Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бандити до чого сняться бандити уві сні

«Ми — бандито-гангстерито, ми кастетом-пістолет, o yes! Ми стрелянто, убіванто, украданто то і це, o yes! »- весела пісенька про людей невеселої« професії ». Бандити — народ гарячий і агресивний, горе тому, хто зустрінеться з ними в темному провулку. А якщо зустрітися з ними уві сні? Хочете знати,, до чого сниться подібне сновидіння? Задайте питання сонником, він обов’язково задовольнить вашу цікавість!

Романтики з великої дороги

Наснилося, що вас переслідують бандити — уважно придивіться до тих, хто вас оточує, велика ймовірність зради і лицемірства, попереджає сонник.

Побачити сон, що грабіжники напали на вас і намагаються відібрати цінні речі — наяву ви познайомитеся з людиною, який принесе вам одні неприємності.

Сниться, що за вами женеться маніяк — будьте готові до того, що в особистому житті виникнуть серйозні труднощі і непорозуміння з партнером, можливо навіть розставання з коханою людиною або розлучення.

Бачити уві сні, бандитів у себе в будинку — до приїзду несподіваних гостей, які доставлять вам масу клопоту, пророкує сонник.

«Контакт? Є контакт!»

Бачити уві сні, що ви мило розмовляєте з бандитами у себе в квартирі — в реальному житті ви ризикуєте сильно постраждати через свою довірливість, застерігає сонник.

Б’єтеся з бандитами, які на вас напали — бережіть здоров’я. Існує висока ймовірність нещасного випадку.

Сниться, що ви чуєте, як в квартирі сусідів орудують бандити — до змін: стали стукати в сусідську двері і злякали їх — на радість і гарному настрою, сховалися і мовчки чекали, коли вони підуть — вас чекають труднощі і випробування на міцність.

Застати у себе в будинку злодія і волати до його совісті або розмовляти з ним на тему «злодійство — це погано» — до нудної роботи, яка не принесе вам ні грошей, ні задоволення.

«Я в розбійники піду, хай мене навчать…»

Сниться, що ви — грабує магазин злодій — в реальності незабаром вам випаде можливість істотно поліпшити свій матеріальний добробут, обіцяє сонник.

Бачити, що ви — бандит, і ви напали на людину, знайомого вам в реальному житті — наяву ви занадто ображені на приснився жертву. Вам слід якомога швидше вирішити з цією людиною все свої питання.

Наснилося, що ви входите в злочинне угрупування, яку переслідує поліція — цей сон означає, що наяву ви дуже дорожите думкою колективу про вас. Не робіть в найближчі дні ніяких дурниць, радить сонник, і ваш авторитет буде непохитний.

Бачити всюди свої фотографії з написом «їх розшукує поліція» — вас чекає якась неприємність або скандал, винесена на суд громадськості. Будьте стримані, що не провокуйте конфлікти.

У полоні у бандитів

Приснився сон, в якому ви стали заручником бандитів — незабаром вам знадобитися відстоювати свої права на щось, попереджає сонник.

Спостерігати з боку, як служителі закону таємно переслідують бандитів — досягнете всього, чого хотіли без зусиль. Якщо ж поліцейські женуться за злочинцями на машині з мигалками — труднощі встануть на шляху до втілення в життя ваших ідей.

Бачити уві сні, що ви допомагаєте звільняти заручників, закритих в будинку без вікон і дверей, пробираючись всередину через дах — сновидіння віщує вам велику удачу в боротьбі проти конкурентів.

Сонник бандити, до чого сниться бандити уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: