малих дозах» — корисна якість. Якщо ви виявите наполегливість, то досягнете успіху навіть там, де це не здавалося можливим, пророкує Східний сонник.

  Бути «винуватцем» весільного бенкету — знак величезного щастя. Ви отримаєте заслужене визнання і досягнете всього того, про що мріяли, радує сонник Мандрівника.

  Поминальний банкет, як символ прощання з минулим

  До чого сниться мрія про пишному застілля, в честь померлої людини, підкаже Циганський сонник. Вам набридло життя, в якій вас переслідують невдачі, тому ви прагнете будь-якими способами виправити ситуацію.

  Бачите уві сні, що поминальне застілля плавно переходить в свято — в життя увійдуть позитивні зміни. А ось, якщо хочете зрозуміти,, до чого сниться свято перейшов в поминальне застілля, то зверніться за порадою до сонником Цвєткова. Його трактування така: якщо ви не перестанете «чіплятися» за минуле, то не зможете нічого змінити в житті.

  Робота офіціанта, або Не пропустіть шанс!

  Наснилося, що ви забираєте брудний посуд в банкетному залі, обстановка якого «дихає» розкішшю? Доля подарує вам шанс поліпшити своє матеріальне становище. Прислужувати гостям на банкеті і отримувати від них щедрі чайові — також непоганий знак, який обіцяє знайомство з впливовою людиною.

  Гірше, якщо уві сні ви бачите, як нетверезі гості заважають вам прибирати брудний посуд, штовхаючи вас і вибиваючи підноси з рук — ви зіткнетеся з негідником, метою якого буде бажання вам нашкодити. Також не порадує трактування того,, до чого сниться робота офіціантом в бідно прибраному банкетному залі — чекайте перешкод на шляху до мети.

  Сонник банкет, до чого сниться банкет уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: