Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник балкон, до чого сниться балкон уві сні

Як правило, сонник трактує такий сюжет позитивно. Наприклад, якщо привидівся уві сні балкон, то чекайте змін в сексуальному житті. Залежно від деталей і дій, які відбуваються, можна спробувати зрозуміти, що віщує таке сновидіння. Хочете знати,, до чого сниться подібне? Читайте нижче.

Стояти на балконі

Бачити себе стоять на балконі уві сні, означає подолати всі труднощі в особистому житті. Сучасний провісник обіцяє вдале завершення розпочатих справ, особливо тих, які стосуються сфери особистого життя.

Універсальний сонник роз’яснює,, до чого сниться оглядати околиці з висоти. Дивитися з балкона — бачити своє життя в майбутньому. Залежно від відкривається погляду виду, можна судити про сприятливу або важке життя в подальшому. Символом успіху і щастя в житті є висота. Чим вище ви стоїте, тим щасливіше буде життя.

Падати з висоти

До чого сниться падати з балкона? Взагалі, сонник Міллера вважає, що це не дуже хороший сон. Сонник віщує кінець всім мріям. Особливо це стосується взаємин з партнером. Випробуваний уві сні страх падіння буде рівнозначний стражданням, які належить випробувати в реальному житті.

Якщо приснилося падіння з балкона, значить, всі ваші плани в сфері життя руйнуватися. Чим довше воно було уві сні, тим довше будете відчувати гіркоту і печаль. Якщо падали в бездонну яму, готуйтеся пережити важку депресію. Справитися з нею самостійно не вдасться. Зверніться в психоаналітика.

До чого сниться падіння такого роду, пояснює і Жіночий тлумач. Впасти з балкона — значить зазнати невдачі в любові. Якщо вас хтось зіштовхнув, безумовно, це недоброзичливець, який намагається всіма способами внести розбіжності і сварки у ваше особисте життя. Якщо це знайома — в реальному житті вона може виявитися суперницею. Чоловік, зіткнувшись жінку — таємний залицяльник.

Якщо приснилося, що дитина впала з балкона — сонник Гришиной рекомендує уважніше поставитися до його здоров’ю, навчанні або поведінки. Постарайтеся викорінити невеликі проблеми, що надалі не зіткнутися з серйозними труднощами.

Різноманітні опису

Якщо приснився балкон без перил — ви потребуєте підтримки і опори. Має бути незабаром пройти через деякі труднощі, і було б чудово в ці хвилини мати поруч надійного і вірного людини.

Сон, в якому будівля руйнується, попереджає про катастрофу надій. Попереду чекає небезпека, тому сонник Езопа рекомендує утриматися від ризикованих заходів.

Стрибати уві сні — означає, піддатися скороминущим слабкостям і емоціям, які можуть негативно позначитися на взаєминах з коханою людиною.

Сонник Странніков прогнозує швидке здійснення бажань, як в інтимному житті, так і в професійній сфері, якщо сниться будівництво.

Заглянувши в тлумач, можна легко зрозуміти до чого можуть привидітися людина або люди, які допомагають його будувати. Це друзі, на яких завжди можна покластися в скрутну хвилину. Не бійтеся довіряти їм свої найпотаємніші таємниці.

Сновидіння з квітами на лоджії говорить про радість і успіх найближчим часом. Чим більше квітів, ніж вище вони і яскравіше, тим щасливіше і більш вдалими ви будете в реальному житті.

Якщо приснилося, що на балконі багато мотлоху, постарайтеся розібратися в своє інтимне життя. Можливо, варто змінити партнера.

Сонник балкон, до чого сниться балкон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: