Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато цуценят, до чого сниться багато цуценят уві сні

Якщо уві сні ви бачите багато цуценят, не дивуйтеся. Це сновидіння означає, що коло вашого спілкування набагато молодший за вас. А добре це чи погано, і взагалі,, до чого сниться багато цуценят в різних варіаціях, допоможуть дізнатися відомі знавці нічних мрій — сонники. Тільки не забудьте згадати подробиці того, що вам приснилося.

Тлумачення по суті справи

Хочете переконатися, що забути сон — це не катастрофа? Тоді вам слід дізнатися про те, що велика кількість сонників з легкістю пророкують майбутнє навіть по невеликих фрагментів сновидіння. Не вірите? Ось, наприклад, чого чекати, якщо наснилося багато цуценят, які:

 • Грають з вами — до прибутку.
 • Гавкають або кусаються — до сварки з чоловіком, який набагато молодший за вас.
 • Шукають у вас захисту — до турботи.
 • Їдять — до важким справах.
 • Сплять — до вирішення проблем і завдань.
 • Сонник Густавус Міллера

  Як і більшість інших тлумачів, сонник Міллера пропонує цілком зрозумілі тлумачення подібних сновидінь. Так, наприклад, якщо вам приснилося, що ви вирішили прихистити багато цуценят в своєму будинку, то скоріш за все, ви вирішите «звалити» на свої плечі велику кількість дрібної рутинної роботи.

  А ось якщо цуцики сняться жінці, то це означає, що вона хоче стати мамою. Причому вона не просто бажає цього, а цілком готова, як фізично, так і морально. Собачки сняться жінці не в перший раз? Ймовірно, вона вже в очікуванні потомства.

  Породисті песики, як символ взаємодопомоги

  Якщо в своїх нічних мріях ви бачите маленьких собак відомих порід, то наяву вам належить відчути на собі, що значить взаємовиручка. Не нехтуйте пропозиціями допомоги, радить Циганський сонник.

  Маленькі собаки були представниками великих порід? Хтось дуже впливовий надасть вам допомогу. Ну, а якщо маленькі собаки являли собою породи дрібні, то шукайте підтримку у тих, хто має однаковий з вами соціальний статус, можливо, це будуть друзі, але не виключено, що і малознайомі люди.

  Різноманітність забарвлення, або Нові зв’язку

  Сон, в якому вам приснилося багато цуценят чорного кольору, означає, що незабаром ви познайомитеся з новим колективом. Можливо, це буде інша робота або місце навчання, але головне тут те, що чорна шерсть собачки — це ознака приятельських відносин, але не дружніх.

  Білих песиків бачите уві сні? Чекайте, що ви зустрінете людину, яка вплине на вас і ваше подальше життя. Особливо це актуально, якщо білий щеня був дуже великий і вгодований.

  А якщо ви цікавитеся, що означає побачити багато цуценят рудого кольору або плямистих, то тут все просто — до нових соратникам. Ви захопитеся чимось невластивим вам раніше, і на цьому поприщі знайдете людей з такими ж думками і прагненнями, обіцяє Східний сонник.

  Цуценя гри — знак радості і додавання

  Тлумачення сну, в якому ви граєте з сваряться або з кошенятами, позначає наступне: ви мрієте про дітей, і мрії можуть стати реальністю, так як побачити подібний сон — це до вагітності.

  До вагітності так само сниться сон, де ви бачите, як багато цуценят і кошенят грають один з одним. Але тільки, якщо ці кошенята і собачата гралися у вашій квартирі або дворі. Якщо в чужому — то ви дізнаєтеся про «цікавому положенні» своєї знайомої, дає трактування сонник міс Хассе.

  Сонник багато цуценят, до чого сниться багато цуценят уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: