Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник базар або ринок, до чого сниться базар або ринок уві сні

Якщо уві сні ви відвідували базар або ринок, то пригадайте, чому саме там торгували. Для того щоб зрозуміти, до чого сняться «торгові ряди», систематизуйте все те, що ви бачили в своєму сновидінні, рекомендують сонники.

Сонник Міллера

Уві сні чоловік бачить себе на базарі або ринку? Це означає, що активність і ощадливість дозволить «вийти» на новий виток життя. Жінці ж побачена ярмарок пророкує неприємні зміни.

Нерадісні перспективи чекають того, хто уві сні бачив порожні прилавки на торговій площі: депресія, приниження, апатія — ось, чого слід побоюватися. До чого сняться гнилі овочі або м’ясо? Не на добро, так як означає дана мрія втрати і розчарування.

Продуктовий базар, як символ сімейних цінностей

Дівчатам, які побачили уві сні, як вони купують рибу, варто задуматися про те, що пора реалізувати себе, як мати, підказує Східний сонник. Купувати довелося м’ясо? Уточніть, чи все в порядку зі здоров’ям у близьких родичів.

До чого сниться купувати овочі та фрукти на базарі або ринку? Все просто, «відповідає» сонник пастора Лоффа, це знак швидкого збагачення і реалізації намічених цілей.

Торгівля речами, або Життя, як карнавал…

Якщо вам приснилося, що ви на речовому базарі або ринку, то постарайтеся воскресити в пам’яті ті моменти, в яких ви брали безпосередню участь.

Отже, якщо уві сні ви щось придбали на речовому ринку — це ознака низки яскравих і веселих подій, які увірвуться у ваше життя. А ось,, до чого сниться торгівля одягом на речовому базарі: за версією сонника Мандрівника, продавати взуття, одяг та аксесуари — це символ втоми сновидіння.

Автобазар: Від планування до звершення

Наснилося, що ви торгуєте автомобілями на базарі або ринку? Незабаром вам випаде можливість побувати там, де ви не були, але давно хотіли поїхати, радує Циганський сонник.

А ось, торгівля автозапчастинами символізує «розібраному» сновидіння — це стан, коли людина сама не знає, чого хоче. Навчіться планувати, рекомендує тлумач Цвєткова.

Як вибрати? — ознака дивацтва і нестандартності мислення

Бачите уві сні, що ви із захватом ходите по «блошиному ринку», придивляючись до різної мелочевке і копошачись в старих речах? Це непоганий знак, запевняють сонники. Ви не звикли жити за вказівкою і дотримуватися шаблонів поведінки. З вами весело, тому багато людей мріють з вами подружитися.

А якщо вам приснилося, що ви продаєте старовинні або навіть раритетні речі на барахолці, то це характеризує вас, як людину, здатну на оригінальні вчинки, часом навіть межують з нехтуванням моралі.

Хто ви?

Якщо приснилося, що ви прийшли на базар або ринок, то пригадайте як кого. Від цих подробиць буде залежати тлумачення сну. Отже, ви:

 • Торговець їжею — до підвищення доходу;
 • Продавець одягу — хтось прийде до вас за порадою;
 • Покупець — до даремним витрат;
 • Охоронець — вас чекає цікава пропозиція роботи;
 • Контролер якості товару — отримаєте довгоочікуване звістка.
 • Сонник базар або ринок, до чого сниться базар або ринок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: