Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник базилік, до чого сниться базилік уві сні

Зростаючий уві сні базилік символізує шкідливих друзів. Сонник роз’яснює,, до чого сниться ця ароматна приправа, вказуючи на романтичну зустріч, цікаве знайомство, захоплюючі пригоди і позитивні емоції.

Про що говорить Міллер?

Згідно з трактуванням сонника Міллера, який наснився базилік уособлює раптові зміни в особистому або діловій сфері. Зривати ароматне рослина уві сні, означає, що задумане вами виповниться не зовсім так, як ви задумали.

Любов близька!

Бачити зростаюче на грядці рослину, на думку Сучасного суміщеного сонника, обіцяє сплячої персони романтичні переживання. Незважаючи на ваше скептичне ставлення до любові, це пригода здатне перерости в тривалі і стабільні відносини.

Дівчині, приснився приправа сповіщає про приємне знайомство з симпатичним і перспективним молодим хлопцем.

Можливі перепони

Людям, яким довелося їсти страву, приправлене базиліком, доведеться відстоювати свою точку зору перед оточуючими. Медея, тлумачачи,, до чого сниться така трапеза, застерігає про наявність людей, які бажають перешкодити виконанню ваших далекосяжних планів.

Чи не гарячіться!

Єврейський сонник впевнено пов’язує побачений базилік, з необхідністю співпрацювати з особливою, яка не викликає у вас повагу. Бачити приправу уві сні, означає, що від вашої поведінки залежить результат запланованого заходу.

Подробиці

Тлумачення сну про базиліці, часто пов’язане з діями самого сплячого персонажа. так:

 • Рвати листочки — сповіщає про неймовірний і запам’ятовується любовну пригоду;
 • Приправляти страву — віщує про успіх в суспільстві протилежної статі;
 • Садити насіння — говорить про намір урізноманітнити нудне життя;
 • Молоти — обіцяє гірке розчарування в дорогому серцю людині;
 • Зростаючий в горщику — віщає про сприятливу домашній атмосфері.
 • Про інтимне життя

  Доктор Фрейд порівнює базилік з можливістю урізноманітнити свою прісну сексуальне життя. Приправляти їм страву уві сні, сповіщає про підсвідомому прагненні до нових відчуттів, пошуку витончених задоволень.

  Чекайте сюрпризів!

  Наснилося, що страва, рясно посипано базиліком? Значить, в реальній дійсності відчуєте велике здивування. Бачити подібну картину панночці, сповіщає приємний і несподіваний презент від коханого або залицяльника.

  Збірник сонників пророкує сновидцу позитивні емоції, пояснюючи,, до чого сниться відчувати запах базиліка. Сновидіння зумовлює приємні враження і задоволення тим, хто вже дано не відчував яскравих емоцій.

  Вам все вдасться!

  Чоловікові, який уві сні використовував базилік в приготуванні напою або страви, сонник Закоханих, пророкує перемогу в завоюванні серця недоступною красуні. Можливо, сновідщему доведеться робити те, про що колись зарікався.

  Благі вести!

  Мусульманський сонник трохи інакше роз’яснює,, до чого сниться базилік. Отримати уві сні з рук померлого наяву людини ароматну гілочку, служить підказкою про те, що приснився персонаж знаходиться в раю.

  Неодруженому чоловікові подібний образ зумовлює знайомство з майбутньою дружиною. А ось заміжньої панночці, снотолкователь обіцяє швидку вагітність і легкі пологи.

  Сонник базилік, до чого сниться базилік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: