Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато золота, до чого сниться багато золота уві сні

Найчастіше «мерзенний метал» уві сні є символом розкоші. Але не варто сліпо вірити узагальненим трактуванням. Для того щоб дізнатися,, до чого сниться багато золота, необхідно ретельно проаналізувати своє сновидіння, щоб виявити всі деталі сюжету, навіть самі, здавалося б, незначні. На думку сонників, в такій справі, як тлумачення мрій, дрібниць не буває.

Сонник Міллера

Чи не занадто відрізняються тлумачення сну про золото, пропоновані сонником Міллера, від версій інших тлумачів. Так, приснилися подарунки з золотого металу, означають заміжжя з багатим, але жадібним чоловіком.

Чоловікові бачити себе уві сні, що працюють на золотій копальні, означає незаконне заволодіння чужим майном або правами. А якщо уві сні ви стали першовідкривачем золотоносної жили, то вас чекає робота, яка приведе до успіху.

Хто сновидец

Трактування мрій — не дитяча забава. Від того, наскільки правильно ви зрозумієте і помітите всі тонкощі свого сновидіння, будуть залежати і тлумачення. Так само важливо і те, кому саме приснився конкретний сюжет. Ось, наприклад, що означає бачити багато золота, різним людям:

 • Чоловікові — до підкорення кар’єрних вершини;
 • Дівчині — до подарунків і несподіванок;
 • Старому — до настання «золотого» періоду;
 • Дитині — до виконання бажання;
 • Молодій мамі — до щасливого життя для малюка.
 • Золото в інтер’єрі — ознака розкоші

  Примарилося багато золота і прикрас на стінах і на меблях — вас чекає несподіване багатство, радує Східний сонник. А якщо ви бажаєте прояснити, до чого сняться прикраси на фасаді будинку, то зверніть увагу на трактування сонника Медеї: ви надто довго чекали благополуччя, і тепер воно заступає вам очі.

  Бачили вві сні я багато прикрас з дорогоцінного металу в музеї, у вигляді статуеток і картинних багетів? Ви заздрите чужому достатку, стверджує тлумач Білого Мага.

  «Ювелирка», як символ сюрпризів

  Уві сні вам подарували багато золота у виробах? Просвітить міс Хассе. У своєму сонник вона пропонує такі пояснення: ви прагнете поліпшити спільне життя з коханою людиною, вносячи в неї розмаїтість у вигляді розіграшів і сюрпризів.

  Подарували комусь уві сні масу «золотих унцій і карат» у виробах? Це бачення символізує вашу готовність йти на ризик для того, щоб зробити приємно близькій людині.

  Особливо добре, якщо золотце у виробах, начепленими на жінці, було «червоним» — вас чекають досить значущі події, щоб опинитися «на вустах» у великої кількості людей.

  Цінна знахідка, або Шлях до успіху відкрито!

  А чого сниться багато золота по Цветкову, роз’яснить його сонник: виявити на жінці, яку ви добре знаєте, свої втрачені коштовності — символ того, що ця особа посприяє вашому процвітанню.

  Якщо таке наснилося вагітної на пізніх термінах — до успішного розродження. А ось, якщо знахідка коштовностей приснилася вагітній жінці з коротким терміном, то можна не переживати про те, як буде протікати вагітність.

  Знайти уві сні багато золота в самородках — ознака того, що успіх залежить від вашого бажання його отримати. А якщо знайшли золотце в злитках, то це до успішного завершення ризикового заходу. А ось,, до чого сниться знайти чужі обручки: готуйтеся до весілля, але в якості гостя.

  Сонник багато золота, до чого сниться багато золота уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: