Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник балерина, до чого сниться балерина уві сні

Красива тендітна балерина, побачена уві сні, як це не дивно, означає невірність в любові, розрив відносин, як подружніх, так і ділових, та ще й розбіжності з друзями. Щоб зрозуміти, як убезпечити себе від негативних наслідків мрії, слід досконально вивчити тлумачення сонників, які роз’яснюють,, до чого сниться такий образ.

Що радить Густав Міллер

На думку сонника Міллера, бачити уві сні балерину, самотньо танцюючу на сцені — символ почався охолодження у відносинах. Якщо вам приснилася саме одна танцівниця, то це означає, що у вас є час все виправити. Почніть більше уваги приділяти партнерам, як діловим, так і по шлюбу, і ви помітите, що справи пішли на поправку.

А ось, бачити уві сні велику кількість балерин на театральних підмостках означає упущені можливості і, як наслідок, незворотні події в не надто приємних тонах.

Бути балериною — ознака невдач через власну необдуманості

До чого сниться, що ви — балерина? Все просто, запевняють сонники, причиною неприємностей будете саме ви. Тут слід уточнити пару моментів, підказує тлумач пастора Лоффа: наснилося, що ви — «чорний лебідь» — до проблем через упертість і небажання слухати поради. А ось, бути одягненою уві сні в білі шати — ознака невдалого збігу обставин.

Наснилося, що ви були не класичною балериною, в пишній пачці і на пуантах, а такою собі клоунесою, танцюючою балет? Це ознака того, що ви абсолютно не віддаєте собі звіт в тому, що робите, і як це позначиться на подальшій долі.

Відвідати балет — до змін

Ви познайомитеся з людиною, внесущім в життя розлад і сум’яття, пророкує Східний сонник того, хто уві сні відвідав балет і милувався танцем артистів на сцені. Однак тут слід уточнити: новий знайомий стане своєрідним «стартером», а ось, до чого призведуть зміни, буде залежати від вашої здатності мобілізувати свої сили і спрямовувати енергію в потрібну сторону.

До чого сниться, що в ролі балерини виступає подруга або знайома? Вас чекає веселий захід, яке може негативно позначитися на вашій репутації, віщає сонник.

Що «давали» в театрі

Від того, яке саме дійство за участю балетної трупи ви спостерігали, залежить і тлумачення сну, запевняють сонники. Отже, ось, до чого сниться:

 • Трагедія — вас чекають сльози й істерики;
 • Веселе дійство — можете не переживати, проблеми не торкнутися особисто вас;
 • Фантасмагорія — трапиться щось несподіване, тому будьте готові «обіграти Долю»;
 • Мюзикл з балетними па — впевненість в собі дасть можливість тверезо поглянути на ситуацію.
 • Неприємності з балериною, як символ порятунку від проблем

  Наснилося, що стали свідком конфузу балерини, яка зайняла неправильну позу? За версією сонника міс Хассе, це говорить про те, що труднощі вирішаться самі по собі.

  А якщо бачите уві сні, як балерина, прийнявши балетну позу, підвернула ногу? У вас є шанс виправити ту ситуацію, яка склалася навколо вас з вашої вини.

  Сонник балерина, до чого сниться балерина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: