Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато черепах, до чого сниться багато черепах уві сні

Ця тварина або, вірніше, рептилія, уві сні символізує силу волі, твердість характеру і духу сплячої людини. Тому те,, до чого сниться багато черепах, підказує сонником про час звершень, ініціативності, радості і приємних вражень.

Важлива деталь: великі чи маленькі?

Сонник Лонго пропонує тлумачити,, до чого сниться багато черепах, виходячи з асоціації самого сплячої людини. Так, якщо уві сні ці тварини доставляють вам радість, значить, наяву наближається час приємних переживань. Приснилися великі черепахи, які загрожують або нападають в сновидінні, попереджають про проблеми з високопоставленими персонами.

Якщо чоловік уві сні побачив великих черепах і багато, значить, в реальній дійсності успіх на діловому терені йому забезпечений. Ці персонажі віщають про підвищення достатку, прибутку, розширення бізнесу і реалізації намічених цілей.

Жінкам, яким доводиться бачити безліч маленьких черепашок уві сні, слід в реальній дійсності запастися терпінням. Наяву вам доведеться зіткнутися з дрібними клопотами, які заберуть багато часу і сил. Для молодих заміжніх панянок, приснився сюжет з маленькими черепашат в воді, може пророкувати швидку вагітність.

Готуйтеся до приємних переживань

Бачити багато черепах у воді, на думку сонника для всієї родини, означає грандіозна подія, на якому трапиться побувати сновидцу. Можливо, наближатися весільне торжество або великий захід, на яке ви будете офіційно запрошені.

Зовсім інше тлумачення, до чого сняться рептилії, що знаходяться у воді, пропонує сучасний суміщений сонник. Наснилося картинка, за версією снотолкователя, означає великі непередбачені витрати.

Тлумачення сну кардинально змінюється, якщо приснився персонажі вільно плавають в морі. Такий сюжет говорить про перспективи отримати нове призначення, побувати в далеких країнах або освоїти нову професію.

Інтимні моменти в житті

Знаменитий сонник Фрейда по-своєму розшифровує,, до чого сниться багато черепах. Наявність панцира у цієї тварини вказує на глибоку невпевненість сновидіння у власній привабливості, боязні відкритися партнеру або втратити зв’язок з ним. В ось бачити в море цих рептилій — хороший знак, що передвіщає нові сексуальні враження.

Що значить сон за сонником Міллера?

Черепашки, будь вони маленькі або дуже великі, віщують сонником несподіваний випадок, який доставить вам радість, зміцнить дух і посприяє реалізації наміченої мети. Важливо не розгубитися і правильно скористатися наданим долею шансом. Якщо ж довелося уві сні покуштувати черепаховий суп — остерігайтеся сумнівних розваг.

Які ваші дії?

Велике значення в розшифровці сновидіння мають дії сплячої людини по відношенню до черепашкам. так:

 • Ловити їх, віщує прибуток;
 • Випускати в море — до швидкого подорожі;
 • Тиснути черепашачі яйця — самостійно впораєтеся з неприємностями;
 • Вбивати — невдачі, втратите контроль над ситуацією;
 • Поміщати в акваріум — до довгоочікуваного призначенням;
 • Садити їх в банку — до обмеження повноважень;
 • Виявити на своєму робочому місці — до відстрочення довгоочікуваного результату;
 • Кидати у водойму сухопутних черепах — готуйтеся випробувати незручність або несподіванка.
 • Сонник багато черепах, до чого сниться багато черепах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: