Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато будинків, до чого сниться багато будинків уві сні

Сонники не можуть дати однозначну відповідь,, до чого сниться сюжет, в якому ви бачите багато будинків на вулиці. Адже для того, щоб не помилитися з тлумаченням, необхідно врахувати такі нюанси, як зовнішній вигляд цих будівель, призначення і місце розташування. Згадайте все те, що ви побачили уві сні, і ви будете знати, що приготувала вам доля.

Сонник Міллера

Побачити уві сні багато будинків з доглянутими газонами і облаштованій прилеглою територією — символ забезпеченості і процвітання. Наснилося, що ви живете в такому районі? Це бачення означає, що все задумане вами буде реалізовуватися без затримок і саме так, як ви хотіли.

А ось якщо ви бачите багато будинків напіврозвалених або похилих, то це може означати проблеми в сім’ї і на роботі, а також хвороби і нещасні випадки.

Квартал новобудов як символ кар’єрного росту

Практично всі до єдиного сонники стверджують, що бачити уві сні безліч нових будівель — ознака успішного старту в кар’єрі. Нові будиночки, які наснилися, були ще не заселені? Ви стоїте біля витоків кар’єрного шляху, і то, як цей шлях складеться, буде залежати від вашого бажання досягти успіху.

А ось якщо нові споруди вже були з людьми (не важливо, мешканцями або працівниками), то будьте готові до швидкого кар’єрного росту та відкриття цікавих перспектив.

Покинутий район, або нечисті конфліктів

До чого сниться багато будинків, що згоріли під час пожежі, роз’яснить сонник Нострадамуса. Якщо вам наснився цілий квартал, охоплений полум’ям, або вже догоряють руїни будівель, то таке сновидіння є попередженням про те, що не варто вступати в конфлікт, особливо з тими, хто вище вас по соціальному або трудовому положенню — це погано позначиться на вашу подальшу діяльність і репутації.

Бродити уві сні по занедбаного мікрорайону між згорілими будівлями — знак того, що ви перебуваєте в скрутному становищі, не знаючи, що робити і до кого звернутися за допомогою.

Місто-привид — сигнал про обережність

Якщо уві сні вам довелося потрапити в місто, забудований будинками, в яких ніхто ніколи не жив, або кинутими своїми господарями через техногенної катастрофи, що сталася там, то, за версією сучасного сонника, таке бачення попереджає про необхідність зважувати кожне своє рішення.

А ось яке тлумачення сну пропонує сонник Цвєткова, тлумачачи,, до чого сниться багато будинків без мешканців, але з меблями, іграшками та іншими предметами побуту: це знак про те, що вам не впоратися з труднощами самотужки.

Що в них розташовувалося?

Наснилося багато будинків, яких об’єднувала спільна спрямованість, теж не однозначний символ. Пригадайте, що саме розташовувалося в цих будівлях уві сні, і сонники підкажуть,, до чого сниться подібне. Отже:

 • Лікарні, санаторії — візьміть відпустку;
 • Магазини або торгові центри — не витрачайте гроші даремно;
 • Навчальні установи — вас чекає цікаве відкриття;
 • Житлові будинки, гуртожитки — до переїзду;
 • Військові або відомчі об’єкти — привчіть себе до дисципліни;
 • В’язниці — ви можете порушити закон з необережності.
 • Сонник багато будинків, до чого сниться багато будинків уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: