Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник балет, до чого сниться балет уві сні

Балет часто трактується сонником як передвістя не дуже приємних подій. Такий символ уві сні попереджає про подружню невірність, конфліктах з діловими партнерами, фінансовому збитку. Для розуміння,, до чого сниться це бачення, треба враховувати, що воно також обіцяє нове знайомство, розваги.

Можливі невдачі в бізнесі

Наснилося танцювати балет самому? Сонник віщує збиток в бізнесі, фінансові втрати, через що незабаром засмутиться сімейний бюджет.

Якщо танцювали балет на сцені — слід приймати більш продумані рішення, інакше легковажність призведе до біди.

Танцювати серед балерин уві сні означає: незабаром належить вечірка, веселі забави, хороший відпочинок.

Тільки працею досягнете результату

Наснилося займатися в балетній школі, відпрацьовувати красиві рухи? Сонник пояснює: тільки великими труднощами досягнете легкості, краси при здійсненні свого проекту.

Бачити балетну школу уві сні означає: вам не вистачає гнучкості при вирішенні виникаючих питань. Слід попрацювати над собою, навчитися враховувати безліч факторів перш, ніж зробити якийсь крок.

Захоплюватися балетом (танцем балерини або всієї постановкою) уві сні — наяву сновидець занадто багато уваги надає якомусь дрібниці, реально має невелике значення. Якщо він познайомився з кимось і мріє про дружні (романтичних) відносинах — не варто спокушатися. Це виявиться просто нетривалим епізодом.

Можливі зради, проблеми

До чого сниться порхающая по сцені дівчина в білих балетках — згідно сонником, мають бути постійні зміни настрою. Треба постаратися знайти внутрішню рівновагу.

Приснилися женщінебелие балетки обіцяють: вона дізнається про адюльтер чоловіка. Чоловікові таке сновидіння дає зрозуміти: потрібно ретельніше приховувати свої зради, інакше жінка покине свого ним і виставить у вельми непривабливому світлі.

Бачити брудні білі балетки уві сні — привід насторожитися. Сонник повідомляє: незважаючи на привабливу перспективу розваг з друзями, слід від цього відмовитися. Ситуація може різко змінитися і принести неабиякі проблеми.

Нові знайомства, розваги

До чого сниться дивитися балет в театрі або по телевізору? Сонник обіцяє: незабаром познайомитеся з приємним цікавою людиною.

Відвідати уві сні прем’єру балету — наяву на сновидіння звернуть увагу потрібні люди, звужується багатообіцяюче ділове знайомство.

Балетна взуття обіцяє сплячому захоплюючі пригоди, розваги з компанією осіб протилежної статі.

Які деталі ще наснилися?

Для вірного тлумачення сну про балет потрібно звернути увагу також на інші подробиці:

 • Балетна взуття — належить пригода;
 • Біла пачка для балету — ваша любов до екстравагантності викликає не тільки інтерес, але і роздратування;
 • Чорне вбрання балерини — остерігайтеся вчинків, здатних викликати осуд оточуючих;
 • Театральний грим на своєму обличчі — відвертим розмовам віддаєте перевагу мовчання.
 • Значення за сонником Міллера

  До чого сниться бачити танцюючих артистів балету? Сновидіння віщує зраду в любовних відносинах, розлад ділового партнерства. Наслідком цього стануть сварки, конфлікти, сцени ревнощів.

  Сонник балет, до чого сниться балет уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: