Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато квітів, до чого сниться багато квітів уві сні

Здавалося б, побачити уві сні багато квітів — це ознака щастя і радості. Але сонники запевняють, що це не зовсім вірно. Якщо ви хочете зрозуміти, до чого сняться квіткові оберемки і поля, то пригадайте, що за жовтець вам наснилися і як вони виглядали.

Сонник Міллера

Якщо вам примарилося дуже багато квітів в саду, то це сигнал про те, що вас чекає радість і задоволення. Бачити білі квіточки і милуватися ними уві сні — символ печалі.

Тлумачення сну, в якому ви бачите величезні пишно-квітучі клумби на неродючій землі, порадує: завдяки своєму оптимізму і цілеспрямованості, ви зумієте досягти поставлених цілей.

Букети, як символ радості й удачі

Роз’яснити, до чого сняться красиві яскраві букети у вазі, береться Східний сонник. Наснилося, що незнайомі люди вам дарують багато квітів в букетах? Будьте готові до того, що вам стане надавати знаки уваги новий знайомий.

А якщо це ви даруєте комусь красиві оберемки на торжество, наприклад, на весілля, то можете сміливо братися за ті справи, які відкладали до кращих часів. Ці часи настали, запевняє Місячний сонник.

Мистецтво ікебани — ознака творчого потенціалу

Тим, кому приснилось, багато квітів, складених в живі ікебани, повинен підготуватися до того, що йому зроблять цікаву пропозицію роботи. Ви купили дуже багато «живих» квіткових композицій? Хтось допоможе вам урізноманітнити своє життя.

Живі ікебани вражали своєю свіжістю і красою? Ваш творчий потенціал буде настільки сильним, що вам не буде рівних в роботі, пов’язаної з креативом, радує Весняний сонник.

Квіти на підвіконні, або Відображення сімейного життя

Побачили багато квітів в горщиках? Це відображення сімейної ситуації, підказують сонники. Бачите уві сні безліч різних кімнатних рослин в горщиках? Придивіться, чи немає серед них зів’ялих. Зів’яла герань, наприклад, пророкує образи, а ось, квітуча — щастя в шлюбі.

А по поясненню сонника міс Хассе того, до чого сняться кімнатні квіточки, можна зробити висновок про подальші події: якщо вам примарилося безліч різних домашніх рослин, що ростуть в одному кашпо, то це говорить про те, що ви дуже гостинна людина.

Прикраса інтер’єру: Вас чекає краса і гармонія

Період краси і розквіту життєвої енергії очікує того сновидця, який уві сні бачив в своїй квартирі багато квітів, розставлених всюди. Приснився сюжет, в якому ви власноруч прикрашаєте своє житло або кабінет, означає, що ви зможете зробити своє життя кращим, якщо побажаєте, стверджує Циганський сонник.

А ось, побачене уві сні оформлення вами чужого житла, означає ваше участь в долі близької людини. Ви навчите його радості і гармонії.

Похоронні вінки — знак втрати почуттів і здоров’я

Не дуже радує видовище з похоронної атрибутикою, як в реальності, так і уві сні. Але вже якщо вам приснилося подібне видовище, то варто дізнатися, до чого це сниться.

Бачите вві сні я багато квітів червоного кольору на похоронних вінках? Це говорить про те, що любов іде з вашого життя. Червоні квіткові прикраси могильних аксесуарів замовили ви для кого-то — ви перестали відчувати до цієї людини симпатію. Вам подарували цвинтарну композицію з червоними півоніями — не варто більше шукати зустрічей з «нічним дарувальником».

Віночки з зеленими квіточками обіцяють погіршення здоров’я і загального самопочуття, пророкує сонник Мандрівника.

Квіти з пластмаси

Для того щоб правильно розтлумачити, до чого сняться штучні квіточки у великій кількості, пригадайте, що саме ви побачили уві сні:

 • Троянди — до втрати пристрасті;
 • Фіалки — до нещирості почуттів;
 • Гладіолуси — вас оточують підлабузники;
 • Лілії — до даремним витрат;
 • Гвоздики — до сумних подій;
 • Ромашки — зіткнетеся з дріб’язковістю.
 • Сонник багато квітів, до чого сниться багато квітів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: