Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник баклажани до чого сняться баклажани уві сні

Баклажани уві сні — найчастіше сприятливий знак. Сонник пояснює: вони є знаменням успіху, процвітання, вдалого завершення справ. Однак іноді попереджають про погіршення здоров’я, важкій роботі, що наближаються складнощі. Важливо правильно витлумачити, до чого сняться ці овочі, щоб знати, що робити далі.

Щасливі ознаки

Бачити уві сні ростуть на грядці баклажани — наяву сновидіння очікує удача, а також якийсь приємний подарунок.

Наснилося збирати їх? Сонник підкреслює: такий знак обіцяє успішне завершення розпочатого підприємства. Вклавши туди гроші, сили, час для просування, цілком реально добитися відмінних результатів.

До чого сниться жінці готувати страву з баклажанів і їсти його? У реальному житті вона звикла завжди доводити почату справу до кінця. Можливо, незабаром з’явиться нагода проявити це якість.

Якщо чоловікові приснилося є баклажан, значить, його дружина народить сина.

Бачити зростаючі на дереві «синенькі» — сновидіння віщує несподівану радість. Можливо, отримаєте звістку про благополучне завершення складної справи або ж зважаться фінансові проблеми.

Скільки і якими вони були

Має значення, скільки їх було уві сні. До чого сниться бачити один баклажан — у сновидіння з’явиться якась значна мета, для досягнення якої він готовий докласти всіх зусиль. Коли ж багато — наяву необхідність вибору життєвих завдань призведе до розгубленості.

Нестиглі, зелені овочі сповіщають, за сонником, про незрілість стосунків з партнером, внаслідок чого можливе швидке розставання. Переспілі — також несприятливий символ. Він повідомляє: ваша зв’язок вичерпала себе, тому краще розлучитися.

Зверніть увагу на ділову сферу

Купувати їх уві сні в великих кількостях — домогтися успіху буде дуже нелегко, потрібно докласти максимум зусиль, а також кмітливості. А ось вирощувати самому обіцяє удачу вашим підприємствам.

Сонники іноді трактують бачення про покупку цих овочів як ознаку грошового прибутку, якщо вони були красивими, без дефектів.

Вирощувати на грядці баклажани уві сні означає: сновидіння очікує успіх у бізнесі. Купувати багато «синенькі» означає: рухаючись до мети, доведеться долати труднощі.

Друзі, близькі — ваша опора і підтримка

Наснилося готувати салат з цих овочів? Зазвичай таке бачення сниться жінці. Сонник стверджує: можете розраховувати на підтримку родичів, друзів. У важку хвилину вони підставлять плече, зможуть допомогти подолати труднощі.

Їсти уві сні смажені баклажани — отримати запрошення відвідати застілля. Приємне спілкування з друзями, близькими людьми дозволить добре провести час. Ви відпочинете фізично і, головне, морально.

Підготуйтеся до випробувань

Можливо інше тлумачення сну про баклажанах. Іноді такий знак сповіщає: можлива застуда або тимчасове захворювання. Тому, переохолодитися, прийміть всі профілактичні заходи, щоб уникнути погіршення самопочуття.

Наснилося садити баклажани на грядці, доглядати за ними, збирати свій урожай? Сонник попереджає: попереду важка робота, яка виявиться низькооплачуваною.

До чого сниться готувати їх, а потім їсти? Настають важкі часи, потрібно мобілізувати свої сили, щоб подолати труднощі. Однак задіявши свої резерви, досягти задуманого все ж вдасться.

Сонник баклажани, до чого сниться баклажани уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: