Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник базар, до чого сниться базар уві сні

Приснився базар має кілька різних значень в сонниках. Це залежить від того, просто йшов сновидец по ньому, купував щось або торгував уві сні. Зрозуміти,, до чого сниться таке бачення — віщує чи збільшення доходів, вдалий хід справ або навпаки, матеріальні труднощі і обман, допоможуть подробиці.

Настає час удач

Жінка бачила уві сні, ніби вона просто гуляє по базару, нічого не купуючи, так як важко вибрати? У неї з’явиться безліч шанувальників, серед яких треба віддати перевагу одного.

До чого сниться гуляти по ньому? До виконання бажань. З’явиться можливість отримати додатковий дохід або вигідну роботу. Також попереду нові знайомства.

Наснилося торгувати там самому? Сонник обіцяє: незабаром матеріальне становище покращиться. Можливо, чекають зміни, пов’язані з роботою, бізнесом. Крім того, торгувати — до значного збільшення ваших доходів.

Чи не розслабляйтеся — можливі труднощі

Тлумачення сну про базар може бути іншим. Якщо сновидец планував покупку, але так нічого не купив — на нього чекають фінансові труднощі.

Бачити на прилавках в рядах зіпсовані овочі або м’ясо, неякісні товари — чекають втрати.

Не треба зациклюватися на матеріальному

Робити там покупки уві сні — сплячий намагається зайняти більш високе становище в суспільстві. Вдало продавати щось — незабаром надійде дуже вигідну пропозицію, після якого почнеться період успішних справ.

До чого сниться речовий базар? Сонник підкреслює: сплячий надає дуже великого значення своїм матеріальним становищем, вважає себе недостатньо багатим. Реалії ж такі: потрібно задовольнятися тим, що людина має — тоді жити буде спокійніше.

Також речовий базар обіцяє виконання задуманого, однак іноді можливий обман. Після такого сновидіння треба обережно поводитися з малознайомими людьми.

Який саме вам наснився?

Базари можуть бути різними, але для кожного з них ви знайдете тлумачення в нашому сонник:

 • Звичайний ринок — сплячий проявить ощадливість;
 • Східний — передвістя цікавих подій;
 • Речовий, де багато якісних товарів — попереду достаток;
 • Овочевий — потрібно приділити більше уваги власному здоров’ю: впорядкувати раціон харчування;
 • Рибний — попереду час процвітання і задоволень;
 • Пташиний ринок уві сні — плутанина, хаос в сім’ї.
 • Наснилося йти на ринок? Сонник вказує: сплячий буде активно брати участь в різноманітних видах діяльності. Головне — не перевтомлюватися. Йти на рибний — сновидіння очікує вдале придбання.

  Намагайтеся уникати суєти — вона принесе розчарування

  Бачити багатолюдний східний базар уві сні, з великою різноманітністю товарів, означає: сновидіння затягне суєта, він спробує досягти кількох цілей одночасно. Потрібно зупинитися, визначити більш пріоритетні завдання, скласти план дій. Для його якісного втілення знадобиться багато сил.

  До чого сниться ходити по базару? Сонник сповіщає: світське життя, плітки захоплять вас, однак навряд чи отримаєте від цього задоволення. Ходити, коли ряди вже спорожніли, а навколо лише бруд — попереду печалі і розчарування.

  Сонник Міллера: вам докучає ревнощі

  Ходити по базару уві сні і намагатися відмовитися від пропонованого продавцем товару означає: ви втомилися від надмірної ревнощів свого партнера і його постійних сцен.

  Сонник базар, до чого сниться базар уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: