Сонник банани, до чого сниться банани уві сні

Банани уві сні є символом малоприємних і непередбачуваних життєвих ситуацій, уособлюють чоловіче начало і сексуальні відносини. Щоб розібратися до чого сняться банани, слід ретельно, у всіх подробицях і деталях пригадати сновидіння, проаналізувавши власні відчуття, почуття, сюжет і особливість, зібрати все побачене в одну смислове картинку, після чого звернутися за роз’ясненням до сонником.

Сонник Міллера банани асоціює з неприємними, зарозумілими і нецікавими людьми, які в реальному житті можуть виявитися колегами або компаньйонами. Вживати в їжу його, символізує виснажливі зобов’язання, пов’язані з початком нового проекту. Торгувати фруктами розшифровується як заняття наяву марним, який не приносить морального і фінансового задоволення справою.

Як стверджує сонник Фрейда, банани уві сні, трактуються як символ чоловічого начала. Сновидіння, в якому людина їсть його, говорить про те, що в душі, тілі і сексуального життя сновідящего панує цілковита гармонія і лад. Сновидіння, в якому доводиться зривати з пальми, характеризує сплячої людини як любителя домінувати в інтимних відносинах. Для жінок, бачити банани або зривати їх уві сні, тлумачиться сонником, як схильність сновідіци до фемінізму і рівноправності з протилежною статтю у всіх аспектах життя.

Їсти уві сні банан, віщує сонником, втрату доброго імені та авторитету у підлеглих або колег. Подібний ризик безпосередньо пов’язаний з малоприємним людиною в колективі, з яким ведеться реальна боротьба за першість. Пригощати когось цими фруктами — спроба втекти від відповідальності, зваливши все справи на іншу людину.

Необхідність підтримувати відносини з неприємним, але дуже важливою людиною, всіляко догоджаючи йому, ось, що означає уві сні банани, що лежать на столі.

Вид і стан фруктів

Щоб докладніше дізнатися до чого сняться банани, варто звернути увагу на їх зовнішній вигляд і стан уві сні.

Гроно бананів уві сні обіцяє сонником величезні неприємності. Одруженим особам, які не зберігають вірність своїй другій половинці, очікує викриття і величезні зміни в житті, викликані зміною способу життя або розставанням зі своїм партнером.

Виникнення небажаної сварки або розбирання, вина за яку повністю ляже на плечі сновидіння, ось, до чого сняться стиглі банани. Якщо фрукти виявилися незрілим, значить, сплячій людині належить взятися за нову справу, яке таїть в собі невиправдані ризики і підвищену відповідальність.

Бачити уві сні банани з гниллю, віщує сонником, вимушене участь в іншому справі. До того ж, дана картинка трактується як підсвідоме відкидання своєї професії, несумісність характеру сплячого зі сферою діяльності. Варто задуматися про зміну роботи або вибрати інше поле діяльності.

Корисно знати, до чого сняться незрілі банани. Згідно сонником, сновидіння вказує на необхідність переглянути свої життєві принципи і дальносрочние мети, оскільки абсолютно очевидно, що ті порядком застаріли. Дівчатам бачення говорить про необхідність пригальмувати з «входженням у доросле життя», оскільки це може обернутися особистою трагедією для панянки.

Сонник банани, до чого сниться банани уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: