Сонник балет, до чого сниться балет уві сні

Балет часто трактується сонником як передвістя не дуже приємних подій. Такий символ уві сні попереджає про подружню невірність, конфліктах з діловими партнерами, фінансовому збитку. Для розуміння,, до чого сниться це бачення, треба враховувати, що воно також обіцяє нове знайомство, розваги.

Можливі невдачі в бізнесі

Наснилося танцювати балет самому? Сонник віщує збиток в бізнесі, фінансові втрати, через що незабаром засмутиться сімейний бюджет.

Якщо танцювали балет на сцені — слід приймати більш продумані рішення, інакше легковажність призведе до біди.

Танцювати серед балерин уві сні означає: незабаром належить вечірка, веселі забави, хороший відпочинок.

Тільки працею досягнете результату

Наснилося займатися в балетній школі, відпрацьовувати красиві рухи? Сонник пояснює: тільки великими труднощами досягнете легкості, краси при здійсненні свого проекту.

Бачити балетну школу уві сні означає: вам не вистачає гнучкості при вирішенні виникаючих питань. Слід попрацювати над собою, навчитися враховувати безліч факторів перш, ніж зробити якийсь крок.

Захоплюватися балетом (танцем балерини або всієї постановкою) уві сні — наяву сновидець занадто багато уваги надає якомусь дрібниці, реально має невелике значення. Якщо він познайомився з кимось і мріє про дружні (романтичних) відносинах — не варто спокушатися. Це виявиться просто нетривалим епізодом.

Можливі зради, проблеми

До чого сниться порхающая по сцені дівчина в білих балетках — згідно сонником, мають бути постійні зміни настрою. Треба постаратися знайти внутрішню рівновагу.

Приснилися женщінебелие балетки обіцяють: вона дізнається про адюльтер чоловіка. Чоловікові таке сновидіння дає зрозуміти: потрібно ретельніше приховувати свої зради, інакше жінка покине свого ним і виставить у вельми непривабливому світлі.

Бачити брудні білі балетки уві сні — привід насторожитися. Сонник повідомляє: незважаючи на привабливу перспективу розваг з друзями, слід від цього відмовитися. Ситуація може різко змінитися і принести неабиякі проблеми.

Нові знайомства, розваги

До чого сниться дивитися балет в театрі або по телевізору? Сонник обіцяє: незабаром познайомитеся з приємним цікавою людиною.

Відвідати уві сні прем’єру балету — наяву на сновидіння звернуть увагу потрібні люди, звужується багатообіцяюче ділове знайомство.

Балетна взуття обіцяє сплячому захоплюючі пригоди, розваги з компанією осіб протилежної статі.

Які деталі ще наснилися?

Для вірного тлумачення сну про балет потрібно звернути увагу також на інші подробиці:

 • Балетна взуття — належить пригода;
 • Біла пачка для балету — ваша любов до екстравагантності викликає не тільки інтерес, але і роздратування;
 • Чорне вбрання балерини — остерігайтеся вчинків, здатних викликати осуд оточуючих;
 • Театральний грим на своєму обличчі — відвертим розмовам віддаєте перевагу мовчання.
 • Значення за сонником Міллера

  До чого сниться бачити танцюючих артистів балету? Сновидіння віщує зраду в любовних відносинах, розлад ділового партнерства. Наслідком цього стануть сварки, конфлікти, сцени ревнощів.

  Сонник балет, до чого сниться балет уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: